Pēc paroļu koplietošanas ierobežojumiem Netflix ieguvis vairāk nekā 200 000 jaunu abonentu

Kopš Netflix ASV sācis ierobežot paroļu koplietošanu, pakalpojums saņēmis vairāk kā 200 000 jaunu abonementu. Kontu īpašnieki par papildus samaksu, kas ir mazāka nekā jauna konta izveide, var pievienot tikai 1 – 2 papildus personas (atkarībā no abonementa plāna), kamēr līdz šim vienu kontu mēdza izmantot līdz 5 personām. Šī iemesla dēļ daļa no personām tiek pilnībā izslēgtas no konta un vienīgā iespēja turpināt izmantot pakalpojumu ir sākot to abonēt pašam.

Esošo statistiku nav publicējis Netflix, kā arī nav to komentējis. Tas nozīmē, ka jauno abonentu skaits varētu būt arī ievērojami lielāks. Datus publicējis uzņēmums Antenna, kas veic dažādas straumēšanas pakalpojumu datu analīzes. Wall Street Journal ziņu portālamuzņēmums Antenna stāsta, ka Netflix pieredzējis “četras aktīvākās abonementu iegādes dienas ASV”, kopš tas pirms četrarpus gadiem sāka uzskaitīt uzņēmuma abonentus.

“Balstoties uz aktuālākajiem pieejamajiem datiem, Netflix gan 26., gan 27. maijā ticis pie teju 100 000 jauniem abonentiem,” komentē Antenna. Tas pārsniedz jauno abonentu skaitu, ko uzņēmums ieguvis 2020. gada martā un aprīlī, kad ASV Covid-19 pandēmijas dēļ vairumam ASV iedzīvotāju bija jāievēro mājsēde.

Kopš jaunajiem paroļu koplietošanas ierobežojumiem ASV, ievērots arī esošo abonentu kritums, kas izlēmuši, ka pakalpojums vairs nav izdevīgs un sākuši no tā atteikties. Pagaidām gan pieaugošo abonentu skaits ir pārāks.

Par paroļu koplietošanas ierobežojumiem ASV

Straumēšanas gigants ieviesa papildu maksu par paroļu koplietošanu ASV pagājušā mēneša beigās. Tagad ASV lietotājiem papildus abonēšanas maksai ir jāmaksā 8 ASV dolāri, lai kāds, kas nav no tās pašas mājsaimniecības, varētu izmantot to pašu kontu.

Netflix Premium abonements ASV maksā 20 ASV dolāru mēnesī un tagad tam var pievienot vēl divas personas. Tie, kas izmanto 15,5 ASV dolāru standarta abonementa plānu, par papildus maksu var pievienot tikai 1 dalībnieku. 10 ASV dolāru pamata plānu un 7 ASV dolāru reklāmu plānu abonenti nevar pievienot papildus lietotājus.

Pagaidām nav zināms vairāk par uzņēmuma plāniem ierobežot paroļu koplietošanu ārpus ASV. Zināms, ka uzņēmums to testēja arī Spānijā, kas nozīmē, ka visticamāk jaunie ierobežojumi sasniegs arī Eiropu.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt