Netflix piedāvā savu iespaidīgo Spatial Audio skaņu vēl vairāk seriāliem

Tā bija liela ziņa, kad 2022. gada jūlijā Netflix sadarbojās ar audio gigantu Sennheiser, lai nodrošinātu Spatial Audio atbalstu dažām oriģinālajām filmām un TV šoviem, ko tas piedāvā saviem klientiem ar premium plānu, bez nepieciešamības iegādāties specializētas austiņas, kas to atbalsta.

Paziņojuma brīdī atbalsts bija pieejams tikai tādiem populārākajiem seriāliem kā Stranger Things, The Adam Project un The Witcher. Tagad filmu straumēšanas gigants ir paziņojis par plāniem paplašināt telpisko audio saderību, iekļaujot vairāk nekā 700 jau pieejamo un topošo filmu. 

Būtībā šāda veida telpiskais audio pārveido parasto stereo skaņu par plašu, trīsdimensiju skaņu, kuras mērķis ir atdarināt filmu skatīšanās pieredzi kinoteātrī. Austiņas, kas darbojas ar Dolby Atmos, piemēram, Apple AirPods Pro 2, jau varēja izmantot Netflix telpisko skaņu, taču šī jaunā sistēma uzlabo skaņas kvalitāti, jebkurām austiņām, datora vai TV skaļruņiem.

Netflix vēl nav publicējis pilnu ar Spatial Audio saderīgo filmu sarakstu, taču apstiprināts, ka nesen publicētie projekti, tostarp The Watcher, Wednesday un Knives Out: Glass Onion, visi tiks iekļauti paplašinājumā. Bloga ierakstā  Netflix arī paziņoja, ka gaidāmās jaunās filmas un seriāli, piemēram, You, Your Place or Mine un Luther: The Fallen Sun varēs izmantot Spatial Audio atbalstu.

Lai atrastu saderīgā satura sarakstu, premium plāna abonenti platformas meklēšanas joslā var vienkārši ierakstīt “Spatial Audio” vai meklēt jauno telpisko audio nozīmīti.

Jāatgādina, ka nav nepieciešamas īpašas iekārtas, lai baudīt telpisko skaņu. Šī tehnoloģija ir paredzēta ierīcēm ar stereo skaļruņiem, piemēram, tālruņiem, planšetdatoriem un klēpjdatoriem.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt