Netflix ASV un Lielbritānijā sāk ierobežot Basic abonementa plānu

Pagājušā gada nogalē Netflix laida klajā lētāku abonementa plānu, kas iekļāva reklāmas un ierobežoja kvalitāti līdz 1080p. Plāns tika laists klajā  Austrālijā, Brazīlijā, Kanādā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Japānā, Korejā, Meksikā, Spānijā, Lielbritānijā un ASV.

Pagājušajā mēnesī skatītāji Kanādā sāka pamanīt, ka līdz šim esošais Basic abonementa plāns klusi pazudis. Tam vairs nav iespējams reģistrēties, taču esošajiem abonentiem tas saglabājies. Tagad šīs izmaiņas skārušas arī ASV un Lielbritānijas skatītājus.

Tie skatītāji, kas paspējuši abonēt šo abonementu to var turpināt izmantot par esošo maksu, bet, ja izvēlas to mainīt, vairs nevar pie tā atgriezties. Basic plāns, kas neiekļauj reklāmas līdz šim maksājis 7.99 Eur, kamēr plāns ar reklāmām piedāvāts par aptuveni 6 Eur.

Visticamāk izmaiņas veiktas, jo plāna cena bijusi visai tuva tai, kurā iekļautas reklāmas, ar kurām uzņēmums gūst papildus ienākumus. Tiem, kas reģistrēsies Netflix, bet nevēlēsies reklāmas tagad būs izvēle starp Standarta plānu par 15.49 ASV dolāriem mēnesī vai Premium plānu par 19.99 ASV dolāriem mēnesī.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt