Netflix tagad ļauj TV skatītājiem pielāgot subtitru un slēgto titru tekstu

No 8. marta Netflix TV lietotājiem piedāvā iespēju pielāgot subtitru un slēgto titru lielumu un stilu. Šis atjauninājums sniedz abonentiem iespēju izvēlēties vienu no trim izmēriem – mazo, vidējo un lielo -, kā arī četrus stilus/krāsas, tostarp noklusējuma balto tekstu, burtus ar ēnu (balts teksts uz melna fona), gaišo (melns teksts uz balta fona) un kontrastējošo (dzeltens teksts uz melna fona). 

Iepriekš Netflix lietotāji šīm subtitru un slēgto titru izmēru un stila opcijām varēja piekļūt tikai tīmeklī. Tagad piekļūtu šīm opcijām, izvēlieties zobrata ikonu pa labi no pašreizējiem subtitru iestatījumiem, kas parādās, kad filmas atskaņošana ir apturēta. 

Tas ir solis uz priekšu salīdzinājumā ar iepriekšējo kārtību, kad subtitri tika rādīti tikai vienā izmērā un baltā krāsā bez fona.

Lai gan tas var šķist neliels atjauninājums, tomēr, nodrošinot TV lietotājiem vairāk subtitru un slēgto titru stilu, fontu, izmēru un krāsu, var ievērojami uzlabot skatīšanās pieredzi. Piemēram, atrodot pareizo subtitru izmēru un stilu, vājredzīgiem, nedzirdīgiem un vājdzirdīgiem skatītājiem var rasties liela atšķirība. Ņemiet vērā, ka Netflix jau ir pieejams arī noteikts skaits filmu ar subtitriem nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem (SDH). Subtitri un slēptie titri ir noderīgi arī skatītājiem, kuri var nesaprast valodu.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt