Netflix The Gentlemen vēl jāgaida. 3 ieteikumi, ko skatīties līdz tam

Netflix The Gentlemen ir ļoti gaidīts kriminālseriāls no Gaja Ričija. Tas būs skatāms 2024. gada 7. martā. 

Ziņas pret jauno sēriju kļuva publiskas gada sākumā, tās papildināja neliels treileris. Un šonedēļ platforma licis izjust vēl lielāku nepacietību ar smieklīgu jaunu treileri, kas ir kā bingo kartiņa, apvienojot visu, ko varam sagaidīt no Gaja Ričija. Rejs Vinstons un Vinnijs Džouns? Ir. Daudz lamāšanās? Protams. Nejauku gangsteru sastāvs? Bet lūdzu!

Lai gan vēl nezinām visu The Gentlemen stāstu, tas ir iedvesmots no 2019. gada filmas, bet ne balstīts uz tās. Treileris gan sniedz labu ieskatu sižetā. Izskatās, ka Teo Džeimsa varonis Edijs Halsteds un viņa ģimene mēģinās pārņemt īpašumu pār lielo privātīpašumu, bet priekš tā nāksies tikties ar noziedzniekiem, kam pieder marihuānas impērija un daudz citiem varoņiem no Lielbritānijas noziedzīgās pasaules, kas arī vēlas piedalīties.

The Gentlemen pirmizrāde būs 7. martā Netflix platformā. Taču līdz tam vēl ir vesela nedēļa. Ar ko apslāpēt nepacietību līdz tam?

Ja The Gentlemen sižets iet pie sirds, bet nevēlaties gaidīt, talkā nāks dažas filmas, ar ko nosist laiku līdz tam. Netflix ne tikai piedāvā plašu klāstu lielisku filmu, taču ietver arī dažas augsti novērtētas kriminālās filmas. 

The Killer

Pirmkārt, The Killer no slavenā režisora Deivida Finčera (Fight Club, Gone Girl, The Social Network). Balstīta uz franču tāda paša nosaukuma komiksu sērijas, filma seko slepkavas stāstam. Viņš izpilda darbu ar cītīgu plānošanu. Taču vienu dienu ne viss notiek pēc plāna, un viņš uzsāk globālus atriebības mēģinājumus. 

Emily The Criminal 

Pēc The Killer stāsta par bezdvēseles briesmoni, jāizmēģina Emily The Criminal. 2022. gada filmā piedalās Obrija Plaza kā Emīlija Beneto, sieviete, kura tiek iepīta kredītkaršu krāpniecībā, lai atbrīvotos no parādiem. Taču viss pagriežas uz tumšo pusi, kad viņa neviļus tiek ierauta Losandželosas noziedzīgajā pasaulē. 

Good Time

Visbeidzot, šobrīd Netflix var skatīties Good Time. Krimināltrillerī piedalās Roberts Patinsonu, kas attēlo Konstantīnu jeb Koniju Nikas. Viņš ir noziedznieks, kas mēģina atbrīvot savu brāli no policijas apcietinājuma. Filmai iznākot, tā guva daudz labu vārdu, ne tikai par Patinsona lielisko sniegumu, bet to, kā filma pievienoja papildus slāni nozieguma žanram. 

Avows: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt