Nike jaunākas botas spēs sniegt pēdu masāžu

Nike ir sadarbojušies ar Hyperice, lai izveidotu botas, kas, esot uzvilktas, masē atlēta pēdas ar siltuma un dinamiskā gaisa kompresiju. 

Kurpē ieveidotas duālā gaisa Normatec spilventiņi, kas pildīti ar gaisu. Tie ir savienoti ar sildošiem elementiem, ko darbina zolē iestrādātas baterijas pakas. Tie ir veidoti, lai “pēdas un potītes muskuļos un audos ievadītu siltumu”, kā mērķis ir uzlabot valkātāja veiktspēju un atkopšanos. Tas tiek kontrolēts ar mazām pogām kurpes papēdī.

Hyperice apgalvo, ka atlēti esot ziņojuši, ka viņu pēdas un potītes jūtās “brīvākas un vieglākas” pēc valkāšanas, “it kā viņi ir pabeiguši iesildīšanos jau pirms savas īstās rutīnas uzsākšanas”.

“Atkopšanās ir svarīga daļa no jebkura atlēta piedzīvojuma, bet mēs dzirdām no atlētiem, ka šis “pre-covery” koncepts ir vienlīdz svarīgs,” saka Tobijs Hatfields, Nike Athlete Innovation vecākais direktors. “Apavi, ko esam izgatavojuši ar Hyperice palīdz sagatavot ķermeni aktivitātēm – vienalga Jūs cīnāties par titulu vai darbā pavadāt daudz laika uz kājām.”

Atkopšanās ir bijis viens no vadošajiem elementiem daudzos fitnesa rīkos. Piemēram, viedajos pulksteņos kā Garmin tiek izmantota Training Readiness skala, lai noteiktu, vai atlēts ir pavadījis pietiekami daudz laika netrenējoties. Taču visa ķermeņa izstaipīšana un perkusīva masāža var palīdzēt sagatavot ķermeni pirms treniņa sākuma.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt