Samsung izlaiž no ābolu mizām gatavotas videi draudzīgas pulksteņu siksniņas

Samsung ir paziņojis par sešām ierobežotā daudzumā pieejamām Galaxy Watch 4 pulksteņu siksniņām, kas izgatavotas no pārstrādājamiem un videi draudzīgiem materiāliem, ieskaitot ābolu mizas. Siksniņas veidotas sadarbībā ar Sami Miró, modes dizaineri, kura iepriekšējās kolekcijas arī ir gatavotas, izmantojot pārstrādātus materiālus.

Kolekcijā iekļauti seši dizaini. “Midnight Black” un “Stratus Sky” siksniņas tiek veidotas no 100 procentu ābolu mizām, kas iegūtas no augļu pārstrādes industrijas. Samsung apgalvo, ka materiālam ir “augstākās kvalitātes ādas izskats”, bet tas acīmredzami nav iegūts no dzīvniekiem. Pārējās četras siksniņas “Aurora Night”, “Cloud Navy”, “Earth Sunrise” un “Dawn Atlas” ir izgatavoti no termoplastiska poliuretāna (TPU) materiāla, kas, kā ražotājs apgalvo, ir pārstrādājams.

Protams, dabai draudzīgākā izvēle vienmēr būs izmantot pulksteņu siksniņu, kas iekļauta komplektā, pērkot pašu pulksteni, bet, ja vēlaties iegādāties jaunu, tad ir iespēja izvēlēties dabai draudzīgāku variantu. Jaunā pulksteņa siksniņa jau ir pieejama par 35 ASV dolāriem jeb aptuveni 30 Eur.

Samsung savu ierīču un aksesuāru iepakojumos jau izmanto ilgtspējīgus materiālus. Kopš pagājušā gada uzņēmums savas telpas ASV, Ķīnā un Eiropā darbina ar 100% atjaunojamo enerģiju (tas neattiecas uz visiem reģioniem, piemēram, Koreju, bet Samsung apgalvo, ka strādā pie tā). Protams, uzņēmumam joprojām ir daudz darāmā, lai samazinātu savu ierīču ietekmi uz vidi, bet ir patīkami redzēt arī nelielas izmaiņas.

Avots: The Verge

Attēls: Samsung

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt