Baltijā Samsung salokāmo viedtālruņu pieprasījums šogad pieaudzis 10 reizes

Samsung jaunākie salokāmo viedtālruņu modeļi, kā arī jaunākie viedpulksteņi un bezvadu austiņas, no 26. augusta ir pieejami Baltijā. Inovatīvie Galaxy Fold4 un Flip4 viedtālruņi piesaista lielu pircēju interesi – šī gada pirmajā pusē Samsung Baltijā ir pārdevis 10 reižu vairāk salokāmo ierīču, ja salīdzina ar 2021. gada pirmo pusgadu. Arī iepriekšpārdošanas rezultāti liecina, ka salokāmo viedtālruņu tirgus gūst arvien lielāku atpazīstamību, – Latvijā un Lietuvā iegādāto viedtālruņu skaits iepriekšpārdošanas periodā ir palielinājies vidēji par 5%, savukārt lielākie inovatīvu tehnoloģiju cienītāji ir Igaunijā, kur pieprasījums pieaudzis par 15%, salīdzinot ar pērnā gada modeļiem.

“Pārdošanas rezultāti pierāda, ka mūsdienīgi viedtālruņu īpašnieki meklē arvien jaunus, citādākus un aizraujošākus telefonu modeļus, kas var piedāvāt daudzveidīgāku funkcionalitāti un tajā pašā laikā ļauj izcelties starp citiem,” stāsta Jurijs Bušmaks, Samsung MX (Mobile eXperience) produktu un mārketinga nodaļas vadītājs Baltijā. “Samsung Baltijas tirgus ieņēmumi mobilo ierīču segmentā šī gada pirmajā pusgadā ir pieauguši par 28%, salīdzinot ar periodu pērn, un šādu rezultātu ir veicinājusi tieši premium segmenta ierīču tirdzniecība.” 

Pasaules tendences parāda, ka Galaxy Flip4 un Fold4 modeļus iecienījuši dažādi lietotāji – parocīgo un kompakto Flip4 izvēlas 57% salokāmo viedtālruņu pircēju, savukārt multifunkcionālo Fold4 – 43%. Galaxy Flip4 viedtālruņiem ir uzlabota kamera, jaudīgāks akumulators un paplašinātas personalizācijas iespējas, vienlaikus saglabājot telefona kompakto dizainu. Savukārt Galaxy Fold4 lietotājiem sniedz līdz šim plašāko viedtālruņu lietošanas pieredzi – ierīcei ir datoram līdzīgas vairākuzdevumu funkcijas, kā arī uzlabota kameras tehnoloģija un jaudīgi procesori.

Pieejamība

Galaxy Flip4 pieejams Bora violetā un grafīta krāsā, kā arī divās jaunās krāsās – zelta rozā un zilā. Galaxy Fold4 viedtālruņi un S Pen futlāri pieejami pelēkzaļā, bēšā un gaistoši melnā krāsā. Galaxy Buds2 Pro papildinās ierīču ekosistēmu ar pieskaņotiem krāsu toņiem – austiņas pieejamas grafīta, baltā un Bora violetā krāsā. Savukārt, Galaxy Watch5 sērijas viedpulksteņi pieejami grafīta, safīra, sudraba un zelta rozā krāsā, bet Galaxy Watch5 Pro – titāna melnā un titāna pelēkā krāsā. Ierīces var iegādāties www.samsung.lv, Samsung veikalā, pie mobilo sakaru operatoriem un citās partneru tirdzniecības vietās.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt