Spotify testē lētāku abonementu ar mazāk priekšrocībām

spotify

Spotify varētu izlaist jaunu abonementa plānu Plus, kas par visai mazu samaksu piedāvātu dažas no Premium abonementa funkcijām. Izvēloties šo plānu, mūzikas baudīšana tiktu pārtraukta ar reklāmām, bet netiktu ierobežotas reizes, cik dziesmas stundas laikā atļauts izlaist. Šis abonements lietotājiem arī ļautu brīvi izvēlēties konkrētas dziesmas, kuras viņi vēlas klausīties (bezmaksas versija ļauj izvēlēties tikai atskaņošanas albumus).

Kāds mūzikas straumēšanas giganta lietotājs ir redzējis, ka tiek reklamēts Spotify Plus abonementa plāns par 0.99 ASV dolāriem mēnesī. Tas ir par 10 reizēm mazāk kā standarta Premium plāna abonements, kas maksā 9.99 ASV dolārus mēnesī. Iespējams, ka redzētā reklāma bijusi tikai tests no Spotify puses, lai novērotu, par kādu samaksu bezmaksas lietotāji būtu interesēti izvēlēties šo plānu.

Spotify bezmaksas versija nav mainījusies kopš 2018. gada. Tā ierobežo lietotājus, ļaujot izlaist tikai 6 dziesmas stundas laikā, kā arī neļauj izvēlēties konkrētu dziesmu, kuru klausīties, ļaujot atskaņot tikai 15 lietotāja un lietotnes algoritma izveidotos atskaņošanas sarakstus, kā piemēram, “Iknedēļas dziesmu TOP”.

Jaunumus par iespējamo jauno Spotify abonementa plānu lietotājs Gustavo! nosūtīja ziņu portālam The Verge un vēlāk šo ziņu apstirpināja arī pats Spotify. Mūzikas straumēšanas giganta preses pārstāvis stāsta, ka uzņēmums strādā, lai uzlabotu Spotify pieredzi un veic regulārus testus. Šobrīd uzņēmums testē jauno plāna reklāmu ar ierobežotu lietotāju skaitu.

Tomēr Spotify brīdināja, ka nav garantijas, ka jaunais abonementa plāns tiks ieviests pašreizējā formā. “Daži izmēģinājumi ļauj atrast jaunus piedāvājumus vai uzlabojumus, bet citi var sniegt tikai mācību. Pašlaik mums nav nekādas papildu informācijas, ko kopīgot,” stāsta uzņēmuma preses pārstāvis.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt