VolksWagen atveido vairāk kā 50 gadus vecu minibusu elektriskā versijā

1967. gada VolksWagen Bus ir viens no vintage transportlīdzekļiem, kas var radīt smaidu gandrīz ikviena sejā. Tas nu ir jau vairāk kā 50 gadus vecs. Taču, ja tas ir labi kopts un uzturēts, var izskatīties glaunāk par vairumu mūsdienu automašīnu. Pirms 3 gadiem VolksWagen atklāja, ka atveidos tik slaveno minibusu nedaudz mūsdienīgākā versijā – elektro minibusā. Taču, nu, tuvojoties tā 2022. gada debijai, par to tiek arvien plašāk diskutēts.

Viens no iemesliem, kādēļ, iespējams, VolksWagen izlēmis ražot pilnīgi elektrisku minibusu, ir Dieselgate skandāls. Skandāls aizsākās, jo 2015. gadā Amerikas Savienotajās valstīs tika atklāts, ka automašīnu pārbaudēs, jaunās VolksWagen automašīnas uzrāda līdz pat 40 reizēm vairāk izmešus nekā, braucot pa ielu patiesībā tiek izdalīts. Pēc skandāla VolksWagen oficiāli apstiprināja, ka ražos pilnīgi elektriskus minibusus. Par turpmāko ražošanu netika minēts nekas. Pēc 2 gadiem VolksWagen apvienojās ar eClassics, lai izgatavotu jaunu VolksWagen slaveno minibusu, kas darbojas uz baterijām.

Vienmēr ir interesanti redzēt, kā vecas automašīnas tiek atveidotas mūsdienīgākās versijās. Jaunās automašīnas salons ir visai līdzīgs iepriekšējam – plašs un minimālistisks. Jaunais dizains ir pietuvināts vecā dizaina stilam, taču tajā esošās detaļa ir izveidotas no visai futuristiskas. Arī automašīnas virsbūve ir veidota pēc 1967. gad VolksWagen minibusa parauga, taču lukturi un diski to padara par ļoti mūsdienīga paskata elektroautomašīnu.

Paredzēts, ka jaunais VolksWagen ID minibuss izstādēs parādīsies jau 2022. gadā. Tiek prognozēts, ka tas varētu maksāt aptuveni 45 000 ASV dolārus jeb aptuveni 38 000 Eur.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt