Izklaide Programmatūra

Facebook izlaiž jaunu spēļu lietotni straumēšanai

Facebook izlaiž īpašu spēļu lietotni. Uzņēmums paziņoja par jauno lietotni Facebook Gaming, kas lietotājiem ļaus straumēt spēles Facebook Gaming platformā.

Sākotnēji lietotne tika plānota darbības uzsākšanai jūnijā, taču, tā kā pēdējā laikā ir palielinājies spēļu skaits koronavīrusa pandēmijas dēļ, Facebook jauno lietotni izlaiž agrāk, nekā sākotnēji plānots. Uzņēmuma jaunā lietotne pagaidām galvenokārt koncentrējas uz mobilajām ierīcēm, ziņo The New York Times.

Facebook Gaming būs pieejams Android un iPhone ierīcēm. Lietotāji varēs tiešraidē straumēt spēles no sava tālruņa, izmantojot funkciju Go Live, un viņi varēs arī dalīties ar straumēm savos personīgajos Facebook kontos. Tiek ziņots, ka Facebook vismaz 18 mēnešus ir pārbaudījis lietotni dažās pasaules daļās.

Facebook jaunajā lietotnē Gaming pagaidām nav reklāmas, taču uzņēmums ļaus straumētājiem nopelnīt naudu, izmantojot “zvaigznes”, kuras skatītāji var sūtīt. No tā, protams, sociālais tīkls prasīs komisiju. Facebook saka, ka uzņēmums ir koncentrējies uz savu spēļu auditorijas palielināšanu.

Facebook Gaming būs liela konkurence. Tā kā Twitch, YouTube Gaming un Mixer jau dominē tirgū, Facebook jaunajai Gaming lietotnei būs grūti iegūt daudz lietotāju. Nebrīnieties, ja Facebook sāk agresīvi reklamēt jauno lietotni, izmantojot galveno Facebook lietotni, lai iegūtu vairāk lietotāju. Facebook paziņoja, ka uzņēmumam jau ir vairāk nekā 700 miljoni no saviem 2,5 miljardiem mēneša lietotāju, kas izmanto jauno spēļu servisu.

Avots: Thurrott

Atbildēt

Līdzīgi raksti