Jaunumi Programmatūra

Facebook publiski laiž klajā mūzikas aplikāciju Collab

Facebook ir publiski laidis klajā lietotni Collab, kas ir eksperimentāla mūzikas izstrādes programma, kura maijā pirmo reizi tika laista klajā kā beta versija ar uzaicinājumu.

Lietotne ļauj lietotājiem veidot īsus videoklipus, apvienojot līdz pat trim netkarīgiem video. Tā, piemēram, trīs mūziķi katrs varētu nospēlēt atšķirīgu dziesmas daļu un apvienot tās vienā video. Katrs no šiem video tiek izlikts arī publiski Collab plūsmai, kur cilvēki var skatīties un spēlēt ar to kopā.

Lietotnē arī ir iespēja izmantot pieejamos video, savienot tos un izveidot, ko jaunu. Tas nozīmē, ka, lai piedalītos lietotnes plūsmā – nav jābūt mūziķim – to var izmēģināt ikviens.

Šobrīd lietotne nav tieši integrēta ar Facebook (vismaz pagaidām), taču izveidoto mūziku var eksportēt uz Instagram, TikTok, kā arī citām lietotnēm ar iOS share.

Collab lietotne ir bezmaksas, tā pieejama App StoreVai tā būs tik pat veiksmīga kā citas Facebook lietotnes? Vai tomēr tai nebūs tik plaša mērķauditorija, kas to būs ieinteresēta izmantot?

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti