Programmatūra

Failu atrašana Google Drive drīz būs vēl ātrāka

Līdz ar Google Drive jauno funkciju, kas parādīsies līdz ar jauno atjauninājumu, failu atrašana mākoņkrātuvē būs nedaudz vienkāršāka un ātrāka.

Google mākoņkrātuves jaunā meklēšanas funkcija ir visai līdzīga tai, kas atrodama Gmail e-pasta pakalpojumā. Jaunā funkcija pašlaik ir pieejama kā daļa no jaunās Google Drive beta versijas, kas tagad tiek piedāvāta visos Workspace variantos (ieskaitot G Suite Basic un Business klientiem).

Uzņēmums apgalvo, ka šis rīks var palīdzēt lietotājiem sašaurināt meklēšanu pakalpojumā Google Drive, it īpaši, ja viņi meklē failu, kas iespējams, nav bieži izmantots.

Avots: Google

Turpmāk, tā vietā, lai tikai izmantotu tādus atslēgvārdus kā “mārketinga plāns” vai “pārdošanas pārskats”, kas var atrast pārāk plašus rezultātus, lietotāji var izvēlēties meklējamā faila tipu (Google Docs, PDF vai piemēram attēlu), kā arī citus parametrus, kas ietver failus, kas kopīgoti ar konkrētām personām vai izveidoti kādā specifiskā atrašanās vietā.

Jaunie Google publicētie dati liecina, ka Workspace, kas ietver Google Drive, tagad ir vairāk nekā trīs miljardi lietotāju (kas ir vairāk nekā trešdaļai planētas iedzīvotāju).

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti