Automātiskās tālruņu dublējumkopijas tagad ir iekļautas Google One plānos

Ir daudz veidu, kā dublēt tālruņa datus un informāciju, un viens no tiem ir Google Drive.

Tomēr, ja jums ir nepieciešams vairāk krātuves, nekā tas, ko Google Drive piedāvā pēc noklusējuma, iespējams, vēlēsities apskatīt Google One iespējas. Google paziņoja, ka Google One plānos tagad būs automātiskas tālruņa dublējumkopijas.

Saskaņā ar Google teikto: “Mēs esam paņēmuši parasto Android dublējumu (kurā ir iekļauti teksti, kontakti un lietotnes). Izmantojot automātisku tālruņa dublēšanu no pakalpojuma Google One, jūs varēsit dublēt arī oriģinālās kvalitātes fotoattēlus, videoklipus un multiziņas (MMS), kā arī varēsiet pārvaldīt dublējumus tieši no lietotnes Google One.”

Tiem, kas nav pazīstami ar pakalpojumu Google One, tā pamatā ir Google mākoņa krātuves pakalpojuma maksas versija. Lietotāji, kuri nav apmierināti ar Google Drive piedāvāto bāzes krātuvi, var izvēlēties maksāt ikmēneša abonementu, kur viņi varēs uzlabot savu krātuvi. Tagad, kad tas piedāvā iespēju izveidot dublējumu jūsu Android tālrunim, jūs varētu vēlēties to izmantot, ja kādreiz pazaudējat ierīci un vēlaties atjaunot iepriekšējā telefona datus.

Google One abonenti var izvēlēties no 100 GB krātuves, kuras cena būs USD 1,99 mēnesī, 200 GB par USD 2,99 mēnesī vai 2 TB par USD 9,99 mēnesī.

Avots: ubergizmo.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt