Opera tagad ļauj sinhronizēt datus starp Android un PC, izmantojot QR kodu

Opera ir ieviesusi jaunu tīmekļa pārlūkprogrammas atjauninājumu Android un PC, kas atvieglo datu sinhronizāciju starp mobilās un datoru versijām. Uzņēmums ir pievienojis arī Flow operētājsistēmā Android – tērzēšanas funkciju pārlūkprogrammā.

Jaunā Opera operētājsistēmai Android 60. versija tagad ļauj lietotājiem skenēt QR kodu, kuru var parādīt tā datora versijā, kur šo kodu var ģenerēt, izmantojot šo saiti. Kad tas būs izdarīts, tīmekļa pārlūkprogramma sinhronizēs datus starp Android un PC versijām, tostarp grāmatzīmes, atvērtās cilnes, izlasi, pārlūkošanas vēsturi un citus datus. Tas ir interesants pārlūkprogrammas atjauninājums ar funkcionālu atbalstu Windows, macOS un Linux.

Opera operētājsistēmai Android ir pievienojusi arī Flow, kas oriģināli no pārlūka Opera Touch. Šī funkcija ļauj lietotājiem pārlūkprogrammā “tērzēt” ar sevi, lai koplietotu saites, fotoattēlus vai tekstus dažādās ierīcēs.

Flow atbalsta pilnīgu šifrēšanu, un lietotāji var arī augšupielādēt failus līdz 10 MB. Varat arī nosūtīt pašreizējo vietni, noklikšķinot uz bultiņas adreses joslas labajā pusē. Turklāt Android operētājsistēma ātro zvanu sadaļai pievieno ieteiktās vietnes, lai parādītu jūsu bieži apmeklētās vietnes.

Datora versijai (tagad atjaunināta līdz 71. versijai) Opera ir ieviesusi funkciju Easy Files. Tas būtībā ļauj lietotājiem pievienot failus, parādot savus pēdējos lejupielādētos failus, tāpēc viņiem vairs nebūs tos jāmeklē.

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt