Google Chrome testē jaunu privātuma funkciju Android ierīcēm

Google Chrome

Android ierīču Google Chrome drīz vien saņems jaunas privātuma funkcijas, kas limitēs lietotnes piekļuvi personiskajai informācijai. 

Android ierīču Google Chrome drīz vien saņems jaunas privātuma funkcijas, kas limitēs lietotnes piekļuvi personiskajai informācijai. 

Kā ziņo Android Police, Chrome Canary build version 122 tagad piedāvā mājaslapai specifiskas kontroles, kas ļauj lietotājiem gūt lielāku kontroli pār saviem datiem, piemēram, lokāciju.

Darbojoties līdzīgi kā paziņojumi, uznirstošās ziņas brīdinās lietotājus, kādi dati un atļaujas ir vietnei nepieciešamas. Piemēram, lietotājs tiks brīdināts, kad mājaslapa cenšas piekļūt kādām viedtālruņa funkcijām, tas ir, kamerai, failiem vai atrašanās vietai. Tiks piedāvāts piekrist vai atteikties no pieprasījuma. 

Izmantojot konkrēti pārlūkprogrammu, Android klienti varēs veikt izvēli starp trīs atļaujām: “Atļaut šoreiz”, “Atļaut katru reizi” un “Neatļaut”. 

Google Chrome drošības slānis

Pieņemot, ka šī funkcija ar laiku būs pieejama publikai, tā sniegs lietotājiem jaunu kārtu drošības, sniedzot iespēju būt kontrolē pār saviem datiem. 

Funkcija vēl atrodas izmēģinājuma stadijā, un nav zināms, kad tā nonāks lietotāju ierīcēs. Taču jebkurā gadījumā, tas ir pierādījums, ka Google ir vērsti uz savu klientu datu aizsardzību un vēlas nodrošināt drošāku darbošanos internetā

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt