Google Disks pēkšņi ir nolēmis ieviest failu maksimālo apjomu

Mākoņdatu glabāšanas pakalpojumu sniedzējs Google Drive ir nolēmis oficiāli ierobežot vienā kontā saglabājamo failu apjomu.

Saskaņā ar Ars Technica, ierobežojums, kas noteikts piecu miljonu failu apmērā, dažiem Google Diska lietotājiem sāka parādīties 2023. gada februārī. Lai gan Google nedeva brīdinājumu par šīm izmaiņām, bet tika izdots neliels paziņojums, kas nav bijis tik skaidrs. ‘’Ir pārsniegts šajā kontā izveidoto elementu skaita ierobežojums’’ 

Tā laika minētais paziņojums ir mainījies, un tagad, kā ziņots, tas skan šādi: “Kļūda 403: Šis konts ir pārsniedzis izveides limitu – 5 miljoni vienību. Lai izveidotu vairāk vienumu, pārvietojiet vienumus uz atkritumu urnu un dzēsiet tos uz visiem laikiem.”

Pagājušajā nedēļā viena Reddit lietotāja paziņojumā bija rakstīts: “Lūdzu, dzēsiet 2 miljonus failu, lai turpinātu izmantot savu Google diska kontu.”

Google has applied a 5 Million items limit for Google Drive without any prior warning, causing major inconvenience to several users. If you have an average file-size of < 400KB on a 2TB plan, you’ll hit this limit before running out of space!
by u/ra13 in google

Jaunā politika (kas joprojām nav dokumentēta visās cenu lapās) nozīmē, ka Google Diska klientiem tiek liegta piekļuve pilnam krātuves apjomam, par kuru viņi ir samaksājuši. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka 5 miljoni failu reāli ir diezgan liels daudzums.

Lai izmantotu Google Diska 2 TB piedāvājumu – lielāko pieejamo personīgo plānu -, vidējam faila izmēram kontā būtu jābūt 400 kilobaitiem (KB). Protams, ir gadījumi, kad tas var būt nepieciešams, piemēram, liela apjoma ierakstu datu glabāšana. Taču lielākajā daļā gadījumu lietotājiem nevajadzētu pārsniegt šo ierobežojumu.

Avots: reddit, ARS technica

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt