Google Pixel 8a: kas zināms līdz šim

Google Pixel 8a paredzēts iekļaut jauno Tensor G3 mikroshēmu, solot uzlabotu veiktspēju un MI spējas par daudz zemāku cenu.

Nesen Google paziņoja, ka šī gada konference notiks 14. maijā. Šajā pasākumā būs vairāki lieli paziņojumi, ieskaitot oficiālu demonstrējumu nākamajam Android 15 OS. Ņemot vērā pagātnes pieredzi, Google varētu arī izlaist budžeta viedtālruni Pixel 8a.

Google Pixel 8a būs pagājušā gada Pixel 7a pēctecis. Šoreiz gan viedtālrunis, visticamāk, iekļaus jauno Tensor mikroshēmo, ko papildinās uzlabots dizains. Paredzēts, ka tas arī piedāvās vairākas ģeneratīvās mākslīgā intelekta (MI) iespējas, kas pašlaik pieejamas Pixel 8 un Pixel 8 Pro modelī.

Kā izskatīsies Google Pixel 8a?

Dizaina ziņā nākamais Pixel viedtālrunis varētu kopēt Pixel 8 dizainu, iekļaujot metāla rāmi, stikla aizmuguri un tāda paša stila formu. Salīdzinot ar Pixel 7a, jaunais modelis būs ar izliektāku izskatu, kas nozīmē, ka tam vajadzētu būt ērtākam rokās. Papildus tam, telefons būs nedaudz smagāks, kas norāda uz lielāku bateriju, iespējams, ar bezvadu uzlādes atbalstu, kas varētu būt ierobežots līdz 5W.

Izmaiņas telefona ekrānā

Google Pixel 8a būs ar mazāku 6,1 collu ekrānu un ar 90Hz atsvaidzes biežumu, padarot to nedaudz mazāku par Pixel 8 6,2 collu ekrānu. Pixel 8a ekrāna specifikācijas, visticamāk, paliks līdzīgas Pixel 7a. Visticamāk, viedtālrunis nesīs jauno Actua zīmola nosaukumu, ko Google ieviesa savu viedtālruņu ekrānos, sākoties Pixel 8 sērijai. Nākamais Google telefons, visticamāk, piedāvās nedaudz augstāku spilgtumu, iespējams, ar labāku ekrāna aizsardzību. Kā arī iebūvētais pirkstu nospiedumu sensors jau kādu laiku ir stabila funkcija Pixel A sērijas viedtālruņiem, un to mēs arī sagaidām Pixel 8a modelī.

Pixel 8a tiek gaidīts ar identisku aparatūru kā Pixel 8

Pixel 8a tehniskie parametri vīsdrīzāk paliks līdzīgi Pixel 8, un gaidāmo viedtālruni darbinās Tensor G3 un tam būs 8GB operatīvā atmiņa.

Balstoties uz baumām, Pixel 8a būs 64 MP primārais sensors kopā ar 13 MP ultra-platleņķa objektīvu. Kameras aparatūra Pixel 8a paliks identiska Pixel 7a. Ar jauno mikroshēmu – Tensor G3 – , kas ir uzlabots attēlu signāla apstrādes ISP procesors, viedtālrunim vajadzētu spēt uzņemt labākas fotogrāfijas un video.

Google Pixel 8a: Cena un izlaišanas datums

Par Google Pixel 8a tiks paziņots 14. maijā. 2023. gadā Pixel 7a tika izlaists par 480 EUR, un gaidāms, ka Pixel 8a cena nebūs augstāka par 510 EUR. Google nesen sāka ražot savus Pixel viedtālruņus Indijā, un tas nozīmē, ka pastāv iespēja, ka Pixel 8a varētu izmaksāt pat mazāk nekā Pixel 7a.

Avots: IndianExpress

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt