AV-Test: Windows Defender tagad sargā ne sliktāk par maksas antivīrusiem

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

AV-Test: Windows Defender tagad sargā ne sliktāk par maksa

Post no samurajs » 02 Feb 2018, 10:15

Vācu datordrošības organizācija AV-Test regulāri veic dažādu antivīrusu salīdzinošos testus, lai ieteiktu optimālo aizsardzības programmatūru. Vērtēšana notiek kategorijās Protection, Performance un Usability. Jaunākajā testu sērijā pie labākajiem tika pieskaitīts Microsoft Windows Defender 4.12, jo tā darbība ir radikāli uzlabojusies. Novembrī Windows Defender nobloķēja 98.9 no aktuālajiem 0-day draudiem. Decembrī šis rādītājs jau sasniedza visus 100%. Pie tam antivīrusa ietekme uz web lapu ielādes ātrumu ir relatīvi neliela - tikai 6 procenti. Kategorijā Protection šis Microsoft produkts saņēma maksimālo vērtējumu.

Uzvarētāja laurus plūc Kaspersky Internet Security, kuram augstāki tādi rādītāji kā Performance un Usability. Toties web lapu pārbaude tam prasa vairāk laika, un "bremze" jau ir vidēji 13%. Vēl maksimālo punktu skaitu sasniedza Intel piederošais McAfee Internet Security un Vipre AdvancedSecurity.

Secinājums: galvenais tomēr ir un paliek antivīrusa prasme atklāt un nobloķēt draudus. Tad kāpēc maksāt par komercproduktiem?

Image
Image
Image

User avatar
BlackHalt
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 276
Pievienojies: 08 Sep 2009, 19:01
Reputācija: 0
Atrodas: Wrīga

Post no BlackHalt » 06 Feb 2018, 12:38

Bet zīmējumos mēs to kaut kā neredzam :)
Nav tas M$ produkts pirmajās vietās. Reku, kaut vai Avast ir labāka aizsardzība, doh

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”