µTorrent 2.0 trekeros aizliedz negodīguma dēļ

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas µTorrent 2.0 trekeros aizliedz negodīguma dēļ

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #230746
    izredzētais
    Participant

    evers, kādēļ gan apgalvo ka lattelecom ir lēna augšuplāde? es TPB vidēji ar 5mb/sec augšuplādēju 🙂

    #230747
    Evers
    Participant

    nu kāds kurā vietā pieejams

    #230748
    daGrevis
    Participant

    RicoPico wrote:

    gangstalv wrote:

    Es vispār augšuplādi esmu uzbliezis uz 0 un man vienalga.

    0 = Unlimited. Tu tā domāji? 😉

    0 tā kā būtu – nedala!

    Unlimited – dala cik var! 🙂

    #230749
    izredzētais
    Participant

    daGrevis,

    Max augšuielādes ātrums (KB/s): [0: neierob.] 🙂

    #230750
    Kon
    Participant

    Augstā ranga trakeros 2.0 un pat jaunākās betas ir atļautas, vienīgais, kur esmu saskāries ar sarkanu krāsu ir vipmusic un stmusic

    #230751
    waplet
    Participant

    Kad es siidoju, truba aizsitas.

    #230752
    RicoPico
    Participant

    waplet wrote:

    Kad es siidoju, truba aizsitas.

    Š…em talkā vantūzi! 😀

    #230753
    waplet
    Participant

    Taadai trubai neder 😀

    #230754
    zivs
    Participant

    Runājot par hit’n’run lietotājiem, tādi man bezdievīgi derdzas, kā arī es esmu 100% drošs, ka pašmāju hit’n’run piekopējem arī nereti šķendējas, ka kaut kam “ūberkrutam” torentam nav īsti normālu un kvalitatīvu sīdotāju … Pats es patīru ik pa laikam tikai tos torentus no listes, kas ir miruši:

    [img]https://bildites.lv/images/lth61gj8brn2zxd4vrq0.png[/img]

    #230755
    runcio
    Participant

    Jā ja ir pieklājīgs augšuplādes (upload) ātrums tad esmu ar mieru sīdot, bet ja max ir tikai līdz 50-60kB tad nafig tur mocīties ar tiem rankiem un ratio!

    #230756
    Evers
    Participant

    Sava taisnība ir arī lēno netu īpašniekiem, priekš kam viņam izspiest pēdējo sulu no sava interneta, ja visādiem optiku īpašniekiem ātrums 100x lielāks un tie var sasīdot principā par lēnajiem ar. 😀

    #230757
    Kon
    Participant

    Priekš lēno netu īpašniekiem un tiem, kam nepatīk onanēt uz 24/7 utorrenta uptime ir speciāli palīglīdzekļi, kā RatioMaster un šeit ideāls tutoriālis kā to darīt pareizi https://www.buzz99.com/54/spoof-your-bittorrent-ratio-using-ratiomaster-177/.

    hnr .. dažreiz ja iegūtā relīze nenes to prieku, kas gaidīts, tad pat ar optiku negribās viņu atsēklot :>

    #230758
    RicoPico
    Participant

    Nu jā, kad man bija mājas DSL ar tiem 60 kB uz augšu, tad sīdošana pārsvarā notika no paziņu un draugu kompjiem, kuriem nets bija labāks. Vesels bars sēdējām uz viena akaunta iekš Fano. 😀

    A tagad… Kamēr taisu virtuvē tēju, tikmēr filma jau atnākusi. Un pēc pusstundas arī Ratio uzskrējis līdz 1:1.

    #230759
    RicoPico
    Participant

    Niideejs wrote:

    Priekš lēno netu īpašniekiem ir RatioMaster

    Ja ir alkas pēc kāda permanentā banāna no trakera administrācijas, tad jā- šis tūlis ir labs. 🙂

    #230760
    Kon
    Participant

    Pats esmu sēdējis administrācijā diezgan ilgi, nestāsti blēņas 🙂 Ja visu dara pareizi, tad viss sanāk kā iecerēts. 😉

    #230761
    Evers
    Participant

    RatioMaster kurš katrs ar nevar lietot kurā katrā trakerī. Ir trakeri kur ir automātiskā fakerētāju ķeršanas sistēma. Pārējos vienkārši prātīgi jāfakarē, jāizvēlas torrents ne tas jaunākais, bet ļoti aktīvs – kur daudz devēju/ņēmēju (mazāk izleksi lielākā pūlī), ar saprātīgu ātrumu tad var uzšiverēt līdz saprātīgam apjomam. Vienā ārzemju trakerī kādreiz padarbojos ar tādu tīri smuki.

    #230762
    runcio
    Participant

    Jā ar Ratio fukeriem ātrāk banunoķersi nekā reāls labums būs!

    #230763
    daGrevis
    Participant

    runcio wrote:

    Jā ar Ratio fukeriem ātrāk banunoķersi nekā reāls labums būs!

    Tev jau pateica – nevajag “līkas rokas”. 🙂

    #230764
    Professor35
    Participant

    Es iztieku bez RatioMaster, BitProxy utt. un lietoju uTorrent 2 Upload Only (virustotal.com – 0/40) kas ir uzlausts utorrent klients kurš neziņo trekeriem par to cik ir lejuplādēts, tā rīkojos ne tāpēc ka būtu nenovīdīgs, un ne tāpēc ka man būtu lēns internets, bet tāpēc ka lejuplādēju no ārzemju trekeriem retas, klasiskas filmas uz kurām ir maz gribētāju.

    Ja kādam ir interesanti lūk recepte kā utorrent padarīt portatīvu -pēc utorrent instalācijas ejam uz Application Data mapi atrodam tur utorrent mapi, iekopējam tās saturu iekš C:Program FilesuTorrent. Utorrent nu ir portatīvs un saglabās visas augšuplādes, lejuplādes, uzstādījumus utt. arī tad ja to ar visu mapi pārnesīsiet uz citu disku, flešku vai citur, protams ja nemainīsiet failu kurus augšuplādējat utt. atrašanās vietu. No Application Data mapes uTorrent mapi var izdzēst. Sevišķi vērtīgi tas ir ja sīdojat daudz failu dažādās mapēs un pēkšņi rodas nepieciešamība pārinstalēt OS. Es šādu portatīvo utorrentu turu uz E diska, un uTorrnet mapē turu divus uTorrent exe failus viens augstākminētais uTorrent 2 Upload Only, otrs oficiālais uTorrent 2 un atkarībā no vajadzības izmantoju vienu vai otru.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā