0 A.D. – laiks sākt noticēt Linux spēlēm!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas 0 A.D. – laiks sākt noticēt Linux spēlēm!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #245185
    Evers
    Participant

    izredzētajam pienākas žetons, CS nav ne vainas, ja to spēlē ar mēru, atslodzei no stresa un smadzeņpoda lauzīšanas. Diemžēl pat tam pēdējā laikā nav sanācis laika.

    Linuxisti cenšas celt Linux spēles daudz augstāk, kā patiesībā ir.

    Reiz te kāds slavēja kautkādu onlainā spēlējamu šaujamgabalu (ķipa cs:s pat nestāvot klāt) , pamēģināju un sapratu, ka manos mežos tādas sēnes neaug lai spēlētu kautko ar tādu gameplay, kuru vēl papildina nebaudāms dzinis ar grafiku. 😀

    Nevaru atrast to Crow iespamoto sarkastiskā stila rakstu par “how to be a linux user “vai kā tā, tur bija labi rakstīts apmēram tā: “ja tev kautkas linuxā trūkst, iestāsti sev, ka tev tas patiesībā nemaz nav vajadzīgs!” , un ar dažiem arī ir tā, ka melo paši sev. 🙂

    Par šo spēli, pēc video spriežot ar varu teikt, ka dikti nedzīva izskatās. Pielīdzināms kautkur starp Age of Empires 2 un 3. Tekstūru detalizācija ir laba, bet tas neko nelīdz, jo izskatās briesmīgi statiska un nedzīva. Protams, spēle nav ar budžetu, tāpēc nevar tā pelt, bet nevar arī likt vienā kategorijā ar budžeta spēlēm.

    #245186
    shb-
    Participant

    Š…jā, man arī ir vien jāpiekrīt tiem, kas apgalvo, ka tipiski gameplays, sižets/stāsts un grafika iet roku rokā. Vismaz pēc ekrānšāviņiem var noprast, ka grafiski spēle ir nepievilcīga. Tiem, kas nevēlas tērēt ne santīma par programmatūru, protams, ideāli. Taču spēļu (ir arī vēl dažas citas programmatūras klases, bet ne par tām šoreiz) izstrādē vien ar OpenSource mīlestību un entuziasmu nepietiek.

    Runājot par maksas Linux spēlēm (un līdz ar to – baudāmām linux spēlēm 😉 ), gan jau tā lieta aizies. Š ajā sakarā man parasti patīk pieminēt HoN ( https://www.heroesofnewerth.com/ ), lai gan ir vēl čupa kvalitatīvu maksas spēlīšu.

    Pie tam, spēles [kaut vai tajā pašā steam] ne tuvu nav tik dārgas, lai būtu jāžēlojas. Lai nesapirktu atkritumus mārketinga ietekmē, parasti pāris h paspēlēju sazāļotas versijas un ja spēle ir OK, tā tiek nopirkta. Tā ir vnk cieņas izrādīšana izstrādātājam par labu darbu, manuprāt.

    #245187
    osams
    Participant

    Crow wrote:

    Jā, es nezinu praktiski nevienu non-Windows spēlīti. Bet cienītais Zivsjaunskungs, tak nesmīdi jēzu ar saviem šedevriem. Glest? Hmm, ja Warcraft 2 būtu 24-bitu krāsas, tad tas izskatītos labāk.

    Lūk, kur tev ir pāris piemēri, kā 2010. gadā jāizskatās stratēģijai:

    https://www.gamespot.com/pc/rpg/lionheartkingscrusade/index.html

    https://www.gamespot.com/pc/strategy/napoleontotalwar/index.html

    https://www.gamespot.com/pc/strategy/orderofwarchallenge/index.html

    Iebāz man degunā tos mūsdienīgos portus, citādi tiešām es tos nekādi nevaru pamanīt.

    Vispār Total War sērija man vienmēr šķitis tāds kā paraugs, kādā virzienā būtu jāiet stratēģijām. Da superkrutajam stārkraftdivi grafika ir posts. Taču nosaukums izvelk visu pasākumu, protams.

    izredzētais: IMO, ja developeri nav piestrādājuši pie grafikas, tad nebūs piestrādājuši arī pie visa pārējā. Jo tīri saturiski tagad ir grūti atrast kaut ko jaunu. Jāseko līdzi laikam un tad var cerēt (bet nav nekādas garantijas, protams), ka tur būs arī normāls stāsts un geimplejs.

    P.S. Es ceru, ka es arī ar savu viedokli nevienu “netraucēju”. Es tikai komentēju.

    ne visiem ir tik jaudigs dators lai palaistu tik krutas speles, butu jau priecigs, bet jāspēlē tas kas iet. Tākā šī spēle ir super 😉

    #245188
    Kon
    Participant

    uu nezināju, ka damncrow ir eye candy whore :>

    , lai arī cik pretīgi man būtu postot topikā par prātam neapveramu apvienojumu hujinux & games, bet tomēr pateikšu, ka grafika man ieņēma vienu no pēdejām lietām uz kurām skatījos izvēloties spēles 🙂

    Un ar starcraft tu nošāvi greizi, Blizzard nekad nav aizrāvies ar grafisko izpildījumu, lai gan vnm ir iznācis skaists 🙂

    P.S Vai tad pēc kkāda 2000 gada vsp iznāk spēles ar labu sižetu un gameplay? Uz konsolēm varbūt.

    #245189
    TrakaisKursis
    Participant

    troļļi vs parastie

    #245190
    Ivis
    Participant

    Laiks noticet pc speleem

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_4kvSIIWqEs[/youtube]

    #245191
    jonjs
    Participant

    Jāsaka gan, ka lieki ir piebilsts, ka tā ir tikai ALFA versija un AI tā īsti nemaz nestrādā. Ja nu vienīgi aizstāvas, ja viņam uzbrūk. Bet visā visumā man patīk, vienkārši vadīt, saprast u.t.t. Atgādina Age of Empires tikai ar labāku grafiku.

    #245192
    root
    Participant

    @Niideejs:

    1 //1LL PhR49 j00Z ||00B 🙂

    #245193
    Crow
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Cik no šī portāla apmeklētājiem spēli ir patiešām nopirkuši, nevis pabarojuši ar zālītēm un svētā mierā pēc būtības ir dabūjuši par velti?


    Taisnība. Tādā ziņā es jūtos neērti. Taču tikai tāpēc, ka Latvidža ir ekonomiski totālā dirsā un mans maks ir vieglāks par gaisu, es neiešu iestāstīt sev, ka es nedrīkstu gribēt to, ko es nevaru atļauties. Savā mūžā esmu patiešām nopircis tikai vienu – Wizardy 8. Manā skatījumā tā ir CRPG geimpleja etalons, kaut grafika atgādina Windows Maze skrīnseiveru. Kojān – :ras: :>

    #245194
    Evers
    Participant

    Piekrītu, šī ir Latvija, un te nav kā attīstītajās ārzemēs, kur nopirkt spēli/mūziku/filmu ir gandrīz tas pats, kas pie mums nopirkt vienu aliņu. 🙂 Izdevēji jau no tā neko nezaudē, kāda starpība – vai cilvēks nepērk spēli/filmu/mūziku/advanced softu un nekačā to pirātos un dzīvo kā alā, vai nepērk un nokačā to pirātos – vairāk variantu nav, izdevējam ienākumu jebkurā gadījumā nebūs, arī nauda vairāk vai mazāk paliks Latvijā.

    #245195
    Stat1CX
    Participant

    Ivis wrote:

    Laiks noticet pc speleem


    Vispār jau tā spēle ir pirmāmkārtām taisīta uz konsulēm un pēc tam portēta uc PC, kā 90% visu spēļu. PC spēļu platforma kā tāda jau labu laiku ir mirusi, ja runa iet par spēlēm, kas ir veidotas tik tiešām ar PC prātā, nevis kārtējais, šķībais konsuļu ports. Prātā nāk tikai viena kompānīja kas vēl nodarbojās ar tīru PC spēļu izstrādi, tas ir blizzard.

    #245196
    piwchix
    Participant

    nice 🙂 Bus janocheko!

    #245197
    Kon
    Participant

    Jā es esmu legāli iegādājies Counter Strike anthology, Warcraft III + TFT, Starcraft + BW .. tālāk?

    btw varu pārdot 😀 steam un battle.net tīri bez banāniem 🙂

    #245198
    linx
    Participant

    Niideejs wrote:

    lai arī cik pretīgi man būtu postot topikā par prātam neapveramu apvienojumu hujinux & games, bet tomēr pateikšu…

    Ja nezini, tad labāk nerunā! Tu apd******, ja uzzinātu, ka tādas visiem zināmas spēles, kā, piemēram, Medal of Honor, Doom 3, Neverwinter Nights, Enemy Territory, Return To Castle Wolfenstein, Quake utt. arī ir native priekš Linux. Un ja vēl uzzinātu, ka tādas spēles kā Postal 3 un Rage tiek izstrādātas paralēli arī priekš Linux… :p

    #245199
    Brutto
    Participant

    Ivis wrote:

    Laiks noticet pc speleem


    Nu žēl, ka kaut kam tādam jānotic:

    https://battlefield.lv/lv/video/viewvideo/244/prjs-sples/new-call-of-duty-black-ops-multiplayer-gameplay-8-9-10.html

    Lasīt komentus!

    Crow wrote:

    Personīgi es neesmu redzējis vispār RTS, kas smuki izskatās. Un vairums no tām tāpat ir kaltēts sviests.


    Un kāda vaina CoH sērijas spēlēm? Fizika laba, grafika arī līmenī. Galu-galā nav tak FPS!

    #245200
    Kon
    Participant

    @linx

    Jā es zināju, ka uz Linux ir Enemy territory, Quake zinu arī dažas, kuras tu neesi pieminējis. Vēl neesmu apd****** (+ tik dziļi vng uz FPS, nwn ok .. ). Tālāk… ?

    Cik esmu pētijis, tiesa īpaši neesmu iedziļinājies, jo uz datora spēles neīpaši atdzīstu, pārsvarā dominē FPS žanrs, kurš man ne īpaši ..

    Ja tu man parādītu sarakstiņu ar n tūkstošiem spēļu, tad gan es apd******, bet šitā tu vari vienkārši, noņemt savas brillītes, uzpūst dvašu un notīrīt, uzlikt atpakaļ un iet pats zini kur 🙂

    #245201
    izredzētais
    Participant

    nīdēj, manuprāt tu citā pasaulē dzīvo..

    pirmo reizi redzu kā cilvēks sastresojās no runām par spēlēm vien 😀

    #245202
    linx
    Participant

    Niideejs wrote:

    @linx

    Jā es zināju, ka uz Linux ir Enemy territory, Quake zinu arī dažas, kuras tu neesi pieminējis. Vēl neesmu apd****** (+ tik dziļi vng uz FPS, nwn ok .. ). Tālāk… ?

    Cik esmu pētijis, tiesa īpaši neesmu iedziļinājies, jo uz datora spēles neīpaši atdzīstu, pārsvarā dominē FPS žanrs, kurš man ne īpaši ..

    Ja tu man parādītu sarakstiņu ar n tūkstošiem spēļu, tad gan es apd******, bet šitā tu vari vienkārši, noņemt savas brillītes, uzpūst dvašu un notīrīt, uzlikt atpakaļ un iet pats zini kur 🙂

    Jā, priecīgus pilsētas svētkus Tev arī 🙂

    Nu nav vēl Linux tik ļoti populārs, lai tam taisītu n-tos tūkstošus spēļu, jāiztiek ar tām kuras ir vai arī jāemulē caur citiem softiem. Jā, piekrītu, ka win spēļu ziņā ir daudz pateicīgāks, bet vai tad tādēļ uzreiz tā jāķer pie sirds? 😀

    #245203
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Personīgi es neesmu redzējis vispār RTS, kas smuki izskatās. Un vairums no tām tāpat ir kaltēts sviests.

    Kaut ko tādu esi redzējis 🙂

    [spoil][img]https://multimedio.ucoz.ru/Command_Conqu/Red_Alert_30.jpg[/img]

    [img]https://gamefocus.ca/UserFiles/Image/Electronic%20Arts/Red%20Alert%203/RedAlert3_screen22.jpg[/img][/spoil]

    #245204
    Crow
    Participant

    Ka tevi piķis… nu esmu redzējis tak, Wuušķin. 15 gadu laikā kopš pirmā RA (kas tika kruķīts savā laikā līdz riebumam), mainījies ir tikai visādu spīguļu skaits, objekti kļuvuši daudz vairāk dinamiski un ir lielāks krāsiņu daudzums. Ä€, kameru tak var grozīt – oi, super, ne?! Ir taču tikai 2010-ais. Pārsit stārkraftdivi grafiski un vienalga ir sūds.

    Savā laikā Warzone 2100 (uz pirmās soņķas bija FPS režīms) un Emperor: Battle For Dune bija daudz labāki, bija arī CGI. Diemžēl EA izpostīja Westwood un pēc tam līmenis vairs uz augšu tā arī necēlās, n-to mazliet-atšķirās stila spēļuku grūšana arīdzan apsīka. Tā pati C&C Tiberian sērija vienmēr ir bijusi normālāka, imho.

    Btw, Warzone 2100 rimeiks arī ir pieejams uz PC tagad, t.sk. Linux, bet FPS režīms kkā negāja man, varbūt tāpēc, ka nebija vēl ieviests, lohatroni, ibio 😀

    Ä€, un tās CGI renderētās “armijskije bļaģji” jau bija droši vien viens no iemesliem, kādēļ cilvēki vispār par RA3 siekalojās 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā