AMD Catalyst 10.2 – ar pilnīgi jaunu GUI

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas AMD Catalyst 10.2 – ar pilnīgi jaunu GUI

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152877
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_cat_1.jpg[/imgl]Š ais dienās iznācis (vai arī drīzāk – internetā noplūdis) jaunais AMD displeja draiveris Catalyst 10.12 ar jaunāko videokaršu Radeon HD 6870 un Radeon HD 6850 atbalstu, OpenGL4.1 un pilnīgi pārstrādātu lietotāja saskarni. Lentītes griešana un šampanieša dzeršana vēl nav notikusi, bet jauno draiveri jau ir iespējams lejuplādēt.

    Pārstrādāto Catalyst Control Center AMD radījis kopā ar uzņēmumu Infusion. Lai būtu drošība par izvēli, tika veikta aptauja, kurā 100% respondentu izteicās par labu jaunajam dizainam. Jaunais iestatījumu logs veidots pierastajā pārlūka stilā, tanī iebūvēta meklēšanas funkcija. Galvenās funkcijas nu ir izdalītas centrā, lai būtu “pa rokai”, un arī paša loga izmērus tagad iespējams mainīt.

    Patlaban jaunais Catalyst Control Center ir izvēles opcija pie instalācijas (darbojas tikai uz Windows 7 un Vista), bet ar 2011. gadu tas tiks iekļauts visās jaunajās AMD programmatūras pakās.

    [img]https://www.bildites.lv/images/ibdez25qf4ft9dl8drz6.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/yik694nktom75qajf.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/t7qh5tjnu9xe0slr8x39.jpg[/img]

    Info, lejuplāde.

    #255562
    McAnder
    Participant

    skrienu… labi velkos.

    #255563
    Stat1CX
    Participant

    Izskatās tīri sakarīgi, vecais UI tik tiešām bija novecojis un nepārāk ērti pārskatāms.

    #255564
    Afrohead
    Participant

    Lai no kura softa, bet “Catalyst” ir softs, no kura vienmēr izvairos. 😀

    Vispār jau tie ATI draiveri ir visai interesanti – ļoti regulāri visādi errori, visādas problēmas ar tiem..

    #255565
    iKey
    Participant

    cik man ir sanācis grābstīties ar Ä€ Tē Īkalalizātoru, ar to īpašās problēmas nav bijušas

    #255566
    Stat1CX
    Participant

    Man ar nelādu problēmu nav bijušu, tur klāt bez tā catalizatora ja neinstalē viņu, nevar pilnībā izmantot visas draiveru funkcījas. Ir lietas kuras defultā ir izslēgtas, vai nav iestatītās pēc labākajiem parametriem, bez catalyst control centra, ar pliku draiveri, visi settingi ir defultā.

    #255567
    Athlons
    Participant

    nja.. ir gan gļukaini tie draiveri…

    visu cieņu ati dzelžiem, bet draiveri ir kādi ir…

    es, piem., esmu spiests lietot diezgan vecu, jo pēdējie trīs ne par ko negrib vienu funkciju iegaumēt…

    vislaik, pēc restarta jāiebaksta ar roku…

    moš tagad, līdz ar jauno interfeisu, arī nejauši tas gļuks būs izlabots… 😀

    #255568
    Creep
    Participant

    Man nepielec, cik var dzīt šito tufu par ATI/AMD. Neesmu saskāries ar nekādām problēmām un arī nepazīstu nevienu, kas būtu. Un protams, tas, ka Nvidia laiž gaisā draiverus, kas kartes nokurina, Nvidia jau viss ir piedodams, jo viņi taču ir super-duper poke-magnēti, kas popularitāti iegūst izmantojot tautā iegājušos stereotipus.

    #255569
    nevertell
    Participant

    Krīp, turi muti ciet. Man nvidia neko nav nokurinājusi, tikai supportējusi praktiski visas tās pašas fīčas, ko tā suportē uz windows’a, arī uz manas izvēlētās OS.

    #255570
    Aldis
    Participant

    Man gan ir bijušas problēmas tieši ar Ati v-karti, gan ar šo katalistu.

    Ati un nvidia ta ne ko… kas tās pa tuftām taga gigabyte taisa? o_O kartes vnk. svilst nost viena pēc otras.

    #255571
    Crow
    Participant

    All generalizations are false. Including this one.

    Visticamāk, pie visādām svilšanām vainojami paši jūzeri, kas nejēdz ventilāciju uzturēt korpusam (paņem tādus Compucase par sviestmaizi utml.) un, kā makbetons bieži ne jau bez iemesla apgalvo, putekļus tīrīt. Arī videokartes iekšas (ja ir slēgtais korpuss) ir jātīra.

    Protams, brāķa partijas tas neizslēdz. Pat Apple gadās brāķi (neņemot vērā to, ka faktiski visi par tādiem uzskatāmi) 😀

    #255572
    msh
    Participant

    Nja, videokarteļu draiveri arvien vairāk atsit visādus citus dzelžus, kur draiveri parasti ir piebāzti ar sūdiem – MAN VAJAG DRAIVERI, LAI SISTĒMA SPĒJ ADEKVÄ€TI DZELZI! TIKAI DRAIVERI, BET VISÄ€DIEM SŠªDIEM AR IEBŠªVĒTÄ€M KVAZISTACIONÄ€RÄ€ PIPELIZATORA FUNKCIJÄ€M, KO IZMANTOT 1x OS “SESIJAS” LAIKÄ€!

    #255573
    nevertell
    Participant

    Mjā, viena HP draiveru figņa noēd man vienam zināmam džekam 100 mb no jau tā mazā ram’a uz viņa veckastes. Tas ir vienkārši skumji.

    #255574
    Evers
    Participant

    Nevaru pelt ne ATI ne Nvidia draiverus. Diemžēl.

    #255575
    Creep
    Participant

    Par to Nvidia bija tikai kā piemērs. Vēl kādu laiku atpakaļ iekš notepad bija par to rakstiņš. Vienkārši piegriezies, ka visi AMD noliek, kaut arī nvidia ne mazākus sū**s taisa.

    #255576
    IntelFan
    Participant

    Quote:

    jaunāko videokaršu Radeon HD 6870 un Radeon HD 6850 atbalstu


    HD6950/70 is more like it -_-

    #255577
    Wuu
    Participant

    msh wrote:

    Nja, videokarteļu draiveri arvien vairāk atsit visādus citus dzelžus, kur draiveri parasti ir piebāzti ar sūdiem – MAN VAJAG DRAIVERI, LAI SISTĒMA SPĒJ ADEKVÄ€TI DZELZI! TIKAI DRAIVERI, BET VISÄ€DIEM SŠªDIEM AR IEBŠªVĒTÄ€M KVAZISTACIONÄ€RÄ€ PIPELIZATORA FUNKCIJÄ€M, KO IZMANTOT 1x OS “SESIJAS” LAIKÄ€!


    Variants 1. tev ir novecojis ATI kartes modelis, drīzāk tev vispār nav kartes.

    Variants 2. tev nav ne mazākās nojausmas par ko tu runā un kādas funkcijas tiek piedāvātas Catalyst kontrol centrā.

    Es tev no vietas varu nosaukt, vismaz 5 funkcijas, kas lieliska darbojās un ir 100% vērtas lai lietotu Catalysti.

    #255578
    mist
    Participant

    Varbūt kāds arī nosauks kas tieši ir gļukains? Kas nestrādā? Pēdējo 12 gadu laikā vispār nekādas problemas ar ati draiveriem nav bijušas!!!!!!

    #255579
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Wuu wrote:


    Es tev no vietas varu nosaukt, vismaz 5 funkcijas, kas lieliska darbojās un ir 100% vērtas lai lietotu Catalysti.

    Nosauc lūdzu, jo man arī tas catalysts nav vajadzīgs – nākas instalēt tikai dēļ draiveriem. Vienkārši interesanti – varbūt es kaut ko esmu palaidis garām ar catalyst iespējām?

    P.S. Overklokot man neinteresē – tā pat jau pasīvā karte karst pietiekoši normāli 🙂

    #255580
    aoma
    Participant

    ATI atbalsts uz ne-windows ir vienkārši dibenā, šai ziņā nvidia spēlē vienos vārtos. Lai gan Linuzi lietoju tikai pa ”svētdienām”, manuprāt, ar to ir viss izteikts, vel vienreiz atgriezties pie šī ražotāja netaisos, lai viņu v-kartes būtu nez cik reizes jaudīgākas, jo spēlēties var arī savādāk 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā