Android apdāvināts ar multipieskārieniem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Android apdāvināts ar multipieskārieniem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147934
    deivs001
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/55_untitled1_23.jpg[/imgl]Android platformas programmētājs, entuziasts, Lūks Hučisons (Luke Hutchison) ir atradis iespēju kā lietot multipieskārienus uz HTC G1 tālruni. Uz šodienu jau ir attiecīgi modeficēts iekārtas programmatūras kodols, kā arī pieejami pirmie video, kur redzama jaunā iespēja dzīvē. Multipieskārienu iespēja ļaus pietuvināt, attālināt interneta pārlūku, kartes, attēlus. Š ādas iespējas jau ir daudziem tālruņiem, bet pamatu ir likusi kompānija Apple.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2ZEshnuQcno[/youtube]

    Izstrādātāja mājas lapā ir atrodama informacija kā uzstādīt šo modifikāciju uz sava tālruņa, bet tā ir jālieto tikai uz savu atbildību, jo neviens negarantē, ka modifikācijas uzstādīšana nesabojās G1 tālruni.

    Avots: 1.

    #188782
    shady
    Participant

    Izskatās jau smuki, bet es nekad neesmu atbalstījis šo tehnoloģiju (pikrtu bakstīšanu pa ekrānu…).

    #188783
    Aldis
    Participant

    ir oki vsp.. 🙂 iPod Touchā jau šī fīča man šķiet no paša sākuma ir bijusi! 😀 Jo sēžot WiFi, google maps, google earth caur wi-fi paC šādi zoom-ojies esmu jau no mirkļa kad nopirku touchu! 🙂

    Shady: Nav slikti pabakstiities ar pirkstiem, vismaz ir labāk ka ar irbulīti centies notēmēt kkur! 😀 Un izvelnes visiem šiem touch aparātiem ir oki pielāgotas, lai būtu ērti! 🙂 – pogas lielas, izvēlnes vienkāršas, un pat maniem senčiem – kuri ar datoru ir uz Jūs, touch liekas vienkārša spēļmantiņa, saprot visu! 🙂

    #188784
    deivs001
    Participant

    Jā, ipodam šis ir jau no dzimšanas, bet G1 tika izdots bez tādas iespējas.

    Man gan atkal liekas, ka iPod rakstīšanai ir pat ļoti nepiemērots. Itsevišķi, ka vēlos rakstīt ar latiešu garajiem, mīkstajiem burtiem.

    #188785
    Tvinky
    Participant

    deivs001 wrote:

    Jā, ipodam šis ir jau no dzimšanas, bet G1 tika izdots bez tādas iespējas.

    Man gan atkal liekas, ka iPod rakstīšanai ir pat ļoti nepiemērots. Itsevišķi, ka vēlos rakstīt ar latiešu garajiem, mīkstajiem burtiem.

    Kurai tad uz touch balstītai ierīcei tā rakstīšana ir ērtāka? 🙂 Es uz iPodTouch rakstu twitterī, mailā un blogā – nekādu problēmu nav. Laikam atkarīgs no konkrēta cilvēka vai tipa.

    #188786
    Aldis
    Participant

    Varbūt vēl pirkstu platums, vai veiklums! 😀

    Esmu rakstījis ar irbulīti uz maza displeja, uz kkāda ķīniešu suuu telefona… 😀 nu sorry – iPods, vai kautvai šis android [ganjau – nēesmu testējis] ir krietni parocīgaks, pa maziņām podziņām uz ekrāna, pa kurām jātēmē ar irbulīti!

    Otra galējība novērojama ne-touch telefoniem ar lielu dispelju – taustiņu pogas ir tik šerpi minimalizētas, un maziņas, ka grūti kautvai to pašu sms uzdrukāt! 🙂

    #188787
    deivs001
    Participant

    Nezinu kādēļ, bet man rakstīšana ar irbulīti/pirkstiem uz Qtek S200 liekas daudz ērtāka nekā uz iPod, bet ir arī trakāki varianti bijuši.

    #188788
    Jaunzems
    Participant

    Bet vai tad G1 nebija izbīdāms fiziskais QWERTYjs?

    [img]https://www.android-freak.org/media/images/dreamspy41.jpg[/img]

    #188789
    deivs001
    Participant

    Jā, ir! Skaties video un vari to saredzēt.

    #188790
    Jaunzems
    Participant

    [q]multipiskārienus[/q]

    Kas tie tādi? Kļūda vai jauna funkcija btw… Š…emama ierīce….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā