Antivīruss «lamājas». Ko dara lietotājs?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Antivīruss «lamājas». Ko dara lietotājs?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150612
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_avi_2.jpg[/imgl]Visai interesantu aptauju veicis antivīrusu izstrādātājs Avira GmbH. Mājaslapas apmeklētājiem tika piedāvāts godīgi atbildēt uz jautājumu “turot roku uz sirds”: “Kā Jūs rīkosities, ja Jūsu pretvīrusu skeneris sacels trauksmi?” Rezultāti ir patiešām unikāli, tie svārstās plašā diapazonā no absolūtas blondīņu vieglprātības (kālab tad vispār lietot antivīrusus?) līdz izslavētajai datoriķu paranojai.

    Piedāvājam šos rezultātus izvērtēt arī Notepad lasītājiem.

    Kā Jūs rīkosities, ja Jūsu pretvīrusu skeneris sacels trauksmi?

  • 1. Aizvēršu brīdinājuma logu, un problēma atrisināta – 25,7%

    2. Mans antivīruss konfigurēts tā, ka man vispār neko nav jādara – 13,26%

    3. Pārbaudīšu, par ko iet runa, un veikšu inficētā faila ārstēšanu vai likvidēšanu – 41,7%

    4. Ar interneta online skenera palīdzību pārliecināšos, ka antivīruss nav kļūdījies – 6,05%

    5. Man nav pretvīrusu skenera – 10,1%

    6. Drošības nolūkos tūlīt zvanīšu pa “karsto drāti” antivīrusa palīdzības dienestam – 3,19%


  • Avots

#228238
Eudoxus
Participant

Mazliet pārsteidza tie 25.7% pie pirmās atbildes, bet citādi viss izskatās normas robežās.

#228239
NorKais
Participant

Manuprāt, pie pirmās sadaļas pieder lielāka daļa, jo viņi domā, ka pieder pie otrā iedalījuma.

#228240
Mad182
Participant

Nu, es piederu pie 5.

#228241
jonjs
Participant

Kamdēļ no sevis mētāt nenormāli GUDROS? Var mēģināt aizstāvēties un arī var mēģināt domāt , ka tu esi datoriķu gudrais. VAR MĒÄ¢INÄ€T (izmantojot free vai ne free stuff).

Un protams apzināties, ka ja kāds tavu “… DIR …” tā patiesi sāks ņemt priekšā, tad izredžu tev tik un tā nav.

Aizsargāt savu tīklu, kā sisadminam kādā SVARĪGÄ€ uzņēmumā tā ir augstākā pilotāža (šajā jautājumā nestrīdos).

Bet lietot datoru, kas pieslēgts internetam ir pavisam cits jautājums. Ja neproti lietot visu šo, tad iekačā sev update un pēcāk atslēdz datoru no interneta un pieslēdzies tikai tad, kad tas patiesi nepieciešams. Protams izskatās bailīgi, bet ja nezini kā, tad labāk neriskē.

#228242
Crow
Participant

Es ar “mētāju kruto”! Nav nekādu antizarazu! Ir gan ieslēgts firewall iekš lētuča rūķera. Pārējais – live on the edge and you will bleed 😀

Rezultātos gan kaut kā baigi pārsteidz tie 41.7% lielo pārbaudītāju.

#228243
80MXM08
Participant

nelietoju ne antivīrusus ne firewall uz saviem PC, jo vienkārši neredzu jēgu viņus lietot!!!

#228244
Janhouse
Participant

Mad182 wrote:

Nu, es piederu pie 5.


+1

#228245
McAnder
Participant

mēs tāpat visi esam botu tīklā 😀

#228246
Mad182
Participant

McAnder wrote:

mēs tāpat visi esam botu tīklā 😀

Nu ja tu esi, tad vajag ārstēties 🙂 Es, piemēram, neesmu.

#228247
bezolaam
Participant

es arī piederu 5. grupai 😀

#228248
Aldis
Participant

Man ir oki… 5-tais variants jau 2 gadus aptuveni! 😀 Sapratu ka lielākā daļa šitā būšana ir 50% biznesam + 40% lietotāju baidīšana + ietekmēšana lai nelieto piemēram pirātisku programmas (Katru .txt failu ar nosaukumu CD-Key.txt nosauks par trojāni) + 10% iespējams arī noķer to kas tiešām ir jānoķer!

Ja visu skaisti velk no oficiālajām mājas lapām, nelieto pirātiskās programmas , strādā uz legālas OS, tad dzīvot var! 🙂 (Drošības pēc Microsoft Security Essential griežas!)

#228249
robcixx
Participant

5 grupa rule 🙂

#228250
McAnder
Participant

Mad182 wrote:

McAnder wrote:

mēs tāpat visi esam botu tīklā 😀

Nu ja tu esi, tad vajag ārstēties 🙂 Es, piemēram, neesmu.


pastaipīji krānu? jokus laikam saprat alnim pagrūti

#228251
BlackHalt
Participant

Tā kā man ir Ubuntu Linux, tad pēc tāda Windows vīrusu ķērāja man nav nepieciešamība, bet tomēr man pie sistēmas rīkiem ir ClamTk Virus Scanner, jo dažreiz draugiem vai paziņām vajag izpalīdzēt ar dažādām Windows programmām un es jau nezinu kas viņam tur uz tā Windowsa notiks ar to EXE failu.

Tādēļ, pirms nest draugam kādu Windowsisku failu, es to vienmēr noskanēju ar to Clam. :nuke:

#228252
Crow
Participant

Aldis wrote:

(Drošības pēc Microsoft Security Essential griežas!)


Nu neesi tu piektais variants, neesi. Otrais esi 😀

#228253
_Mo3_
Participant

nu man gan simboliski stāv pandas mākonis un defaultais windowsa mūris un pēc kkā vairāk nepieciešamība arī nav!

#228254
remarco
Participant

Ar par 5kto grupu 🙂 Firewall vel der , bet av kā jau te cilvēki minēja ir tikai biznes + mājsaimnieču biedēšana.

#228255
Aldis
Participant

Crow wrote:

Aldis wrote:

(Drošības pēc Microsoft Security Essential griežas!)


Nu neesi tu piektais variants, neesi. Otrais esi 😀

Mazbik tik no otrā – tiesa man jams neko nav noķēris kādu pusgadu (no uzlikšanas brīža), izņemot svešā arējā cietajā diskā atrada kaut ko nelabu – un jau svaigā winxp instalācija 2ned kustas bez viņa. 🙂 Laptopam dēļ resursu taupīšanas nav nekā! 🙂 Esmu kautkas pa vidu 😀

#228256
Viestartss
Participant

Aldis wrote:

lielākā daļa šitā būšana ir 50% biznesam + 40% lietotāju baidīšana + ietekmēšana

BlackHalt +1

vislabāk ir uzlikt tādu OS, kurai (vismaz pagaidām) vīrusu vispār nav.

un tas palīdz tikt vaļā ne tikai no tā, ka antivīrusu būšana ir bizness, bet visa OS ir radīta naudas izkāšanai.

nu re, atkal esmu aizsācis win vs. linux cīniņu hehe

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā