Apple iPad – izcils vai kārtējais bling-bling?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple iPad – izcils vai kārtējais bling-bling?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #226594
    Crow
    Participant

    Nu enīvej. The real question is… Will it blend?

    https://www.blendtec.com/willitblend/videos.aspx?type=unsafe&video=iphone3g

    #226595
    rATRIJS
    Participant

    Domāju, ka lielais iPad spēks būs aplikācijas, tieši tāpat kā tas ir ar iPhone (iPod Touch) – bez tām iPhone būtu useless…

    Protams, viņam ir daudzi mīnusi un lielākais no tiem ir Flash trūkums, īpaši, ja viņi to pozicionē kā revolucionāru un maģisku web aplūkošanas tūli. Domāju, gan, ka laika gaitā parādīsies Flash atbalsts. Tagad jau iet runas par nedaudz pārstrādāta Flash tūļa izveidi iPad’am…

    Domāju, ka cilvēki šā vai tā viņus pirks. Ä€rzemēs cilvēki ir kā traki uz dažādiem gadžetiem. Katram otrajam ir kaut viena spēļu konsole, kurts telefons un laptops. Kādēļ gan nepirk arī šādu. Pats neatteiktos no viņa, lai čillā no rītiem ar tādu paspēlētos 😉

    + gan jau nākamās versijas būs labākas 😛

    #226596
    Imhoteps
    Participant

    rATRIJS wrote:

    ..ir daudzi mīnusi un lielākais no tiem ir Flash trūkums, īpaši, ja viņi to pozicionē kā revolucionāru un maģisku web aplūkošanas tūli. Domāju, gan, ka laika gaitā parādīsies Flash atbalsts.


    Tas labi, ka nav flash. Neviens dalbo.jobs neuzbāzīsies ar līkajām reklāmām…

    #226597
    TrakaisKursis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    ARM vispar spētu pacelt arī divus grafiskos procesus – atminos ka uz Nokijām, uz kurām virsū bija Symbian, pārslēdzu vienu procesu uz otru


    ojaebundestag!

    vai tiesjaam cilveekam, kursj pasists uz trim burtiem, buutu jaapieskjir zjurnaljuga? O_O

    samurajs, itamais puika nav stulbs, bet apdauziits gan. iesaku bez paarbaudes jamaa raksteljus neapstiprinaat.

    arm procji protams, ka ir speeks, bet tikai noteiktiem uzdevumiem.

    Keep battlefront clear. Do not feed trolls!

    Negribi pats izrunāties plašākām teikumiem, lai kaut kur paslīdētu mēle, un būtu iespējams arī tevi parādīt, kā noteiktās formās brāķējamu puisi, m? Man šķiet, tas būtu tikai godīgi…

    #226598
    rATRIJS
    Participant

    Flash, diemžēl, nav tikai reklāmas. Man patīk skatīties dažādus interneta video un ko gan viņi izmanto, lai atskaņotu šos video? Protams, Flash 🙂

    #226599
    Aldis
    Participant

    Š is iPad tiešām ir FAIL! 😀 Lai vai kā, bet no otras puses mani priecē – man ir iPod Touch 2gen – kas vecāks jau par gadu, a tehnoloģijas ziņā neatpaliek no šī te agregāta – vienīgais šim lielāks displejs, bet iPod Touch var ielikt kabatā = tas ir ļoti liels pluss! 🙂

    Piekrītu Adolfonkulim! 😀 😀

    #226600
    bobuubob
    Participant

    kaa riita aviize pie brokastim, paserfot pa zinu portaliem nebutu slikts… var jau vel atrast visadas situacijas, kad butu tiri sakariga manta, bet kopumaa gan nekas labs nav…. pat dizains, kas parasti man apple produktos patik soreiz ir negliits!

    #226601
    TokRa
    Participant
    #226602
    Evers
    Participant

    Uzmeisterēju par godu āboļam.

    [img]https://bildites.lv/images/gmcfm5icc6nd9uix6zn.jpg[/img]

    #226603
    TrakaisKursis
    Participant

    bobuubob wrote:

    kaa riita aviize pie brokastim, paserfot pa zinu portaliem nebutu slikts… var jau vel atrast visadas situacijas, kad butu tiri sakariga manta, bet kopumaa gan nekas labs nav…. pat dizains, kas parasti man apple produktos patik soreiz ir negliits!

    tadiem merkiem ka tu mineji tadu naudu izdot var vien tie, kas vairs nezin kur savu naudu likt;)

    #226604
    bobuubob
    Participant

    pietiktu ar to, ka naudas ir daudz…. bet, protams, piekritu, ka prieks tadiem merkiem tik liela summa nav labaakais veids, ka to teret

    #226605
    Imhoteps
    Participant

    @ Evers: 😀 labs.

    – Товарищи! Кто бросил айМобилку под каток?!

    iDisappoint.

    #226606
    Eudoxus
    Participant

    Par to widescreen gan īsti nevaru piekrist. 4:3 ir kalsiskais foto formāts un widescreen ir fashion bubulis tīrā formā, kuru tīri finansiālu apsvērumu dēļ ieviesa lcd paneļu ražotāji un iestāstīja, ka tas patiesībā ir baigi cool. Varbūt multimediju laptopam widescreen ir labāks – it kā var filmas labāk skatīties utt. Bet ņemot vērā, ka tablete tiek lietota gan vertikāli gan horizontāli, tad 4:3 šķiet saprātīgs formāts. Un nevajag tikai spraust batonus par cilvēku redzes īpatnībām. Ja kāds kaut ko tādu sper laukā, tad gribētos redzēt kādus pētījumus, kur tas tiek apliecināts un paskaidrots.

    #226607
    Evers
    Participant

    Protams, nesaku, ka 4:3 ir slikts, bet widescreen, manuprāt, ir daudz ērtāks un patīkamāks darbam, esmu tā pieradis, ka, piesēžoties pie 4:3, sajūtu diskomfortu.

    #226608
    Eudoxus
    Participant

    Bet tur jau tā lieta, ka šī ir tablete un tā īsti piesēsties te nevar.

    #226609
    Jaunzems
    Participant

    Es gan nevēlos reklamēt savu blogu, bet es kritikā esmu izplūdis šeit

    #226610
    Crow
    Participant

    Jaunzems tur savā blagā wrote:

    Pa galvu ar to iemaukt nevar, par plānu.


    Tas ir spēcīgs arguments 😀

    #226611
    lilmoder
    Participant


    #226612
    Nettwerk
    Participant

    Lai nu kaa, bet es to nesauktu par planshet datoru vai tamliidziigi. Apple izdariija lielaako kljuudu ka uztaisiija, taadu, kas darbojas uz iPhone OS. Sho nu pirkt nevelos un neplaanoju. Kad buus OS X virsuu, multi taasking, tad arii iegaadaashos.

    #226613
    lilmoder
    Participant


Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā