Apple iPad vs. HP Slate

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple iPad vs. HP Slate

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #227099
    80MXM08
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    pievienojos Evers – personīgā viedoklī izpaužas cilvēks ar individualitāti, pieredzi un kaisli (tātad DZĪVS – nevis zombijs, kas vāzājas apkārt murminot, piemēram, “Apple …”)… un jo vairāk ir pretēju viedokļu, jo kopienā, kas dzīvo pēc tādiem noteikumiem, bagātāka domāšana, fantāzija, vispārināšanas spējas (tāpēc es esmu nikns uz Pļūtu.LV, jo tie zem sevis audzē aunu baru, pelna (uz citu par maksu izvietotām relīzēm), bet nejūt pienākumu darīt IT produktu lietošanas dzīvi un veidus dažādākus un pilnvērtīgākus, un izglītot savus lasītājus – jo, redz, bauris vieglāk ir apdullināms uz dažādu bling-blingu iegādi) …

    p.s. man ar patīkās samuraja rakstības stils 🙂


    pļūtu.lb kas tas tāds?

    #227100
    Crow
    Participant
    #227101
    Crow
    Participant

    Toms wrote:

    Īstais iPad lietderības procents būs zināms tikai tad, kad kāds to būs iegādājies un paspēlējies.

    Un ko tad jāsaka par šo te?

    https://www.neowin.net/news/ipad-hardware-is-already-designed-for-a-camera

    Vai tik nekāpj uz tā paša grābekļa atkal? Bet tiem, kam pauris ciets, jau, protams, vienalga.

    #227102
    Eudoxus
    Participant

    Ja macistu lapā var publicēt siekalošanos ap apple produktiem, tad arī te var paust savu viedokli.

    Just for fun kāds cits revolucionārs produkts no apple

    https://www.kakao.lv/index.php?zoomzina=3783

    #227103
    TrakaisKursis
    Participant

    80MXM08 wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    pievienojos Evers – personīgā viedoklī izpaužas cilvēks ar individualitāti, pieredzi un kaisli (tātad DZĪVS – nevis zombijs, kas vāzājas apkārt murminot, piemēram, “Apple …”)… un jo vairāk ir pretēju viedokļu, jo kopienā, kas dzīvo pēc tādiem noteikumiem, bagātāka domāšana, fantāzija, vispārināšanas spējas (tāpēc es esmu nikns uz Pļūtu.LV, jo tie zem sevis audzē aunu baru, pelna (uz citu par maksu izvietotām relīzēm), bet nejūt pienākumu darīt IT produktu lietošanas dzīvi un veidus dažādākus un pilnvērtīgākus, un izglītot savus lasītājus – jo, redz, bauris vieglāk ir apdullināms uz dažādu bling-blingu iegādi) …

    p.s. man ar patīkās samuraja rakstības stils 🙂


    pļūtu.lb kas tas tāds?

    Būt.elvē

    #227104
    Toms
    Participant

    Kapēc atrodas cilvēki, kas šo brīnumu sauc par “tableti”. Man personīgi tas asiocējas ar apaļām ripām, ko ēd, kad ir apslimis. Latviski ir “palete”, “planšete”.

    #227105
    EzgaJups
    Participant
    #227106
    TrakaisKursis
    Participant

    EzgaJups wrote:

    tas jau visu izsaka: https://s53.radikal.ru/i142/1002/ce/17d5c5a29c84.jpg

    nu ja neskaita to, ka pakards iztiek bez n standarta wifi (var tak pieslegt usb adapteri) un skarienjutiga ekrana musdienu izpratne (komplekta iet kaut kads irbulis), tad principa taisniba vien ir

    #227107
    richX
    Participant

    “nu ja neskaita to, ka pakards iztiek bez n standarta wifi (var tak pieslegt usb adapteri) un skarienjutiga ekrana musdienu izpratne (komplekta iet kaut kads irbulis), tad principa taisniba vien ir”

    manuprāt piekasīšanās pie tādām lietām ir lieka… uzsvars ir uz 7 gadu attīstību (grūti to tā nosaukt) kuras rezultātā mēs nonācām no vecā HP brīnuma līdz stilīgajam Apple (šķiet, dizains ir vienīgai, pie kā veidotāji ir pacentušies)… hmm, ar kuru galu interesanti domāja Ipad veidotāji. Tiešām IFail 😀

    +1 Kursim 🙂

    #227108
    rATRIJS
    Participant

    Nu ja jau neviens te neaizstāv iPad’u, tad man būs jāuzņemas tā apple fanboy’a loma :/

    Pa tiem iPad trūkumiem par kuriem visi runā (jo tā tagad visi dara un tas ir cool). Pilnībā piekrītu, ka nelielai kamerai jau nu vajadzēja būt iekļautai, jo video čats varētu būt viena no tām lietām, ko varētu darīt ar planšet-datoriem, bet nu tas noteikti parādīsies iekš iPad 3G (aka iPad v2). Par Flash supportu arī, daļēji, piekrītu – vajadzēja jau nu pacensties iekļaut (neturēt by default ieslēgtu, bet click-to-enable varētu piesaistīt) Flash. Tomēr savā ziņā priecājos, ka tas nav izdarīts, jo es uzskatu, ka Flash vajadzētu (un tas notiks) izmirt. Tā nav mana mīļākā tehnoloģija.

    Par USB. Te nu gan es īsti nezinu – nedomāju, ka USB ir tāds must have. Ja godīgi es pēdējā gada laikā, USB ports esmu izmantojis pareti un ļoti noteiktām lietām. Viena no tām ir USB pele un iPad’am tādu nevajag. Nākamā ir fotokamerai, bet arī šeit neredzu jēgu spraust fotokameru klāt iPad’am. Un telefons – arī nevajadzētu spraust klāt iPad’am. Flash atmiņas esmu izmantojis labi ja dažas reizes pagājušā gada laikā. Nākotne, IMO, pieder mākonītim 🙂

    To visu apkopojot es neredzu ko es gribētu spraust klāt iPad’am…

    Par multitasking’u. Pirmām kārtām ierīce to atbalsta, ja mēs skatamies uz šī termina nozīmi. iPad neatbalsta vairāku aplikāciju lietošanu vienlaicīgi – side-by-side. Un arī šeit es neredzu baigo vajadzību pēc tā. iPad, manuprāt, ir ierīce ar ko es varētu gulēt gultā un skatīties random lietas (internets, video, spēlītes, grāmatas) – tāda ir mana vīzija. Tas ir viss. Es netaisos tur programmēt. Netaisos tur rakstīt dokumentus ar izpēti internetā. Neredzu neko tādu, ko es gribētu darīt vienlaicīgi uz divām aplikācijām. Cilvēka prāts tāpat ir piemērots noteiktas lietas darīšanai – one-at-a-time. Tas, ka cilvēki to nedara, nepadara to par pareizu. Papildus visam tam – one-app-per-time nodrošina sistēmas stabilitāti (nepalaidīsi renderēties video un tad censties, vienlaicīgi, skatīties HD video).

    Anyway – uzskatu ka tas arī ir OK.

    Arī cena ir OK. Tas tak nebūtu OK, ja šī ierīce maksātu lētāk par iPhone? Cik īsti maksās HP Slate (prasīju jau iepriekš, bet neviens neatbildēja)?

    Lai vai kā – nekādā gadījumā nesaku, ka HP Slate ir slikts un/vai sliktāts par iPad. Tas ir vnk savādāks. Ir cilvēki kas izvēlēsies vienu, ir kas otru. Es izvēlos iPad, jo man ar to pilnībā pietiktu, lai guļot gultā lasītu Google Reader (piemēram). Plānums ir foršs. Touch interfeiss, noteikti, ir labāks. Tā ir mana izvēle 🙂

    Vieta manis aplikšanai – lejā 🙂

    #227109
    Jaunzems
    Participant

    Internetam labāk izmantot laptopu, jo tam ir pārlūks, plugini (plash, adobe reader, etc), pārskatāma failu sistēma, tam ir kursors. iPadam ir nosacīti labs dizains un Džobsa svētība

    – It’s Gorgeous, it’s Incredible.

    #227110
    runcio
    Participant
    #227111
    Kon
    Participant

    runcio bildē trūkst sadaļas ugly as fuck , kur HP iegūtu kārtējo plusiņu :>

    #227112
    Eudoxus
    Participant

    Kas tad tur tāds ugly? Tu taču nebūs kļuvis par kādu gaumes mēru.

    #227113
    Wuu
    Participant

    Niideejs wrote:

    runcio bildē trūkst sadaļas ugly as fuck , kur HP iegūtu kārtējo plusiņu :>


    https://www.owned.lv/10125/We-shall-call-it-a-Mac/

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā