Apple patentē datorpeli ar skārienjutīgu displeju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple patentē datorpeli ar skārienjutīgu displeju

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153219
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_gestures_20091020_1.jpg[/imgl]Liekas, kādas funkcijas vēl varētu piešķirt tradicionālajam “grauzējam”? Apple tomēr uzskata, ka pele vēl nav pietiekami funkcionāla, un patentējis “grauzēju” ar skārienjutīgu displeju. Patiesībā displejs nav tāds kā telefonā, bet par ekrānu pārvēršas visa peles virsma.

    Ä€bolaprāt, šāda papildiespēja varētu lieti noderēt, strādājot ar Apple Numbers (Excel analogs). Spiest izgaismotus taustiņus uz peles būtu ērtāk nekā pārvietot roku uz klaviatūru. Tas pats – arī lai ievadītu Skype numurus vai datus kalkulatorā. Un ja galīgi nav ko indicēt, visā krāšņumā varētu izgaismot logo – “aizkosto ābolu”.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_440_41753_1.jpg[/imgr]Patentā figurē jēdziens collimated glass. Tas nozīmē, ka attēls uz virsmu tiks pārraidīts ar optisko stikla šķiedras kūlīšu palīdzību; pati izgaismotā LCD matrica varēs atrasties arī peles pretējās sienas.

    Paredzams, ka izgudrojums attīstīs tālāk jau esošo izstrādājumu Magic Mouse.

    Avots 1, 2

    #259731
    mit2
    Participant

    Kam tas ir vajadzīgs ?

    #259732
    Foxsk8
    Participant

    101 apple fanam tas ir vajadzīgs.

    #259733
    Willis
    Participant

    Salīdzinot ar manējo Logitech MX1000 https://www.mousearena.com/wp-content/uploads/2010/04/logitech-mx1000-laser-cordless-mouse.jpg , šitā ir kaut kāds kroplītis. Varbūt kāds normālai datorpelei nejauši ar kāju uzspēra 🙂 un radās ideja !

    #259734
    Kon
    Participant

    Tavējā iesūkā dizaina ziņā par aptuveni 95% .. piedo 🙂 Realitāte ir skarba. Un jā .. raustītājs :>

    Mans touchpads ir garāks par Tavu peli :>

    #259735
    Willis
    Participant

    KoЯn wrote:

    Tavējā iesūkā dizaina ziņā par aptuveni 95% .. piedo 🙂 Realitāte ir skarba. Un jā .. raustītājs :>

    Mans touchpads ir garāks par Tavu peli :>


    Toties mana ir n-tās reizes ērtāka ! 🙂 Es tādu plakanu ābolu par velti neņemtu.

    #259736
    Crow
    Participant

    Š itā visādu sūdu patentēšana būtu jānobeidz. Bļin, tiešām katru sūdu nes uz patentu valdi, lai pēc tam varētu troļļot, never mind, ka produkts pats ir tizls kā bezkaulainais cālis.

    Starp citu, Microsoft arī ir uzražojuši skārienjūtīgu žurku. Tikai tādu bezjēdzīgu fīču, kā ekrāns, nav likuši.

    https://gizmodo.com/5731028/this-is-a-real-magic-mouse-for-windows

    #259737
    izredzētais
    Participant

    manuprāt ideja ir visai interesanta, taāu vai peli šādi būs ērti bakstīt? diezvai..

    #259738
    lexxx
    Participant

    Kušš, kāda starpība vajadzīgs vai nē? Tas ir apple un viss ir pateikts ar to.

    Nīdēji nīdīs, fani kratīs krānus.

    #259739
    Crow
    Participant

    Š itentā žurka pēc ziepju gabala izskatās. Nomet kāds Apple fans šito zemē… nelāgas lietas var notikties, you know :lala:

    #259740
    Kon
    Participant

    :D:D

    #259741
    Evers
    Participant

    :D:D

    #259742
    cracks
    Participant

    neizskatās visai ergonimiska. derēs tikai kā ziepīte, bet to Crow jau pateica.

    #259743
    ruukjis
    Participant

    Crow wrote:

    Š itentā žurka pēc ziepju gabala izskatās. Nomet kāds Apple fans šito zemē… nelāgas lietas var notikties, you know :lala:

    Es nedomāju, ka āboļa fanāti šāda rakstura “incidentu” sauktu par “nelāgām lietām”… 😀

    #259744
    root
    Participant

    😀

    #259745
    STaa
    Participant

    Fīča pokemoniem, redz uz manas ir displejs un bla, bla. Tak tipat bezjēdzīgas arī liekas klaviatūras, kur katrs taustiņš ir LCD ekrāns, nafig? Ok, cik atceros tur bija fīča, ka lietojot attiecīgo geimu, vai programmu, sadegas attiecīgi simboli taustiņu vietā, bet vai tad tos nevar vienkārši iegaumēt? Man lai spēlētu quake 3 (tikai piemērs, jo zinu, ka tai klavai bija kaut kas tāds) galīgi nevajag, lai WASD pārvēršas par bultiņām, space par JUMP, 1-2-3-4-5-6 u.t.t. par attiecīga ieroča simboliku. Š itas ir kaut kas uz to pusi, tikai pelē. Man ir liela ķepa un lai tur vēl kaut ko bakstītu, tā būs tikai pirkstu spīdzināšana, turos labāk pie savas Logitech MX 518 pelītes, kura strādā uz prakstiski jebkuras virsmas bez nekādām problēmām. + zinot ābolu, tās cena būs astronomiska 😛

    #259746
    root
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/qma48mv4f85eec8h4trp.jpg[/img]

    Nopirku par 6 doļiem ibejā, ražota ķīnā, no-name. Darbojas perfekti, rokā guļ perfekti, galvenās pogas apstrādātas ar gumiju. Apple *** *** :*

    #259747
    sir_irius
    Participant

    Robert, izskatās pēc transformera. 😀

    Par to peli paļube kādus 99.99$ prasīs or vairāk. jauki.

    #259748
    Kon
    Participant

    Robi, Tu taču arī saproti, ka Tava pele izskatās pēc mēsla :S

    #259749
    root
    Participant

    Man pokuj, es zem rokām īpaši bieži nemēdzu skatīties. Nezinu, varbūt tu ik pa laikam noņem roku no peles tikai lai palūkotos uz to balto bullšitu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā