Ar 1080p nepietiek? Skaties 4K-video!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ar 1080p nepietiek? Skaties 4K-video!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #241038
    Evers
    Participant

    Neko sliktu nesaku, bet vai vēl aizvien Ati draiverim mēdz uznākt tas slavenais gļuks ar balto klucīti desktopa augšējā kreisajā stūrī?

    #241039
    root
    Participant

    ZuliXP tīri teoretiski es neņirdzu par pašu ati bet gan par wuškina fanātismu 😀 Da i no manis nekāds fanbojz nesanāks, lapsim ati, serveriem intel un pašam nvidia, pie tam ne tā krutākā (i nafig nevajag, spēles nespēlēju, compix un lol aero neizmantoju) 😀

    #241040
    iKey
    Participant

    TavaMaate wrote:

    ZuliXP tīri teoretiski es neņirdzu par pašu ati bet gan par wuškina fanātismu 😀 Da i no manis nekāds fanbojz nesanāks, lapsim ati, serveriem intel un pašam nvidia, pie tam ne tā krutākā (i nafig nevajag, spēles nespēlēju, compix un lol aero neizmantoju) 😀


    Ä€, beidzot iebraucu tavā tekstā 😉 , jā, par Wuškinu var biki pasmieties

    [qoute=”Evers”]Neko sliktu nesaku, bet vai vēl aizvien Ati draiverim mēdz uznākt tas slavenais gļuks ar balto klucīti desktopa augšējā kreisajā stūrī?[/qoute]

    pirmā dzirdēšana par tādu gļuku, pastāsti bik smalkāk

    #241041
    Evers
    Participant

    Labu laiku neesmu redzējis, ekur piemēru atradu – https://bildites.lv/images/fxdbneqh221nkdxc8zp8.jpg

    Citiem logiem pa virsu viņš nav, tikai uz darbvirsmas, vienreiz bij ar 9600 Pro Radeon un vienreiz uz Radeon X300 un pāris laptopiem ar Ati kartiņu ar bij gadījies, kad meklēju risinājumu, izrādījās, ka tādi gadījumi ari Ati tolaik nebija retums, neko jau viņš netraucēja, viss strādāja, bet vienkārši uznāk tāda dīvainība. Un nejau vienmēr – vienreiz installē kompi – parādās, citreiz installē – nekā nav.

    #241042
    root
    Participant

    Ak jā, 9400 GT darbojas normāli. CPU uz 20-50%

    #241043
    shb-
    Participant

    Dīvaini, ka šamie nosaukuši šo pēc horizontālās dimensijas. Jēdzīgāk būtu saukt par 2.3K-p.

    #241044
    Aldis
    Participant

    Jāā.. es arī iedomajos par shb- variantu.. hmm.. bet nu varbūt tā taga ir stilīgi..

    Otrkārt, Wuuškins tiešām tāds fanbojz uz to ko pats jūūzo 😀 😀 Un no manis arī, tā pat ka no TavaMaate nesanāktu fanbojz.. 😀 Man pārāk daudz tehnika ir, un katram sū ražotāji atšķirās – galvenais ka strādā stabili, ta pat arī pēc vajadzībām tiek piemeklēti OSi, nevis tāpēc ka tas ir “stilīgi” 😀 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā