Ballmers baidās no Windows 8

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ballmers baidās no Windows 8

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152477
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ba_1.jpg[/imgl]Pirms dažām dienām Stīvam Ballmeram sanāca uzstāties Gartnera simpozijā Orlando. Intervijā sakarā ar esošajiem un topošajiem Microsoft produktiem kompānijas šefs uz jautājumu par riskantāko no tiem neminēja ne Windows Phone 7 (tas ienesīšot miljards USD peļņu), ne arī Xbox vadības kontrolleri Kinect (kam arī var paredzēt spožu nākotni), ne Bing, ne arī Office Web Apps. Ballmers teica konkrēti: “The next version of Windows.” Sīkāk par iemesliem tā arī nekas netika precizēts.

    Windows 8 sastāvā paredzētas patērētājiem ļoti pievilcīgas funkcijas – kaut vai poga “atjaunot uz ražotāja iestatījumiem”, kas praktiski atņems vīrusu tīrīšanas darbu datormeistariem. Bez tam arī tiek runāts par jaunu, revolucionāru failsistēmu. Kamēr nav tuvākas informācijas par riskiem, atliek pieņemt, ka Ballmers kļuvis māņticīgs. Nav noslēpums, ka Windows laidieni seko viens otram kā “izdevies – neizdevies – izdevies – neizdevies”. Un nākamo – Windows 8 – apdraud Vistas liktenis.

    Pagājis tieši gads no Windows 7 laišanas tirgū, un jau pārdots 240 miljoni kopiju – ne pēc vienas OS nav bijis tāds pieprasījums. Var paredzēt, ka šā Windows pēcteci mēs tik drīz neredzēsim. Kāpēc gan riskēt ar kompānijas atjaunoto labo slavu (un, protams, arī ar $$$)?

    Avots

    #250958
    Imhoteps
    Participant
    #250959
    Jaunzems
    Participant

    Vot tā pilnīgā Restore liekas interesanta. Teiksim, es (vai Average Joe) nopērku laptopu ar visiem ražotāja AV triāļiem, toolbāriem (kā acer vai tošibai), opisa triālim utt., nospiežu vienu pogu un man ir tīra sistēma.

    #250960
    _Mo3_
    Participant

    izklausās interesanti par to Restore, bet nu dzīvosim redzēsim. Kkāds āķis, man šķiet, jau nu visam tam būs!

    #250961
    Kon
    Participant

    Nav pirmā reize, kad viņi sola jaunu fs, ja nemaldos.

    #250962
    akms47
    Participant

    Nu nu… Ka tik tiešām nesanāk kā ar perētājsistēmu Vista. 😉

    #250963
    tox3
    Participant

    Jaunzem, drīzāk, kad visu to drazu būsi nonesis, nospiedīsi to pogu un dabūsi visu atpakaļ :p

    #250964
    usins
    Participant

    Man jau tieši liekas, ka tas būs tāds ka repair… vnk restartēsies kompis un no recovery partīcijas pārkopēs pāri program files, windows mapi un reģistrus. neaiztikti paliks tikai lietotāju dokumenti. visas programmas tik un tā būs jāpārinstalē…..

    #250965
    Crow
    Participant

    Windows 8 būs epic FAIL! Tas ir ar garantiju. Cilvēki tikko pārgājuši uz 7, tagad vajadzētu long-term-support šim veicināt, nevis domāt jaunu divriteni.

    #250966
    Kon
    Participant

    mhmm, windows 7 sniedz visu, ko gala lietotājs spētu iztēloties viņam par vajadzīgu esam.

    #250967
    Bekons ar olām
    Participant

    Epic fail, since Windows XP. NT4 ūber alles.

    #250968
    emsiem
    Participant

    samurajs wrote:

    “atjaunot uz ražotāja iestatījumiem”


    Ja, kas tāds parādīsies (līdzīgi kā telefonos), tad forumi būs pārpildīti no sērijas “kaut ko nospiedu. Viss pazuda :(((( Kur ir mani bižuki ?” 😀

    #250969
    Snorx
    Participant

    Nu WinFS viņi solīja jau no Longhorn laikiem, tad solīja, ka būs jau Putnā, tad solīja, ka Win7 būs pilnībā no 0 taisīta OS, bet redzam, ka tas ir pārtaisīts Putns.. M$ ticēt, ir tas pats, kas ticēt mūsu valdībai…

    #250970
    Imhoteps
    Participant

    WinFS ir miris projekts. Sen kā aizklapēts.

    #250971
    Aldis
    Participant

    Nu un kas vainas pagaidām NTFS? Kāpēc jaunu divriteni jāgudro otreiz.. 😀

    #250972
    Evers
    Participant

    NTFS datu ierakstīšana nenotiek gluži reālajā laikā (kautkāds āķis tur bija, neatceros vairs), jāuzmanās neatvienot NTFS flešku vai ārējo hdd brutāli uzreiz pēc datu iekopēšanas. Arī pret pēkšņiem elektrības pārrāvumiem vai Hard Turn-off nav tik droša, gadās, ka bez checkdisk nevar pielaist OS.

    #250973
    Kon
    Participant

    Starpcitu ext2 bija ārkārtīgi nedroša pret Evera minētajām darbībām.

    Man, kad dators slēgājās ārā no pārkaršanas vajadzēja katru reizi check disk taisīt. Un dažreiz vnk grafiskā vide pazuda kaut kur 😀

    ext4 jau stabilāka.

    #250974
    Civillais
    Participant

    Es domāju ka MS būtu vairāk uzmanības jāpievērš telefona OS izstrādei un uzlabošanai. Mēs visi zinam, ka visbiežāk LV uz datoriem stāv Xp, un nedomāju ka tie cipari kaut ko mainīs mūsu domāšana-kur nu vēl liks iegādāties jaunus datorus. Tas jau tikai tiem kas spēlē prasīgākas datorspēles.

    #250975
    Crow
    Participant

    Evers minētā problēma ir diska kešošana. Var jau ņemt un atslēgt iekš Device Manager > [disks] > Policies.

    NTFS formatētiem flašiem utml. noteikti jānoslēdz, jo kešs viņiem nafig vajadzīgs.

    #250976
    bladez
    Participant

    Crow wrote:

    Windows 8 būs epic FAIL! Tas ir ar garantiju. Cilvēki tikko pārgājuši uz 7, tagad vajadzētu long-term-support šim veicināt, nevis domāt jaunu divriteni.

    Bet windowzes vienmēr ir iznākušas diezgan ātri viena pēc otras. Vienkārši cilvēki pieturās pie vecākām relīzēm ilgāk nekā M$ domā.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_Microsoft_Windows

    Ja tā paskatās, tad 5 gadi pēc 7’ā ir diezgan ilgs laiks (salīdzinoši ar pagātni).

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā