Bite drastiski ceļ tarifu plānu cenas (papildināts)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Bite drastiski ceļ tarifu plānu cenas (papildināts)

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #329450
    natolv
    Participant

    Jau kopš brīža, kad Latvija bija Eiropas prezidējošā valsts, un kuras prezidentūras laikā viens no svarīgākajiem jautājumiem bija “viesabonēšana Eiropā” un kurā tika apstiprināts šis brīnums: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/HTML/?uri=CELEX:32016R2286&from=EN bija skaidrs, ka viesabonēšanai Eiropā paliek diezgan maza jēga ņemot vērā tieši viesabonēšanas – datu apmaiņas straujā pieprasījuma kāpumu.

    Pa lielam – apstiprināja “Fair Use Policy” – norakstīja visu labo ideju, kas bija zem likumprojekta. Un kurš teica, ka lobijs nestrādā 😀

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_trollface_15.jpg[/img]

    #329451
    darklight
    Participant

    Man bija aizvēsturisks tarifu plāns ar mēneša maksu 2.99, kur iekļautas sarunas un īsziņas Bites tīklā un 50 MB. Realitātē sanāca maksāt 4 līdz 5 EUR mēnesī – nu nenotērēju es vairāk par 100 MB mobīlā interneta! Sievai analoģiski. Tagad sanāk, ka mums izmaksas pieaug tieši 2 reizes! Un sievasmātei vispār ir podziņu telefons, par ko viņai to summu maksāt? Jāskatās citi piedāvājumi.

    #329452
    Mr.Death
    Participant

    Man nav iebildumu maksaat 4.75 par jauno bites tarifu, liidzsjineejaa bite 2 tarifa vietaa (man tam numuram ir prieksjapmaksa).

    Pret ko man ir iebildumi – tie sunji tagad burtiski floodo telefonu ar SMS par savaam izmainjaam – sjodien jau esmu sanjeemis kaadas 6 identiskas iiszinjas no vinjiem. Plus abet protams :> Kad zvanu sakariiigaa laikaa uz vinju kruto atbalsta dienestu, vieniigais ko es pusstundas garumaa varu paklausiities ir kaut kaada padebiila muzika, kur ik peec laika atskan teksts “Buusim pateiciigi ja paarzvaniisiet”.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā