CMS Joomla turpmāk izstrādās Microsoft

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas CMS Joomla turpmāk izstrādās Microsoft

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151092
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_joom_1.jpg[/imgl]Populārās atvērtā koda web platformas Joomla izstrādē piedalīsies arī Microsoft – tā ziņo programmas izstrādātāju blogs ‘community.joomla.org’. Par parakstītā līguma niansēm nekas izpausts netiek, bet pirmie software giganta sniegtie rezultāti jau ir integrēti eksperimentālajā līnijā Joomla 1.6.

    Atgādinām, ka CMS (Content Management System) Joomla ļauj veidot jebkuras sarežģītības web lapas bez programmēšanas, un pat bez HTML zināšanām. Sistēmas kods uzrakstīts valodās PHP un JavaScript, datu glabāšanai paredzēts MySQL.

    Š ā brīža aktuālā versija ir Joomla 1.5.17, sagatavošanā atrodas 1.6. Līnija Joomla 1.0.x skaitās novecojusi, tā vairs netiek atbalstīta.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_173671_1.png[/img]

    Mājaslapa

    #233961
    Jaunzems
    Participant

    Tad Joomla devīze nonāks pretrunā ar Microsoft filosofiju 😀

    #233962
    nevertell
    Participant

    Tagad ir 28. aprīlis.

    Enīvēj, es domāju, ka no sākuma tiks izdalīts kautkas ar nulli vai LHC uzsprāgs, pirms MS piedalīsies oupensursīgā projektā.

    #233963
    APOC
    Participant

    Hmmm…nez kas galā sanāks. Ka tik ne kaut kas dotnetnuke veidīgs.

    #233964
    migors
    Participant

    VispaŠ— atkuālā versija sobrīd ir 1.5.17. Tā 1.5.7 bija aktuāla prims gada.

    Otrs bails ka sačakarēs tik labu projektu un vēl beigās komercializēs.

    #233965
    BeeunVee
    Participant

    Izklausās pēc neveiksmīga 1. aprīļa joka.

    #233966
    cracks
    Participant

    caurākais cms ever.

    #233967
    Jaunzems
    Participant

    kur pazuda phpBB?

    #233968
    Foxsk8
    Participant

    Kur pazuda, fox vēl nav izteicies. 😀

    Kas attiecās uz Joomlu, lasīt manus vecākus spredelējumus, negribu atkārtoties.

    #233969
    Iewar1jumZ
    Participant

    uz kurieni pasaule iet.. 🙁

    #233970
    BeeunVee
    Participant

    cracks wrote:

    caurākais cms ever.


    speciāli veidots priekš tādiem diedelniekiem kā tu:

    [img]https://i.imgur.com/XEsbL.png[/img]

    #233971
    linx
    Participant

    cracks wrote:

    caurākais cms ever.

    Tik spēcīgu argumentu ne katru dienu dzirdēsi… es teikšu, ka melleņu ievārījums ir pats pretīgākais zemes virsū, jo man tas negaršo, vai ne?

    pēc kā Tu to spried?

    #233972
    migors
    Participant

    Spriež skatoties uz savām līkajām rokām.

    #233973
    Aldis
    Participant

    Nu problēmas varētu arī nebūt, ir taču MS arī veiksmīgi, ērti un labi projekti! Piemēram Joomlā varētu būt kautkāda docx integrācija.. u.t.t.. 🙂 Respektīvi MS iespējams veidos visādus dīvainīšus priekš MS integrācijas.

    Vēl veidojot kautko WEB nozarē, iespējams izpratīs IE bugus! 😀 Tā pati Joomla mēdz nepieņemt IE.. 😀 [Ja nemaldos agrāk uz IE nestrādāja tas tekstu editors, jaunās Joomlas nēesmu testējis] 🙂

    #233974
    rATRIJS
    Participant

    IMO tur galiigi nekaa slikta nav. Ja taada liela kompaanija piedalaas izstraadee, tad darbi var riteet tik ashaak un preciizaak.

    Dzhuumla gan man pasham riebj. Kas pa daudz tas pa skaadi. Admin lapa ir kaa galvenais iemesls. Nav vienota stila (starp spraudnjiem). Paaraak masiivs iespeeju zinjaa. Un liekas neerts. Cik nu esmu speeleejies. Gan jau, ka daudziem cilveekiem patiik, taadeelj es tik saku, ka MAN nepatiik. Kaa arii neuzskatu spraudnju piesleegshanu + dizaina nomainju par web izstraadi…

    #233975
    aoma
    Participant

    Jā, MS ir sīka nenozīmīga firmele, kas to vien prot, kā visu sačakarēt, brīnums, ka par tādu kāds vēl kaut ko atceras 😀

    #233976
    samurajs
    Participant

    Es atkal lasīju, ka MS ražojot sveces! Re, kur reklāma! :D:D:D

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/28_ms_o_1.jpg[/img]

    [/spoil]

    #233977
    reGative
    Participant

    Man Joomla! nekad nav patikusi, sarežģīta un neērta, esmu draugos ar phpBB un PHP-Fusion.

    #233978
    root
    Participant

    Es tev sīkais klauns kaut ko pateiktu… Bet tāpat izcenzēs. Izdari sev pakalpojumu, pasaki mammai, ka internetu mājās var atslēgt. Lieki tēriņi.

    #233979
    Mad182
    Participant

    Manuprāt joomla ir pārāk liels, lēns un sarežģīts klucis. No otras puses – kā jau visi MS produkti. Viņiem varētu saskanēt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā