daudzfunkciju printeris

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika daudzfunkciju printeris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146963
    doroteja
    Participant

    Sakiet, kā noteikt kāds manam portatīvajam datoram ir piemērotākais daudzfunkciju printeris? Ka nesanāk tā ,ka nopērku tādu, kurš nemaz nesader ar manu datoru. :ooo: Jeb tā nemaz nevar būt, un der visādu ražotāju printeri?

    #179964
    aega
    Participant

    Derēt ta vaidzētu visiem, bet kādas firmas printeri labāk izvēlēties?

    #179965
    rajah
    Participant

    labāk jau būtu ka pirktu printeri, skaneri atsevišķi – citādi sanāks kā vienam datuvē, printeris nojūdzies, bet skaneri grib nost nozāģēt atsevišķi.

    #179966
    doroteja
    Participant

    Man ir doma ņemt kādu no CANON printeriem. Man vajadzīgs tāds, kas drukā dokumentus, plus vēl fotofrāfijas uz fotopapīriem. Tad kādu man īsti vajag? Varbūt tiešām nevajag to daudzfunkcionāro? :0 Pietiks ar tintes printeri???

    #179967
    samurajs
    Participant

    Man ir 2007. gada labākais (tā vismaz atzīts) fotoprinteris – Canon Pixma IP4500. Izšķirtspēja 9600×2400 dpi. Uz ACMES fotopapīra (RIMI par 1 Ls/paciņā) drukātās bildes labākas kā fotosalonā taisītās. Strādā absolūti bez trokšņa. Īsā pamācība latviski, bet pilnā un viss līdznākošais softs gan nē. Krieviski laikam ir un vāciski arī. 5 kārtridži iekšā, iet diezgan ilgi – es daudz gan neprintēju, bet pa 6 mēn. vēl nav mainīti vai pildīti.

    Cena ap 65-70 Ls patlaban.

    Ja tev birojam vajag – labāk gan ņemt profesionālo.

    Skat.te Canon fotoprinterus https://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ProductCatIndexAct&fcategoryid=117

    Tiem kombainiem man nav uzticības, vēl jo vairāk ka skeneri reti vajag.

    #179968
    memorex
    Participant

    +1 par Canon, daudzfunkciju var ņēmt ja izmantosi reti printeri/kop/sken. Vel viens faktors ko der skatīties pērkot printeri, cik pēc tam maksā kārtridži. (Bet tas vairāk attiecas un aktīviem printeriem)

    #179969
    doroteja
    Participant

    Un ko sakāt par tintes printeriem? vai labs būtu tikai foto un dokumentu drukāšanai? profesionālu nevajag, izmantošana notiks ne visai bieži.

    #179970
    aega
    Participant

    rajah wrote:

    labāk jau būtu ka pirktu printeri, skaneri atsevišķi – citādi sanāks kā vienam datuvē, printeris nojūdzies, bet skaneri grib nost nozāģēt atsevišķi.

    tas bija man 😀 vnk, printeris neprintēja vairs, bet remonts maksāja 70ls, a tā jauns printeris ~50ls, bij aizkaltusi drukājamā glaviņa. Un zāģēt es neko nezāģēju, bet vienkārši atskrūvēju un noņēmu skaneri, bet kkas viņam nepatika, tapēc Epson printeri es vairs nepirktu

    #179971
    samurajs
    Participant

    doroteja: bitīt matos! par ko mēs vislaik runājam? ne jau par lāzerprinteriem. Mājās tintes printeris vislabākais, viskvalitatīvākā druka. Fotoprinteris= tintes printeris ar fotodrukas iespēju!

    #179972
    doroteja
    Participant

    samuraj, sākumā runa gāja par daudzfunkciju printeri, bet pēc tam tikai ieminējos par tintes printeri, vot. :wtf: un šie fotoprinteri drukā arī dokumentus? kādus formātus tavs printeris drukā (no mazākā-lielākajam)? cik noprotu, tad būs arī draiveris jāinstalē?

    #179973
    aega
    Participant
    #179974
    doroteja
    Participant

    aha..apskatījos. šķiet, ka tīri tā nekas. laikam meklēšu tieši šo printeri. un kā ar draiveri? canon.com bija kautkas par draiveru instalēšanu. :0

    #179975
    samurajs
    Participant

    Disks ar visu draiveru komplektu nāk līdz. Tu darīsi tā: Printeri noliec blakus un papriekš ieliec CD datorā; jams pats startējas. Tev piedāvās draiverus, pamācību un vēl kaut ko. Njem draiverus un palaid. Pašu printeri pieslēdz tikai tad, kad draiveris to liks darīt. Ja viss OK – uz desktopa jaunas ikonas nāks klāt.

    Tātad laikam saprati, ka drukā no kredītkartes līdz A4.

    Vadu pieprasi kad pērc! Maksā ap 1-2 ls. Vajag no USB-a uz USB-b. Katrā datorveikalā dabūsi. Nejauc ar resnajiem COM printeru kabeļiem, mums būs USB-printeris.

    #179976
    doroteja
    Participant

    Paldies samurajam!!! Tā arī darīšu. 🙂 🙂 🙂

    #179977
    rajah
    Participant

    aega wrote:

    Un zāģēt es neko nezāģēju

    nu es jau tā to tik tēlaini domāju 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā