DeviceNet kabelis ??????

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais DeviceNet kabelis ??????

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162685
    Kruts99
    Participant

    Salam vīri. Varen labs jautājums man ir radies. Iegādājos dzīvoklī un konststeju ka man ir lērums ar visādām gudram elektribam savilkts. Okey tas viss būtu sīkums bet izstastiet man kas ir DivaiceNet kabelis. Ko viņš ēd un ko ar viņu darīt. Man tur tāds ir savilkt un nav ne mazākās nojausmas ko ar viņu iesākt …

    #328636
    aoma
    Participant

    Ja otrā galā nekas vitāli svarīgs nav pievienots, viennozīmīgi, kniebt nost. It sevišķi, ja tas ir Tavs dzīvoklis.

    #328637
    darklight
    Participant

    Jā, šitā es savā dzīvoklī vienu kabeli nokniebu, jo nevarēju atrast, kur otrs gals. Vēlāk atradu, un kabelim būtu bijis pielietojums, a man nagi niezēja…

    #328638
    Kruts99
    Participant

    Abi gali ir tukši. Tur 6vadi tādi savilkti. Un viena galā visi smuki kopā salāti. Vnk nopirku dzivokli ar nepabeigtu remontu un vadi jau savilkti. Gribu uzzināt kādam mērķim viņi tur. Ko ar viņiem iesākt.

    #328639
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ja sūds ir debīls jāknieb tik nost!

    #328640
    romajo
    Participant

    Ja jau baigi neplēš tocaurum, tad jau liec mieru vadiem. Actā galus pieejamus, nomaskē un aizmirsti. Nāks laiks, nāks saprašana un kas zi arī vajadzība, nebūs jāperās ar vilkšanu. Man sencis remontu taisot, aizšpaktelēja visas nozarkārbas un tapetes pa virsu. Vēlāk sākās jautrība, vecais alumīnija vads, vienā kontaktā, bija tā noļurkāts, ka nolūza šahtā. varētu nomainīt kabeli, bet ej nu tausties un graizies.

    #328641
    Kruts99
    Participant

    Skaidra tēma. Adekvātu atbildi šeit neiegūtu. Jādodas būs pie speciālistiem.. Peace My brothers.

    #328642
    m_janis
    Participant

    Uz kādu tad atbildi cerēji ? Nu nav te, visticamāk, nevienam “gudrā māja” vai kādas specifiskas iekārtas, bet tas nenozīmē, ka pēc kādiem gadiem tev ko tādu neievajadzēsies. Ja kabelis traucē, nevari izdomāt pielietojumu un “nagi niez”, knieb nost un vēlāk velc jaunu. Bet kas tas par zvēru, painteresējies te .

    #328643
    Kruts99
    Participant

    Viss OK . Sazomeju elektriķi džeks visu pastāstīja , apgaismoja mani. Jakniebj nost nav jo ir reāls pielietojums ko arī man vajadzēja uzzināt kāpēc tur tāds verķis ir ievilkts.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā