Faila parādītājs

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153779
    TheFly
    Participant

    Sveiki, īsti nezināju kā nosaukt šo problēmu, tapēc ierakstiju tēmā kas varētu likties kaut cik līdzīgs.

    Bet tātad pie manas problēmas. Es piemēram uzstaisu failu “labaisans.php” un sarakstu tur visādu informāciju ko es vēlos.. un mana mājas lapa ir sadalīta divās daļas – Jaunumi un sāna maliņa kur ir bannerīši un tādas lietas.. Bet tā kā es vēl nejēdzu tik labi kodēt man katra lapa ir jaraksta atsevišķā failā, tad kā varētu uzrakstit sānā ka viņš nolasa to labaissans.php un parāda visu info kas tajā failā ierakstīts ?

    Cerams sapratāt manu domu.

    Paldies jau iepriekš!

    #266466
    Crow
    Participant

    Vietā, kur tam jāparādās, liec:

    Code:

    Turklāt modulāri programmēt (t.i., vairākās loģiskās daļās saskaldīt objektu) ir nevis nemācēšana, bet teicama prasme, kas jāslīpē. Visu gāzt vienā milzu failā, kur pēc tam velns var kaklu lauzt, nav visai prātīgi.

    #266467
    TheFly
    Participant

    Jocīgi, bet neparādijās?

    #266468
    Crow
    Participant

    Nevar būt. Double-check.

    #266469
    TheFly
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/vdoqufap7t3htj2cy37.png[/img]

    Š ajā bildē ir redzama kopējā lapa, kad ar visu sānu vēl ir viss vienā failā – noteikumi.php


    [img]https://www.bildites.lv/images/sr9tbfk9gt1pp29fgtsj.png[/img]

    Š āds parādījās izņemot sānu ārā un ieliekot tavu iedoto kodu!

    #266470
    Crow
    Participant

    Nevar būt. Vajag vismaz būt paziņojumam par kļūdu (ja vien neesi error-reporting nogriezis).

    #266471
    TheFly
    Participant

    Saproti, tā mājas lapa ir kodēta galīgi šķibi un greizi .. cik no saprotu no html.. tapēc moška arī nejiet ? bet pēc būtības vaidzētu iet… ?

    #266472
    linx
    Participant

    Stulbs itkā jautājums, bet vai tā lapa darbojas iekš localhosta vai kāda servera, jeb vnk mape no dekstopa? Pie tā visa klāt vēl pajautāt vai tas labaissans.php ir uzrakstīts pareizi un norādīts pareizs ceļš uz failu utt.

    #266473
    TheFly
    Participant

    Tā lapa jau stāv hostingā…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā