Faps alternatīva

Sākumlapa Forumi Software Grafikas programmatūra Faps alternatīva

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160682
    Barons
    Participant

    Ar kādu programmu izņemot FRAPS var nofilmēt un uztaisīt labas kvalitātes screenshotus, lai kvalitāte būtu tuvu tai ko es redzu monitorā. Man ir Fraps 3.5.9, nekas vairāk par miglu bildi nesanāk.

    Battlefield 4 video taču kaut kā uztaisa.

    #314989
    Stat1CX
    Participant

    Dxtory ,šo mūsdienās izmanto visi kas nodarbojas ar spēļu video veidošanu un streamošanu, fraps ir vēstures mēslainē.

    #314990
    ruukjis
    Participant

    Kas vainas Nvidia/AMD tuļķiem?

    #314991
    Quagmire
    Participant

    Alternatīva fapošanai ir draudzene. 😀

    #314992
    ExDec
    Participant

    Dxtory, OBS (pamatā paredzēta streamošanai, bet arī ieraksti sanāk labi, tieši šo pašlaik izmanto liela daļa Youtuberi, jo tā ir ērtāk kā bakstīties starp vairākām programmām), Nvidia lietotājiem Shadowplay, AMD ar kaut kāds tūlis bija, neatceros no galvas nosaukumu.

    #314993
    Barons
    Participant

    Ar Nvida ShadowPlay sanāca tīri pieklājīgi, gribētu apskatīties kā izskatās YūTūbē, baidos no turienes nevar uzreiz izdzēst.

    #314994
    Y
    Participant

    Bandicam.

    #314995
    ExDec
    Participant

    Kur problēma augšupielādēt YouTube kā privātu video?

    P.S. Mans ieteikums seivot pēc edita kā .mp4 failus tos video, jo praksē novērojis pats esmu, ka tie YouTube patīk vislabāk un vismazākie kvalitātes zudumi. Plus arī izmērā krietni mazāki kā jebkas cits.

    #314996
    Barons
    Participant

    Paliku pie Nvida ShadowPlay, ielieku video YouTubē, tur bilde sanāca galīgs mēsls.

    #314997
    ExDec
    Participant

    Tā nav Shadowplay, bet gan visticamāk stulbi norenderēta video problēma (pieņemot, ka vispār izlaidi cauri kādam editošanas softam).

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā