Firefox 4.0 «bremzīgāko» add-onu TOP 50

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4.0 «bremzīgāko» add-onu TOP 50

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #265903
    _Mo3_
    Participant

    Firebug – 74%

    Video DownloadHelper – 33%

    Adblock Plus – 21%

    Greasemonkey – 15%

    Download Statusbar – 14%

    Kopā: 156%

    un tas vel ir tikai addoniem, kas ir šajā sarakstā 😀

    #265904
    Kon
    Participant

    vincister wrote:

    KoЯn wrote:

    plusiņš, Es ilgi gaidīju NoAds .. beidzot Esmu uz pareizā pārlūka ^^


    Neesmu licis Operai nevienu paplašinājumu un dzīvoju jau sen bez reklāmām.

    Protams ir jau nepatīkami, ka kaut kādi google doc vai citi vājprātīgi javascript saiti attēlojas nedaudz greizi, un vēl šādi tādi nieki, kur piesieties, tomēr patīk vislabāk no visa pieejamā.

    srsly?

    Man ir tā, vai nu man ir galīgi vng un sēžu ar 1001 banneri vai arī .. piemēram notepad man vsp bez augšējās bildes, uzreiz sākums, forums .. atkarājas no prasībām (un manā gadījumā – gadalaika :D), bet nu nevaru iedomāties normālu pārlūku bez iespējās nobloķēt visu, ko vēlies. Un opera līdz šim tāda nebija. 🙂

    #265905
    runcio
    Participant

    Njā šamais FF4 liekas nu rijīgāks attiecībā uz RAM!

    No Adoniem lietoju:

    – -Adblock

    -9-Xmarks

    -7-Download helper (disabled)

    Operai patīk TURBO režīms! Uz lēnu netu vnk ideāls!

    #265906
    vincister
    Participant

    KoÃ￾¯n wrote:

    srsly?

    Man ir tā, vai nu man ir galīgi vng un sēžu ar 1001 banneri vai arī .. piemēram notepad man vsp bez augšējās bildes, uzreiz sākums, forums .. atkarājas no prasībām (un manā gadījumā – gadalaika :D), bet nu nevaru iedomāties normālu pārlūku bez iespējās nobloķēt visu, ko vēlies. Un opera līdz šim tāda nebija. 🙂

    Bija, bija – maģiskā iespēja bloķējot nospiest shift, lai paķer tikai konkrētu elementu. 🙂

    + protams šis https://www.adblocklist.com/urlfilter.ini kur jau

    Sliktākajā gadījumā paskaties bannera URL un loģiski padomā kur iemest wildcard (*), lai bloķē visus bannerus no attiecīgā URL.

    Vispār izskatās, ka tas papildinājums būtībā izmanto tos pašus iebūvētos rīkus, tikai uztaisīts lietotājam draudzīgāks.

    #265907
    Brutto
    Participant

    shb- wrote:

    Tie, kas sūdzas par fx4 + win7 fontiem, mēģinājāt atslēgt direct2d spēcināto fontu renderēšanu?

    about:config > gfx.direct2d.disabled


    Jā, mēģināju. Rezultāts ir aprakstīts te: https://notepad.lv/firefox-4-0-izpelnas-milzu-atsaucibu-t10421.html manā komentā 24. martā.

    #265908
    shb-
    Participant

    brutto: tizls jautājums, bet katram var gadīties 🙂 – a tu fx4 pārstartēji? spriežot pēc ekrānšāviņa, izskatās, ka direct2d powerētais fontu renderings vēl jo projām griežas. Esmu diseiblojis to akselerāciju vismaz uz 3 savām mājas kastēm un fonti ir atgūsuvuši asumu vienmēr.

    #265909
    Brutto
    Participant

    Izmēģināju FF4 tikko uz diviem kompīšiem ar WinXP un tur viss kārtībā, ar ieslēgtu gfx.direct2d.

    Uz sava Win7 FF4 vairs nelikšu (līdz tiks novērsta šī problēma), jo izmēģinājos ar tiem fontiem gan šā gan tā, bet paliek drīzāk sliktāk.

    Vismaz spriežot pēc pēdējiem komentiem, mozillas forumā, nekas uz labo pusi nav mainījies.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā