Firefox 4.0 Final iznācis pirms termiņa

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4.0 Final iznācis pirms termiņa

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #264799
    spriizha
    Participant

    Ak dies. Jaunais FF rijīgs. Tas takš ir normāli. ir 2011 gads, kad laiž laukā quad pročus un 4gb ram drīz būs rokas pulksteņos. Tas ir normāli, ka patērētāji iet līdzi laikam un ražo attiecīgu programmatūru. Tik pat labi vari žēloties, ka tavam 86. gada audi vairāk neražo detaļas.

    Es pats gan pēc daudz gadiem no FF esmu pārgājis uz Operu, jo man mājās ir dinozaurs – 800mhz laptops ar 1gb ram un 32mb video karti un man nekas cits neatliek..

    #264800
    Brutto
    Participant

    Tik ilgi gaidu to oficiālo atklāšanu, tad nu vēl pacietīšos.

    Pozitīvi ir tas, ka viņi nospēruši vienu sīkumu (un ērtu lietu) no Chrome – Paste & Go jeb Ielīmēt un doties.

    #264801
    Kon
    Participant

    spriizha wrote:

    Ak dies. Jaunais FF rijīgs. Tas takš ir normāli. ir 2011 gads, kad laiž laukā quad pročus un 4gb ram drīz būs rokas pulksteņos. Tas ir normāli, ka patērētāji iet līdzi laikam un ražo attiecīgu programmatūru. Tik pat labi vari žēloties, ka tavam 86. gada audi vairāk neražo detaļas.

    Nez, cik Es esmu redzējis, tad parasti mazajiem netbook’iem nav tik daudz RAM (droši varat oponēt, nesekoju līdzi hardware tirgum tik ļoti, lai būtu 100% pārliecināts)

    #264802
    soulivo
    Participant

    Joprojām nesaprotu, kur jūs finālversiju izrāvāt, es tikai pie rc2 tieku, gan fails tā nosaukts, gan rāda, ka tiks vilkts rc2.

    #264803
    DMG
    Participant

    Nu, ko ir jau 22. datums, cikos varēs dabūt 4. versiju? Oficiāli joprojām tiek piedāvāts novilkt tikai 3.6

    #264804
    AlienZ
    Participant

    Brutto wrote:

    Pozitīvi ir tas, ka viņi nospēruši vienu sīkumu (un ērtu lietu) no Chrome – Paste & Go jeb Ielīmēt un doties.

    Ko Gogolis, savukārt, nospēra no Operas… :lala:

    Bet nu par tiem 2 gigiem rāmja – nav mazlietiņpārspīlēts? Es jau saprotu, ka te daudzi siekalojas ap saviem jaunākajiem high-end dzelžiem, bet līdz šim biju domājis, ka uz dzelžu apgreidiem spiež spēļu industrija, nevis tīmekļa pārlūki… Ikdienas rakstāmmašīnai vairāk par 512 rāmi nekad nav vajadzējis.

    #264805
    Crow
    Participant

    KoЯn wrote:

    Willis wrote:

    🙂 🙂 🙂 Priekš manis Mozilla Firefox 4.0 kā saulīte nakts laikā ! 🙂 PRIEKS NEAPRAKSTÄ€MS !

    Man ar 4GB RAM iet pa pirmo! Nesaprotu, kāpēc vajadzētu vairāk ….

    [img]https://www.bildites.lv/images/kfs2ip9kbh87rsv2vzg.gif[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/n6h903wepblc0fmwo3fq.gif[/img]

    #264806
    zemith
    Participant

    AlienZ wrote:

    Brutto wrote:

    Pozitīvi ir tas, ka viņi nospēruši vienu sīkumu (un ērtu lietu) no Chrome – Paste & Go jeb Ielīmēt un doties.

    Ko Gogolis, savukārt, nospēra no Operas… :lala:

    Bet nu par tiem 2 gigiem rāmja – nav mazlietiņpārspīlēts? Es jau saprotu, ka te daudzi siekalojas ap saviem jaunākajiem high-end dzelžiem, bet līdz šim biju domājis, ka uz dzelžu apgreidiem spiež spēļu industrija, nevis tīmekļa pārlūki… Ikdienas rakstāmmašīnai vairāk par 512 rāmi nekad nav vajadzējis.


    Tieši tā! Es tam esmu par pierādijumu. Dzīvoju ar Pentium 4 2,8ghz HT, Fx5200 videokarti un 768 RAM bez jebkādām bēdām. Viss iet kā pa sviestu(uz XP) 😉 😉 Tik derēja pielaist dabūto Geforece 6600, lai var skatīties kārtīgas HD filmas. Es no spēlītēm jau sen kā izaudzis esmu, tādēļ man poh. Reizi mēnesī moš ieeju iešaut kādam CS 1.6, bet ar to arī viss beidzas.

    Protams, ir saiti, kas arī lago, kad scroll`o, bet to pārdzīvot var. Ar flashblock uzliktu, tas negadās bieži.

    Katrā ziņā, es vēl apdomāšu vai likt Mozilla 4, gan jau, ka likšu.

    #264807
    samurajs
    Participant

    Pirmais pusmiljons jau lejuplādējuši 🙂 Hehe mājaslapā rakstīts “6x ātrāka kā Firefox 3.6″… nu ir ātrāks gan, bet ne jau 6 reizes 🙂

    #264808
    Crow
    Participant

    Tfu, kretīnu banda. Chrome stila uzlecošo un pazūdošo statusa… sūdu tikai tagad ievēroju. Dodiet atpakaļ man normālu STATUS BAR!!1! :nuke:

    #264809
    Izliecies
    Participant

    Vai ta settingos nevar pamainīt?

    #264810
    Evers
    Participant

    Nesaprotu kāpēc vēl nav sataisīta integrācija ar Windows 7 taskbar. Gan Operai un Hromētajam sen jau ir.

    Bet nu ko es te stāstu, taskbar integrācijas fīčas pārlūkam tāpat vēl neesmu izmantojis. 😀

    #264811
    Crow
    Participant

    Nu lūk, kam vajadzīgi addoni! Ja nepatīk tā saucamais “progress”, var vismaz iztaisīt pa savam. Parakājos pa sa3.14sto addonu menedžeri un Status-4-Evar (nosaukums vien jau rullē) atjauno veco funkcionalitāti.

    🙂

    Btw, ir tagad arī integrācija taskbārā. Nezinu, vai defaultā tas ķeksīts ir settingos, bet vispār rāda visu tabu previewus un Tasks arī ir pieejami New Tab, New Window un Private Browsing, cik nu no tā jēgas.

    #264812
    anonymous74100
    Participant

    Evers wrote:

    Nesaprotu kāpēc vēl nav sataisīta integrācija ar Windows 7 taskbar.


    Firefox poga -> Iestatījumi -> Cilnes -> Rādīt cilņu bildītes Windows palodzē

    #264813
    Wuu
    Participant

    Uzliku uz laptopa 1.8GhZ 700mb rama, vienkārši raķete tunelī. 😀

    #264814
    Evers
    Participant

    anonymous74100 wrote:

    Evers wrote:

    Nesaprotu kāpēc vēl nav sataisīta integrācija ar Windows 7 taskbar.


    Firefox poga -> Iestatījumi -> Cilnes -> Rādīt cilņu bildītes Windows palodzē

    Paldies 🙂

    #264815
    Jaunzems
    Participant

    Augšā vēl aizvien ir pamatīgs dead space, saukts par tituļbāru.

    #264816
    Evers
    Participant

    Jaunzem, tev tur kautkas nerullē ar iestatījumiem, nav nekāds dead space, titulbārs by default = tab bar.

    #264817
    Brutto
    Participant

    Bet fontu attēlojums man tik un tā nepatīk. It kā tādi bāli, neasi… Tai pat laikā ar veco FF un ar visiem pārējiem pārlūkiem neesmu tādu defektu novērojis.

    [spoil]FF4 teksts:

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums157009094/yuris_lat/Tiikla-lietas/FF4-teksts.png[/img]

    un Chrome 10:

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums157009095/yuris_lat/Tiikla-lietas/Chrome10-teksts.png[/img][/spoil]

    #264818
    Crow
    Participant

    Mļed, Status-4-Evar nestrādā kopā ar LocationBar2 un Extended Statusbar arī tāds frīkains. Nu vot mļed nafig (insert rageface here). Būtu tak kaut reizi palūrējuši, kādus addonus cilvēki visvairāk liek, nevis kopējuši Hremli un Opru. Un tās fīčas meinstrīmā ielikuši, nevis savus AreWeShittyYet cepuši.

    Lieku atpakaļ 3.6.15, je6a1 naxyi :nuke:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā