Firefox 4.0 izpelnās milzu atsaucību

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4.0 izpelnās milzu atsaucību

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #265002
    linx
    Participant

    konsultants wrote:

    …Kopš teica, ka UZ WIN7 LAPSU nevar lietot, tikmēr es lietoju OPERU un esmu apmierināts.

    Daudz labāk patīk nekā LAPSA un uz to LAPSU man nospļauties.

    Tāpat kā man uz operu 😀

    #265003
    drunk_lizard
    Participant

    lai dziivo jaunaa 4eturtaa p0keru un Xak0rzu brauzera versija!!!!1!ONE

    normaali dzjeki uzsjcjauda uz to meeslu…

    #265004
    nitro
    Participant

    Nez man jaunais Fx iet normaali arii uz pavecaaka datora ar 1GB RAM. Aatruma atshkjiriiba pat ja ir starp paarluukiem tad smiekliigi maza..vispaar nesaprotu kaapeec jaakaro – uzlieciet gan Fx gan Operu un ja vajag arī Chrome un miers. To ko nevar caur vienu izdarīs caur otru.

    drunk_lizard wrote:

    lai dziivo jaunaa 4eturtaa p0keru un Xak0rzu brauzera versija!!!!1!ONE

    normaali dzjeki uzsjcjauda uz to meeslu…


    Neapniik jau? Taa tak nav tiesa un pats to zini.

    #265005
    Wuu
    Participant

    Š…ā FF owno pa pilnu programmu, kurta, pat darbā šodien pienāk un prasa vai es zināju ka ir iznācis jaunais FF. 😀

    #265006
    elvisburdajs
    Participant

    Tīra operas kopija, tas pats gausais 3.8 jaunā ietērpā.. Daudzās Firefox 4.0 lejupielādes ir dēļ cilvēku neziņas par alternatīvām. Agrāk katrs otrais ”IT specs” lika Firefox, jo redz IE pilns ar ”free smiley” toolbāriem tik tiešām izskatījās lēnāks uz FF fona. Līkroči, mhh.

    #265007
    Kon
    Participant

    Lai arī kā Es būtu nopēlis Operu, bet tas ir ātrākais pārlūks, izmantoju specifiskiem mērķiem, kur sekundes (typo .. sekunžu simtdaļas) no svara, bet nu ērtuma ziņā .. mhhh. Firefox tika izmantots laika posmā no 2007 – 2009, tad alternatīvas nemeklēju .. līdz ieinstalēju Chrome.

    #265008
    Crow
    Participant

    Ha. Beidzot es sataisīju FF4 puslīdz tā, kā man labpatīk. Ejiet jūs visi irst, FF teh best, u all sukc 😀

    #265009
    Nelabojams
    Participant

    Nespēju pamanīt nekādas būtiskas atšķirības, salīdzinot ar līdzšinējo…

    #265010
    drunk_lizard
    Participant

    Crow wrote:

    FF teh best, u all sukc 😀


    tev, puisjel, galvaa sakaapis. iesaku jau laiciigi saakt aarsteeties…

    #265011
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Ha. Beidzot es sataisīju FF4 puslīdz tā, kā man labpatīk. Ejiet jūs visi irst, FF teh best, u all sukc 😀


    [spoil][img]https://torinelson.files.wordpress.com/2011/02/internet-high-five.jpg[/img][/spoil]

    Hater gonna hate!

    #265012
    Professor35
    Participant

    FF 4 izraisīja man zināmu vilšanos, jo atnesa kaudzi problēmu, kuras daļēji esmu atrisinājis.

    Uzlabojumu maz, nedaudz ātrāks, bet ja dzelži vāji un internets lēns tad šo ātrumu neredz.

    Vislabāk FF4 parāda sevi ar win7, uz xp un ar veciem dzelžiem var būt problēmas ar tā saukto aparātu paātrinājumu – sāk rīt RAM un gļukot, tad tas ir jāatslēdz. Jā un nevajag FF 4 instalēt pa virsu FF 3.6 tas daudziem jau izraisījis problēmas ar RAM un saderību. Vispirms vajag nonest FF 3.6 kopā ar tā profilu un tad instalēt FF 4.

    _________________

    Mans Firefox 3.6 https://forum.mozilla-russia.org/viewtopic.php?pid=474756#p474756” class=”bbcode_url”>https://forum.mozilla-russia.org/viewtopic.php?pid=474756#p474756

    #265013
    nitro
    Participant

    Veseliigs offtopic saistiibaa ar paarluuku kariem:

    https://uncyclopedia.wikia.com/wiki/UnBooks:Uncyclopedia%27s_Official_Guide_to_Choosing_a_Web_Browser

    palasiet par paarluukiem atsevishkji arii.. 🙂

    #265014
    bezolaam
    Participant

    moš kāds zin kad swiftfox attiecīgi iznāx ceturtais un vai šams iekš ubunta autmātiski man apgreidosies.? 🙁

    #265015
    Brutto
    Participant

    Atgriezos pie FF 3.6, vismaz kamēr nebūs sakārtojuši fontus:/

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā