Firefox 4 pirmā beta ir klāt!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 4 pirmā beta ir klāt!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240569
    Wuu
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Profesionalitātes demonstrācija ?


    Ko tu gribi no mūsu PROFESIONÄ€LIEM :] Rofl… Nav jau brīnums, ka jālieto pusfabrikātu pārlūki. Ja paša PRODESIONÄ€ĻÄ€ lapa pārsniedz 10 mbitus pie pirmās ielādes.

    #240570
    root
    Participant

    Kas tad nu wuški, tavs krutais AMD/ATI nespēj pavilkt? 😀 😀 😀 LOL

    [img]https://bildites.lv/images/95xerzk630jxdwwk0gt6.png[/img]

    #240571
    Wuu
    Participant

    Jauks tev testiņš, tikai nedaudz neprecīzi IMAGES 5,90KB. Vienīgā problēma ka logo ir jau virs 13KB. Bet tas nekas, mums jau patīk skaitļi uz ekrāna, bet kā ir reālajā dzīve nevienam sen nav svarīgi. Tu esi tāds neveiksminieks…

    #240572
    root
    Participant

    Awww :/ dēļ pārdesmit KB tavs krutais worksteišans aizrijās? :/

    Ja godīgi es tevi gribētu satikt dzīvē. 🙂 Nu tā, redzēt cik tad tu reāli liels veiksminieks esi 😀

    #240573
    malinens
    Participant

    https://bildites.lv/images/d2mu0925wyiw4uv3egwq.png

    man gan rāda, ka 1.2 megabaitu lapa, kas arī ir tie paši 10megabiti…

    #240574
    root
    Participant

    Ielāgo: lapas svarā NEKAD neskaita temp objektus, kas blogā ir rakstu materiāli, tb foto un youtubes etc, skaita tikai tīro sourci un dizaina elementus, kuri nemainās. Savādāk vienu dienu lapa ir 100kb, otru 2mb dēļ kaut kādas max size bildes 😉

    #240575
    malinens
    Participant

    un vēl validātors tavai lapai izmet 93 kļūdas. vienkārši ir ņirdzīgi skatīties kā viens gudrinieks kaut ko tur murgo par kaut kādiem acid3 testiem un ar tik karstasinīgi aizstāv jaunākās tehnoloģijas pārlūkos un visus jaunākos standartus, kamēr pats tos neievēro. tu esi smieklīgs.

    #240576
    malinens
    Participant

    skaitā un kā vēl skaita. ne visi sēž uz 100Mbit interneta un jaunākajiem datoriem. tu, veidojot tādas lapas, nedomā par daudziem interneta lietotājiem…

    #240577
    root
    Participant

    malinens: Vai tu lasi, ko es rakstu? Dizains- NAV mans. Lapas source- NAV mana. Tas ir domēns, kurš piesiets TUMBLR! Zini tādu fiču- tumblr? https://tumblr.com . So fak you. Neaizstāvu es nekādus standartus, tehnoloģijas gan- kāds sakars tehnoloģijām ar validitāti? Gribi apspriest manu blogu? Go ahead, [email protected]

    Kas tas ir veidojot tādas lapas? Tas ir mans personiskais BLOGS, pierakstu klade, mani galīgi nerausta vai tur ienāk 3 vai 30 000 useru. Tā pat kā mani nerausta tās lapas ergonomika un vēl vesela kaudze šitu, kas tur NAV ievērota. Un tur viņām arī nav jābūt ievērotām, jo tā NAV ne ziņu lapa, ne portāls, ne komūnas forums. Visas pretenzijas un argumenti lido miskastē, jo lapu neesmu veidojis es un manu profesionālo darbību tas neatspoguļo. Gribi kasīties? Piesakies uz lekciju tīkla izstrādē, 80ls no tevis, paskaidrošu sikāk.

    #240578
    malinens
    Participant

    tu esi uzvilkts. nomierinies 🙂

    #240579
    root
    Participant

    Es esmu absolūti mierīgs. Katra turpmākā atbilde tev maksās 5LVL bez PVN.

    #240580
    malinens
    Participant

    Es dievinu pārlūku un OS karus 🙂

    #240581
    Wuu
    Participant

    malinens wrote:

    Es dievinu pārlūku un OS karus 🙂


    ROFL, ja tas vel notiktu pie viena galda un ar alkohola devu, bez upuriem neiztiktu :]

    #240582
    Obsid’
    Participant

    Kungi bērnu-dārznieki, es skaidri redzu, ka jūs 1/3 daļu laika savas esamības internetā pavadiet pie visādiem benčmarkeim, velsnviņszin-trenčmarkiem un katru reizi, kad nākamā pārlūka versija uzrāda lielisku, dilles viņu zin, kā rezultātu, jūs ekstāzē esat gatavi parādīt pasaulei, ka jums mašīnīte ir sarkanāka kā citiem! BRUMM!!

    #240583
    daGrevis
    Participant

    Mmm Svaigs humors! 😀

    #240584
    Imhoteps
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Visa cita starpā.. paša ūbermega web pārlūku un paša weba speciālistam viņa paša sūda lapele darbojas kaut kā dīvaini.

    https://oas.lv/

    nahera tāds tormazs skrolojot ?

    Pie kam.. poher uz kāda paŠ—lūka ?

    Profesionalitātes demonstrācija ?


    Man i guglohromā, i Operā https://oas.lv/ skrollējās tieši tā, kā vajag. Operā vienkārši ideāli… Varbūt, tev, sistēma līka, draugs?

    #240585
    bezolaam
    Participant

    flamot taču nav ne vainas. man vismaz patīk šitādas diskusija palasīt, kaut arī neko jaunu no tā neiegūstu, bet vismaz kaisle gaisā jūtama 😀

    #240586
    zivs
    Participant

    mazais_zilonis wrote:

    FireFox – nenormāli kašķīgi purni;


    Viņi parasti ir visderdzīgākie plagīnu bruņinieki, kas nenokurienes parādās jebkurā ne-FF tēmā, to piegāna ar saviem “… bet manam FF ir miljons plugini, ha ha!” un uz visiem pretargumentiem spēj atbildēt tikai ar “NO U!” vai taml. ragulopu cienīgām gudrībām. Stipri liekas, ka FF’istiem vairākumā vienkārši ir uzmanības trūkuma problēmas.

    mazais_zilonis wrote:

    Opera – daudz neatpaliek no FF lietotājiem, bet ir savas labās iezīmes;


    Operisti IMHO parasti sāk kašķi un fleimu dzīt tikai tad, kad FF’isti ir pied***uši Opera-related (vai jebkura cita pārlūka, kamēr tik komentāros parādās arī kaut kāds fufelis par Operu) ziņas.

    mazais_zilonis wrote:

    Tikai IE lietotāji ir klusi un jauki (varbūt tādēļ, ka lāgā netiek līdz lapai).


    IE lietotāji noteikti ir klusi tāpēc, ka viņi nav benčmārk-p*sēji un viņiem neko vairāk par pastu aplūkošanu un ziņu lasīšanu no pārlūka nevajag … 🙂

    Visam, protams, ir savi izņēmumi.

    #240587
    bezolaam
    Participant

    IEisti vispār nezin kas ir “forums” vai “IT realated portāls” 🙂 🙁

    #240588
    _Mo3_
    Participant

    nez es uz sava krāma gan sajutu ātrāku ielādi par 3.6 versiju un varat te bļaut un krānus mērīt cik vien gribat, bet teikšu, ka kkāds jau nu uzlabojums ir 🙂

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā