Firefox jaunums – tabi adreses joslā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox jaunums – tabi adreses joslā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151107
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ff37_2.jpg[/imgl]Par Mozilla grafiskajām iecerēm attiecībā uz jauniem Firefox laidieniem esam rakstījuši ne vienreiz vien. Tagad parādījies reāls FF 3.7a5pre Nightly Build ar apvienotu tabu un adreses joslu. Mūsdienu platformāta monitoriem tieši ekrāna augstums bieži ir nepietiekams, pārlūkam adreses josla parasti sanāk nevajadzīgi plata. Pagaidām funkcija vēl ir nepilnīga, nevar definēt katra taba izmēru (kas pie daudziem atvērtiem tabiem radīs neērtības). Tā kā runa iet par izstrādes versijām, kas drīkst saturēt kļūdas un nepilnības – testējam un sekojam līdz notikumu attīstībai.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ff37_1.jpg[/img]

    Mozilla Nightly Build FTP serveris

    #234140
    Jaunzems
    Participant

    Paskatījos, vēl aizvien nav tā superjaunā Firefox poga ar visiem menu paslēptiem, damn

    Un man riebjas tas no Operas panemtais koncepts, ka tabiem jāparādās uz taskbara pogas

    [img]https://bildites.lv/images/0rmhnaca4hz3uvhqz89p_thumb.png[/img]

    #234141
    Crow
    Participant

    Viss jaunais saks :nuke:

    #234142
    daGrevis
    Participant

    Mēsls! :>

    Būtu labāk piestrādājuši pie sistēmas stabilitātes, ātruma un drošības, nevis “bling-bling”! 🙁

    #234143
    Professor35
    Participant

    pareizāk sakot var pārvilkt adreses un meklēšanas joslas uz tabu joslu tāpat arī pogas, man personīgi pilnīgi nederīga funkcija

    #234144
    Aldis
    Participant

    Izskatās būšu viens no vienīgajiem kas kādu laiku strādās uz 3.5.9… vēl ilgu laiku.. ja nākošais būs šāds klabars…

    Pirms gadiem strādāju ilgi uz 1.7, kad bij iznācis 2.0, 2.5 u.t.t.. 🙂 Tikai tāpēc ka 1.7 bij labāka performances atdeve, 2.x… palika trīskārši bremzīgāki.. Un tagad vien dēļ liekām funkcijām, un kautkādiem dīvainiem TABiem… Varēja vismaz viens browseris neskriet šai “apaļumu”, izvēlņu nobāžšanas zem apakšsadaļam mānijai līdz…

    Tik pat labi Google Chrome, atdeve itkā jau laba, bet… ne tabi, ne arī tas ka tabu var pārvilkt uz citu logu, vai atsevišķu logu (Neredzu īsti pielietojumu), ne funkcijas kas nobāztas zem apakšfunkcijām man nepatīk… krīt uz nerviem.. lai arī citas tās lietas izmantoju retāk – tomēr, kad sanāk izmantot – sakrīt uz nerva! 🙁

    #234145
    laurix
    Participant

    Un kā to izdarīt,lai adress bars un tabi būtu vienā kopā ? tak varēji jau arī uzrakstīt kā to izdarīt

    #234146
    prusaks
    Participant

    laurix wrote:

    Un kā to izdarīt,lai adress bars un tabi būtu vienā kopā ? tak varēji jau arī uzrakstīt kā to izdarīt

    Tas vēl ir izstrādes stadijā. Ja gribi pamēģināt, tad meklē FF 3.7a5pre Nightly Build un notestē. Līdz iznāks stabilā versija, būs vēl laiciņu jāpagaida.

    #234147
    laurix
    Participant

    prusaks wrote:


    Ja gribi pamēģināt, tad meklē FF 3.7a5pre Nightly Build un notestē. Līdz iznāks stabilā versija, būs vēl laiciņu jāpagaida.

    Bet kā viņu uzlikt, to es gribu zināt.

    #234148
    Imhoteps
    Participant

    Aldis wrote:

    ..Chrome .. ne arī tas ka tabu var pārvilkt uz citu logu, vai atsevišķu logu..


    ??????

    Un ja hromā uzklikšķina uz taba un, turot, izvelk tabu ārā no joslas – neatveras jaunajā logā? :lala:

    #234149
    Wuu
    Participant

    daGrevis wrote:

    Mēsls! :>


    Tu par sevi?

    Beidziet piņāt, nepatīk nelietojam. Man vairāk paliks 🙂

    #234150
    Kon
    Participant

    Man gan jaunā ideja patīk, man ir slimīga tieksme padarīt ff normal mode maksimāli tuvu fullskrīnam

    #234151
    aoma
    Participant

    FF = IE.

    ja neskaita lietošanas izvirtības, abi vienā maisā bāžami.

    #234152
    linx
    Participant

    Cik tad tabi blakus adresbāram ielīdīs? Divi, varbūt trīs vai četri?

    Varu piekrist DaGrevis, vajag spiest vairāk uz performanci nevis uz dizainu, vajag padarīt vieglāku un ātrāku 🙂

    #234153
    wolfinj
    Participant

    Jaunzems wrote:


    Un man riebjas tas no Operas panemtais koncepts, ka tabiem jāparādās uz taskbara pogas

    [img]https://bildites.lv/images/0rmhnaca4hz3uvhqz89p_thumb.png[/img]


    tu tak esi idiots(atvainojos par izteicienu)

    win7 iznāca ar ie kam bija jau tāda iespēja un tagad to integrē visi kam nav slinkums…

    #234154
    usins
    Participant

    Aldis wrote:


    Tik pat labi Google Chrome, atdeve itkā jau laba, bet… ne tabi, ne arī tas ka tabu var pārvilkt uz citu logu, vai atsevišķu logu (Neredzu īsti pielietojumu),(

    Tad kad Tev mājās/darbā būs jādarbojas ar 3 monitoriem, tad sapratīsi, ka vienā monitorā darīsi visu ko vajag, 2. monitorā turēsi papildus rīkus darbam, bet trešajā rādīsi klientam rezultātu, un tad arī- savā pārlūkā būs atvēris 10 tabus, un tad vienkārši izvilksi vienu tabu atsevišķā logā, lai parādīt klientam! Vajag domāt out of the box!

    Tas nenozīmē, ja Tu to nelieto, tad pārējie milijoni neta useru tā pat kā Tu nelieto!

    #234155
    Jaunzems
    Participant

    wolfinj wrote:


    tu tak esi idiots(atvainojos par izteicienu)

    win7 iznāca ar ie kam bija jau tāda iespēja un tagad to integrē visi kam nav slinkums…


    OK, nezināju… Bet tādēļ jau nav jāmētājās ar vārdiem, kuru nozīmi Tu nesaproti!

    #234156
    dzhonsons
    Participant

    Kass tā par “firefox pogas” ideju? 😀 Kaut kur dzirdēta 😀

    Bet nu tabi blakus adress baram – fetišs.

    #234157
    Kon
    Participant

    Varēja dizaineri izdomāt kkā tā, ka tabi var transformēties par adress bar’u 😕 .. menu būtu poga .. status and bookmarks bar diseiblots by user , windows augšējā josla būtu override’ota by ff, kā rezultātā ff aizņemtu vienu rindiņu :o.. lūk tāds ir mans sapņu gui pārlūkam 😛

    #234158
    kuuminsh
    Participant

    aoma wrote:

    FF = IE.

    ja neskaita lietošanas izvirtības, abi vienā maisā bāžami.

    aoma= idiots.

    Jejbog.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā