Firefoxam – jauns add-onu menedžeris

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefoxam – jauns add-onu menedžeris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151114
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ml_1.jpg[/imgl]Vēl viens jaunums atrodas praktiskajā izstrādē un jau ir “aptaustāms” uz Nightly Build servera. Tas ir pilnīgi pārstrādāts spraudņu menedžeris – nenoliedzami daudz ērtāks par līdzšinējo. Vairs nebūs tradicionālā atsevišķā loga, menedžeri varēs izsaukt, ievadot adreses joslā ‘about:addons’. Loga vietā atvērsies jauns tabs. Interesanti, ka arī interneta meklētāji tagad tiks interpretēti kā add-oni.

    Kā izsakās Mozilla izstrādātājs Deivs Taunsends, jaunajos Firefox laidienos būs ne tikai pārstrādāts dizains, bet arī lietotāja saskarne, kas nākotnē ļaus daudz vienkāršāk pievienot jaunas funkcijas. Protams, add-onu menedžera dizains var nebūt galīgā versija; tur var šis tas mainīties.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_newaddonsmanager_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    Mozilla Nightly Build FTP serveris

    #234310
    Jaunzems
    Participant

    Ka tik nav google chrome kopija… kur viss ir pa tabiem – download, addoni, etc.

    [img]https://bildites.lv/images/ujmwbh30ek5stqmxgd_thumb.jpg[/img]

    #234311
    Wuu
    Participant

    Ka tik tu neesi heteroseksuāls. Sāc dzīvot, TÄ€ ir BETA.

    #234312
    Jaunzems
    Participant

    Nu un? Pie pārņemtām idejām jāpieraksta atsauce, citādi tas ir plaģiāts. (uz crapple tas neattiecas)

    #234313
    Wuu
    Participant

    Labi mazais ērzelīti, kas pēc tavām domām ir pārņemts? No kāda rakursa tu vispār tur saskatīji līdzību?

    #234314
    Jaunzems
    Participant

    Wuu wrote:

    Labi mazais ērzelīti, kas pēc tavām domām ir pārņemts? No kāda rakursa tu vispār tur saskatīji līdzību?


    1) Tas, ka addom managers ir tabā, ne atsevišķā logā.

    2) Tas, ka firefoxam vispār nekas nav pašu izdomāts

    3) Tas, ka jau minētajam nošpikotajam addonu tabam firesux jāraksta about:addons, bet Chrome – chrome://extensions/. WTF?

    #234315
    azazul
    Participant

    Ehh … sen nevienu neesmu nobanojis.

    Varētu atsākt – ar svētku ‘dubult-banānu’.

    #234316
    samurajs
    Participant

    azazul: caur “Banu kontroles paneli”, lūdzu! Tas savests kārtībā; max automātiskā bana laiks – 2 gadi 🙂

    #234317
    Wuu
    Participant

    Jaunzems wrote:

    1) Tas, ka addom managers ir tabā, ne atsevišķā logā.


    Nu jāaaa, ļoti nošpikots ROFL

    Jaunzems wrote:

    Tas, ka firefoxam vispār nekas nav pašu izdomāts


    Nu jāaaa, ļoti pamatojoši. FTW Tas no tās sērijas. Ja man nepatīk, tad tas ir mēsls?

    Jaunzems wrote:


    3) Tas, ka jau minētajam nošpikotajam addonu tabam firesux jāraksta about:addons, bet Chrome – chrome://extensions/. WTF?

    Vispār tāda lieta jau sen sen pastāv, piemērām kā about:config

    Ak dievs… FAIL

    #234318
    root
    Participant

    STFU:Abi jūs [Enter]

    #234319
    wolfinj
    Participant

    Jaunzems vispār liekas ka ir kaut kāds puņķu tapa kas izsaka pārsteidzīgus spriedumus no savām trūcīgajām zināšanām

    zini lielākā daļa jaunumu un inovācijas nāk no maz vai vispār nezināmiem projektiem

    turklāt datorprogrammu laukā nevajag salīdzināt pārlūku ar pārlūkiem

    vajag salīdzināt programmas ar programmām

    un nevis tās 3 ko tu zini

    pēdējā laikā jau riktīgi krīt uz nerviem ka pokemoni izsaka pārmetumus jo vienā no 3 programmām ko mūžā redzējis tiek ieviestas līdzīgas funkcijas no otrā…

    #234320
    Stat1CX
    Participant

    Un atkal bāžam iekš FF papildus drazu, lai jau tā lēnīgo FF3 padarītu vēl lēnāku. Vecās FF versījas bīja ļoti ātrās, tieši dēļ tā arī viņu lietoju. Ar FF3 viss ir salaist pakaļā un FF ir pārvērties par lēnu bloatware, kas mani piespieda pāriet uz operu, kura strādā nesalīdzināmi ātrāk par FF un nav jainstalē nekādi papildus addoni lai dabūtu addblock un grāmatzīmju sinhronizēšanas iespējas, kuri FF padara par vēl lielāku bloatware.

    #234321
    Wuu
    Participant

    Stat1CX, beidz piņāti. Nepatīk nelieto, par tavu līkrocību nevienam nav jāzina.

    #234322
    Stat1CX
    Participant

    Interesanti kāds manai līkrocībai sakars ar to ka FF ir lēns un piebāzts ar visādu drazu, salīdzinājumā ar citiem browseriem? Tas ka tu esi FF fan boy, jau visiem sen zināms un neesi spējīgs objektīvi skatīties uz lietām.

    #234323
    root
    Participant

    Wuu, da labi, ej kaut ff sourci pačeko. Visa tā draza kas tur ir sabāzta, vismaz manā ikdienā nekad nav tikusi un netiks izmantota. Punkts. Nav tur ko vairs spriest.

    #234324
    dzhonsons
    Participant

    Nā, nu piedur tā štelle.. ka FF’isti pa zolīdo noliek visus citus, bet tad pēkšņi slavē “jaunieviesumus”. Poh, ka konkurentiem tādu iespēju jau sen pastāv.. 😉

    Neaizstāvu nevienu no konkrētām programmām.

    #234325
    Professor35
    Participant

    Tools – Addons un addoni atveras jaunā tabā man patīk

    #234326
    Wuu
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Interesanti kāds manai līkrocībai sakars ar to ka FF ir lēns un piebāzts ar visādu drazu, salīdzinājumā ar citiem browseriem? Tas ka tu esi FF fan boy, jau visiem sen zināms un neesi spējīgs objektīvi skatīties uz lietām.


    Ok, neesi Jaunzemja vīrusi saķēris? Par kādām drazām iet runa? FF lēns? Heh neesmu ievērojis, man strādā kā Š veices pulkstenis.

    Es neesmu Fan boys, esmu reālists. Esmu lietojis gan Operu, gan Netscapi gadiem. Bet FF vienkāršību un ūber labo addonu klāstu nekas nevar pārspēti.

    Tu pat nelieto FF, kā tu vari zināti kā viņš strādā?

    #234327
    shady
    Participant

    Wuu – Es arī biju vairāku gadu zvērināts FF lietotājs, bet nomainīju uz chromi (ir tas ātrāks, saki ko gribi). Tagad FF ir kā otrs browsers.

    #234328
    Stat1CX
    Participant

    Wuu wrote:

    Tu pat nelieto FF, kā tu vari zināti kā viņš strādā?


    Pirms kāda pus gada vēl lietoju un ik pa laikam iečekoju ar jaunām versījām, vai kas nav mainījies.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā