GNOME 3 – «Simply Beautiful»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas GNOME 3 – «Simply Beautiful»

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259282
    Kon
    Participant

    gnome > kde

    Wuu, Es ļoti vēlētos to gnomi, kas 10.04ajā uz Savas windas, nedur man neko ~.~

    #259283
    nevertell
    Participant

    Par vū pēdējo komentāru- +(9^9)!

    Cik dajātam vajag būt, lai kautko tādu darītu ?

    Bēt cik tā trešā gnome ēdīs atmiņu un processoru ? Cik sapratu, tagad viņi vairs nelietos metacity un būs kautkāds krutais kompozitors, vai ne tā ?

    #259284
    richX
    Participant

    es ta vēl neesmu drošs, vai savam darba datoram to likšu virsū vai ne, sistēma attīstās, tomēr vēl nav skaidrs, vai tas ir uz labu vai sliktu… jebkurā gadījumā ne visi vēlēsies šādas pārmaiņas… 🙂

    kstati, joņam ir taisnība, jaunais gnome3 toč atgādināja nedaudz unity… tieši tāds pats iespaids palika arī man pašam… kstati, jaunais unitiy uz ubuntu 11.04 pat izskatījās tīri neko, uzlabojumi salīdzinājumā ar uz 10.10 pieejamo defaulto versiju būs jūtami…

    man iespaids palika tāds, ka gnome3 spiež uz netbukiem, tā ka iespējams, ka viņi sistēmas noslogojumu centīsies samazināt pēc iespējas…

    offtopic: moš kāds ir redzējis softu, ar kuru varētu uz Gnoma līdzigi kā uz KDE vai Windows ar dažu pogu klikšķiem pāriet no performance statusa uz powersaver? vnk, cik lasīju, uz Gnoma tas nenotiek automātiski un tas ir jāveic ar dažadu failu manuālu rediģēšanu… nu un gadījumā kad tas būtu vajadzīgs uz ātru roku, čo ta negribēsies katru reizi rediģēt šos failus… 😀

    #259285
    Imhoteps
    Participant

    TAS IR LINUX???

    #259286
    bezolaam
    Participant

    ja neviens nepateitku, ka tas ir gnome, es nodomatu, ka unitiy jaunā/alfa/beta/smthng versija

    #259287
    shb-
    Participant

    Skarbā realitāte ir tāda, ka brīvprogrammatūras pasaulē GUI taisīt nejēdz. Tiesa, es ceru, ka kļūdos un, gnomei3 iznākot, mans žoklis atkārsies.

    #259288
    Wuu
    Participant

    shb- wrote:

    Skarbā realitāte ir tāda, ka brīvprogrammatūras pasaulē GUI taisīt nejēdz.


    Argumentus studijā!!!

    Vai arī posts un negais tevi sagaida, ak neticīgais!

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/ciwrbc7t74xeno2mhrww.png[/img][/spoil]

    #259289
    root
    Participant

    shb- wrote:

    Skarbā realitāte ir tāda, ka brīvprogrammatūras pasaulē GUI taisīt nejēdz. Tiesa, es ceru, ka kļūdos un, gnomei3 iznākot, mans žoklis atkārsies.

    OpenSuse 11.3 renders Your argument invalid.

    #259290
    Brutto
    Participant

    Tur iekšā ir tas windof?

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=683s4jJMeho[/youtube][/spoil]

    :devil:

    #259291
    Imhoteps
    Participant

    Nostaļģijai…

    #259292
    Aldis
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Nostaļģijai…

    un kka peec sjii var redzeet, ka windows ar apple – funkcionalitaates un dizaina zinjaa viens ar otru konkureejot paarsit visus citus… kas tur atteloti! 🙂 lai ariii kaadi zilie ekraani redzeeti… bet piem.. taads beOS nekad nav tikts lietots uz ierindas pc – tajos laikos.. :>

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā