IDE Fixtool priekš Ubuntu

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD IDE Fixtool priekš Ubuntu

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155574
    Evol
    Participant

    Tātad,par cik vēlos pārinstalēt savu ubuntu uz WinXP,ir nepieciešamība pēc IDE fixtūļa.Ar 0x7b nekādi netieku galā.Ir kādam zināms kāds fixtūlis,un vai vispār tāds ir?

    Šªn derētu alternatīvi veidi,kā salabot šo 0x7b erroru no Ubunta.

    #279886
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja man ari vajag ISA modēma perimetra ar transfūzijas kreku. Iedodiet linku, a to es te pingoju kā neprātīgs bez perpendikulārā kapilāra.

    #279887
    WordPad
    Participant

    Hmm.. fsck?

    #279888
    darklight
    Participant

    Bļā, es laikam sapratu! Autors grib uzinstalēt SATA draiveri no Ubuntu vides, bet tad instalēt XP 😀

    Nevar tā izdarīt. Tev ir jānovelk vajadzīgais draiveris un vai nu instalācijas laikā jāiebaro ar disketi (kuras nevienam mūsdienu datoram nevar iebāzt), vai ar nLite palīdzību jāintegrē XP instalācijā.

    Trešais un visvienkāršākais variants – ielīst biosā un pārslēgt ACHI uz IDE (vēl ir biosi, kur tas nosaukts par SATA Native). Tad viss šancēs, bet kompis būs nedaudz zaudējis perfomanci. Pavisam nejūtami.

    #279889
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Klau, McB, transfūzijas kreku tu vēl varētu atrast izmantojo būla algoritmu, bet kā tu taisies piepīt klāt perpendikulāro kapilāru? Perpendikulārais kapilārs ir apgriezti proporcionāls paralēlā taimkoda funkcijai, līdz ar to pat neņemot vērā būla algoritma asinhronizāciju, nekādi nesanāks perpendikuāri pingot!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā