Ieteikumi mājaslapai

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ieteikumi mājaslapai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160750
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki! Tātad vēlos izveidot kādu mājaslapu saistībā ar IT,bet nezinu ko.Tāpēc esmu te lai pajautātu Jums,kas tad varētu būt šis ieteikums,ideja nu tādai tiešām lapai ar nākotni. Saprotu un man tas ir vairrākārt teikts ka tas ir pašam jāizdomā šī ideja,bet to ko es parasti izdomāju ir jau nesen realizēti projekti. Izdomāju tādu kā kibersporta lapu,bet to jau kāds bija izdomājis un atvēris šajā martā.Tā bija mana pēdējā ideja,vairāk man nav,tāpēc jautāju Jums.Ceru sagaidīt vismaz pāris idejas,jo ideja pēc idejas man būtu jāizdomā pašam.

    #316158
    shady
    Participant

    Otrs variants ir pievienoties jau kādam eksistējošam projektam, lai nav jāpavada n-tie gadi no nulles.

    Piemēram, ja vēlies ko darīt, es tevi varu aicināt pievienoties Notepad.lv projektam 🙂

    #316159
    Andron MacBeton
    Participant

    Mudazvons.

    #316160
    Crow
    Participant

    Sekundēju šo ieteikumu ar visām četrām.

    Un to tur zemāk arī… zināmā mērā. Strādāt vajag, nau ko tuftu dzīt.

    #316161
    ExDec
    Participant

    Latviešu kibersporta lapa? Linku studijā, neesmu ievērojis.

    Bet nu ieteikt galīgi neko nevarēšu. Kaut vai tāpēc vien, ka pats negribu izklāstīt visas savas idejas citiem. 😀

    #316162
    Crow
    Participant

    Kibersports.lv

    Tak da žopai jau viņu ir – skillz, gign, exs un pēc viņiem tad visi atkarīgie skolnieķeļi katrs ar savu amatier blogu (nu izņemot Wuuškina uoc, kas viņam faking good izdevās, tikai tie kāstpodi zb nafig bļin) – bet lai jau sanāk. Jau uz aci izskatās, ka darbs ielikts, nevis tikai plika gribēšana.

    #316163
    russo
    Participant

    Man piemēram pietrūkst gaļas cepšanas recepšu mājaslapa. 🙂 http://www.galja.lv 😀

    #316164
    Anonīms
    Neaktīvs

    [youtube]https://youtu.be/3ImFrTq3hNg[/youtube]

    #316165
    Aldis
    Participant

    Esmu piedalījies – veidojot pats savus, vai cita idejas dzītos startup projektus… lieku reizi piebilst – nekas nav sanācis…

    Tiešām ja izdosies – apsveicu!

    #316166
    jurgenz
    Participant

    Arī es reiz sēdēju bez idejām. Tagad jau rinda ar darāmo lietu sarakstu. Neviens tev idejas nedos

    Ok, vienu gan es nospēru, man liekas, ka tajā pašā 9gag komentārā bija:

    “hey, imagine if we had an app that…. “

    un tagad tas ir nākošais projekts, pie kā plānots ķerties klāt.

    Sāc būvēt dajebko, izdomā, piemēram,

    “Iedo saukli manai kompānijai”, kur ierakstot kompānijas vārdu un aprakstu, lietotāji var ieteikt kompānijas saukli un ir balsošanas sistēma komentāriem utt utjp,

    uztaisi to pašu “iedo man ideju” lapu.

    kamēr taisīsi vienu, nonāksi pie citām idejam.

    Un ja taisīt lapu, tu domā ar wp/joomla/anycmsfromzackycmsinstaller + “free-themes”, tad labāk skrien aši mācīties tālāk, un kamēr mācīsies, izdomāsi kādas vēl idejas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā