iPhone 4 jeb Stīva Džobsa lielā diena

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas iPhone 4 jeb Stīva Džobsa lielā diena

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151364
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_wwdc1006056_1.jpg[/imgl]Š odien Apple izstrādātāju konferencē WWDC Stīvs Džobss staroja – kā nekā viņam bija gods prezentēt jauno modeli iPhone 4. Kā izteicās “Apple” boss – ierīces biezums salīdzinot ar iepriekšējo, esot par 24% samazināts – līdz 9,3 mm, un iPhone 4 nu esot visplānākais viedtālrunis pasaulē.

    Kardināli mainījies tālruņa dizains. Priekšējā un aizmugures siena tagad ir plakanas, izgatavotas no stiklam līdzīga materiāla, apkantējums ir no tērauda. Un tam ir īpaša nozīme: puse no pārdalītā tērauda apkantējuma “ķer” Bluetooth, Wi-Fi un GPS radiovilņus, otrā puse – UMTS un GSM. Džobss teica, ka šāds inženieru risinājums esot absolūts jaunums.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_applewwdc2010193rmeng_2.jpg[/imgr]Parādījusies frontālā kamera videozvaniem, papildus mikrofons domāts trokšņu slāpēšanai. Jaunais 3,5″ displejs ir ar unikālu izšķirtspēju 960×640 pix vai 12 punkti milimetrā. Š ī izšķirtspēja ir spēkā tekstam, web-lapām, visiem media veidiem un pielāgojas automātiski. Vēl pievienots standarts Wi-Fi 802.11n.

    Baterijai ir palielināta ietilpība. 7 stundas sarunu režīmā, 6 h 3G web pārlūkošanas režīmā, 10 h darba Wi-Fi tīklā, 10 h video, 40 h mūzikas vai 300 h stand-by – visai iespaidīgi rādītāji.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_applewwdc2010213rmeng_2.jpg[/imgr]Parādījies žiroskops, kas apvienots ar akselerometru un kompasu. Tas ļauj noteikt viedtālruņa pozīciju telpā pēc visām 3 koordinātēm. Funkcija ir ļoti noderīga spēlēs. Kamera – 5 Mpix ar LED zibspuldzi ļauj uzņemt video izšķirtspējā 1280×720 (720p) ar 30 fps. Speciāli jaunajam iPhone 4 izlaists arī videoredaktors iMovie, kas veidots uz timeline principa.

    Jaunā operētājsistēma iPhone OS 4 tagad oficiāli sauksies iOS 4. Tiek atbalstīts multitasking, mapes ar ikonām, vienota ienākošo ziņu mape, ciešāka integrācija ar korporatīviem servisiem. Varētu vēl un vēl turpināt, bet galvenais it kā būtu izstāstīts.

    iPhone 4 pārdošana sāksies Jāņu dienā, 24. jūnijā, vispirms 5 valstīs. Jūlijā tās jau būs 18 valstis. Viedtālrunis tiks piedāvāts melnā un baltā korpusā.

    Avots

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_iph4_1.jpg[/imgr]

    #237453
    Archijs09
    Participant

    Visu cieņu Apple inžinieriem, kuri sabāza tik daudz lietas tādā mazā ierīcē!

    #237454
    Evers
    Participant

    Nu šitais pat man varbūt varētu likties lietojams, dizains beidzot sakarīgs, fīčas ar jau puslīdz salabotas kā vajag, protams cena būs tāda, kas skaidri parādīs Stīva Džobsa prāta patieso līmeni.

    #237455
    anchux
    Participant

    Vot šo aparātu es saprotu – kaut diezgan pārcenots, bet kvalitatīvi nostrādāts un ērti lietojams.

    Toties planšetes un Apple stacionārie datori gan man uzdzen šermuļus.

    #237456
    dzhonsons
    Participant

    Es nosapņoju, vai arī tā irr patiesība, ka 16GB devaiss maksās $199 un attiecīgi 32GB $299?

    Es pareizi sapratu šo?:

    “Pricing — there’s two colors. White and black. Pricing — $199 for 16GB, $299 for 32GB.”

    Edit:

    Ou, sapratu. Ar pieslēgumiem tādas cenas..

    #237457
    Imhoteps
    Participant

    Vot ko negaidīju, to negaidīju – šiem tomēr izdevās iebāzt to Cortex proci klausulē. Kā teica mans darbmācības učuks (par labu darbu) sen-sen atpakaļ – ЦЭПУРНОСТ! Tik kā būs ar temperatūrām? 1GHz kā nekā…

    #237458
    samurajs
    Participant

    asdfgfh: nē taču, tas ir tad ja slēdz līgumu ar mobilo operatoru 🙂 Bez līguma kādus 500 zaļos vismaz vēl pieskaiti.

    Krāsa gan cenu neietekmēšot, tikai atmiņa.

    #237459
    cracks
    Participant

    par cenu kaut kā neticas, ka būs tik zema. Jāpagaida nedēļa un ķīnieši šamo pārdos pa 70$ turklāt tajā varēs iebāzt 2as sim 😀

    ar temperatūrām būs tā, ka cepsies vēl vairāk kā iepriekšējie modeļi drošvien 😀

    #237460
    dzhonsons
    Participant

    Aha, izlaboju savu postu 🙂

    #237461
    Imhoteps
    Participant

    Izšķirtspēja 940×640 3,5 collu displejā. 10 collu netbukos ir 1024×600. Būs fenomenāli skaidra un kvalitatīva bilde.

    #237462
    Kriiic
    Participant

    kā gribētu šādu briesmonīti..

    agrāk vēl mazliet atbaidīja visi tie – kārās vai kas tāds..

    bet tagad.. :S

    pašam kkāda nokia 5230 :S

    #237463
    waplet
    Participant

    Laikam jau 640×960.. Nevis ootradak,jo pirmais tach ir platums .. Vai arii vinji horizontaali to saka.

    #237464
    Imhoteps
    Participant

    Acīmrezot, landscape režīmā viņi to pasniedz – video tak` visi skatīsies tieši horizontālo.

    #237465
    nevertell
    Participant

    Lābrīt, temperatūras būs zemas. Ar 1 ghz viņš skries jau tikai tad, kad filmēs to video vai spēlēs spēlītes, pārējā laikā viņš tač būs throttle’ots līdz kādiem 200mhz man šķiet.

    #237466
    80MXM08
    Participant

    12 punkti milimētrā!!! cik punkti pixeli??? izskatās ka tie pikseļi bišķi taisnstūraini sanāk nevis kvadrātveida

    #237467
    Aldis
    Participant

    Beidzot Apple ar savām tehniskajām jaunajām iespējām pieveica manas domas, ka mans iPod Touch 2G jau divu gadu laikā nav novecojis. 😀 Jo reāli man šamam aparātam visas fīčas [izņemot telefõniju un kameru] bezmaz tādas pašas kā iPhone 3GS. 🙂 Bet nu re…

    Priecē ekrāna izšķisrtpēja, aķīša špana uzturēšana. Takā ar laiku nedomāju ņemt telefonu iPhone, bet gan iPod Touch [nākamās paaudzes] tad priecē ka šādi labi updates parādīsies uz septembri jaunajai iPod Touch paaudzei! 🙂

    Nēesmu es Apple fanāts, bet tomēr patīkami ka ir arī kvalitatīvas mantas! 🙂

    #237468
    root
    Participant

    Archijs09 wrote:

    Visu cieņu Apple inžinieriem, kuri sabāza tik daudz lietas tādā mazā ierīcē!


    Un visu cieņu visiem pārējiem telefonu ražotājiem, kam viss šis jau sen ir 🙂

    Apple kārtējo mēslu izlaiž, a te ju slīkst siekalās…

    [img]https://regmedia.co.uk/2010/03/31/htc_desire_2.jpg[/img]

    Biatch

    #237469
    Creep
    Participant

    Cik nu siekalas tecinam, vienkārši spriežam, ka Iphone beidzot varētu būt kļuvis tīri lietojams. Tiesa, kas būs dzīvē, to laiks rādīs…

    #237470
    Scandal
    Participant

    Ar šo varēs kasīt loterijas biļetes.

    #237471
    Toms
    Participant

    Man reizēm fascinē tas, ka nereti Apple pasniedz jau visiem zināmas lietas, kā baigāko jaunumu.

    Es vairāk skatos uz HTC pusi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā