IT pasaules gals klāt – IPv4 adreses ir beigušās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas IT pasaules gals klāt – IPv4 adreses ir beigušās

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260932
    Jaunzems
    Participant

    nu ja, samuraj, savējais jau jāaizstāv!

    #260933
    Crow
    Participant

    Un neieved lielveikalā,

    Un atpestī no ļauna.

    Jo tev pieder tie banāni…

    Press any key to continue… :mod:

    #260934
    msh
    Participant

    Mr.Death wrote:


    Taatad, ja pasaules iedziivotaaju skaits uz sjo briidi ir 6,898,160,244, tad sanaak, ka vienam iedziivotaajam pienaakaas tikai puse no vienas ipv4 adreses. Tas ir nepraats, njemot veeraa to, ka pie interneta tiek piesleegti ne tikai datori, bet arii nu jau telefoni, printeri u.c. iekaartas.


    Bet kāda iksa pēc tās “u.c. iekārtas” atrodas internetā un ar savu īpašo IP?! Es nesaprotu samuraja piemesto tekstu par ierīcēm, kas nav datori – nebūs jau daudz debīlu ISP, kas tā mētājas ar IP, ka vienam dzīvoklim var iedot vismaz 10 IP. Drīzāk ir otrādi – lattelecoma divas IP uz vienu pieslēgumu ir ļoti daudz.

    Un, starp citu, pie tā ka internetu lieto tikai puse pasaules, pat teorētiski sanāk IP uz galviņu. Praktiski arī noteikti – pieņemot, ka visādu iestāžu entās IP atsver vidusmēra dzīvoklis, uz kuru ir labi ja viena IP un tajā mitinās daži cilvēki un dažas ierīces, kas izmanto internetu ar rūtera starpniecību.

    #260935
    Mr.Death
    Participant

    msh: Jau kopsj 2000 gada mums visiem labi zinaamajaa austrumu galaa ir noveerotas arii “pie interneta sleedzamas” veljas masjiinas un ledusskapji. Vinji pat katrs otrais, teju vai vaterklozetu ir gatavi piesleegt tiiklam, kuram protams ir vajadziiga CIETAA adrese, jo savaadaak to redz nevarees attaalinaati kontroleet.

    Par Latviju es vispaar neko nesaku – te ir suunu ciems, saliidzinot ar kjiinu, kuraa es pat iedomaaties negribu, cik uz kvadraatmetru ir atrodami tie pasji bezvadu tiikli. :>

    #260936
    msh
    Participant

    Lūdzu, japāņu ISP lapu angļu valodā, kur aprakstīts piedāvājums par 5-10 ārējajām IP studijā. Savādāk tādam idiotismam ka ierīcei nevar rūterī atvērt portu neticēšu.

    Un bezvadu tīklus tu pieminēji kaut kādā bezsakarā. Latvijā 1) vairāk izmanto galddatorus, kaut vai tāpēc, ka tie izdara to pašu, ko porķiki, par vismaz 2x zemāku cenu 2) šī un citu iemeslu dēļ ISP nemet pakaļ rūtermodēmus ar iebūvētu bezvadu funkciju 3) apdzīvotības blīvums. Un tieši šo trīs iemeslu dēļ man te pie kājām atrodas priekš sky ražots d-link rūtermodēms [un kastē vizuāli tāds pats sagems, šijā adresē nomainījās pieslēguma īpašnieks uz mani, lieki teikt ka atsūtīja jaunu +HD kasti un rūtermodēmu. Nekas, modēms ar betona palīdzību agrāk vai vēlāk rūks latvijā, bet sky+HD kaste spēj nodrošināt bezmaksas 500 GB cietuci :>] un blakus esošais PSP spēj atrast bez tā modēma vēl trīs tīklus. Kaut vai tāpēc vien, ka uz šīs ielas esošās mājas ir ~4m platas.

    #260937
    Kon
    Participant

    Iesakiet tuneli no ipv4 uz ipv6, Es nevaru pieslēgties vienam usenet serverim ..

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā