Izaicinājums – pārbaudi sava Windows 7 legalitāti!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Izaicinājums – pārbaudi sava Windows 7 legalitāti!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #228596
    dzhonsons
    Participant

    elvisburdajs wrote:


    [..]Eudoxus, Ja tev acu priekšā noliktu pirādziņu, tu viņu izmestu un nopirktu citu? :D[..]


    Ja negaršotu esošā pīrādziņa pildījums – atdotu to citiem un nopirktu tādu, kura pildījums ir baudāms 😉

    #228597
    samurajs
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Man pie windows update viņš pat netiek piedāvāts.

    Pie update šitais būs kopā ar nākamo porciju februāra beigās vai pat marta “ielāpu otrdienā”.

    #228598
    Aldis
    Participant

    Š ai aizsardzībai robs tomēr – lielākā daļa krekotie win7 dzīvo tālāk, arī pēc šī! 😀 Tīri nevajadzīgs update, serviss vai kas tur ieslēdzas viņam – piedrazo tik OSu.

    #228599
    Scandal
    Participant

    Š odien nenormāli sasmējos 😀 Vakar uzliku uz savu W7U x64 un nekas nenotika. Š odien, māsa teica, ka ieslēdzot parādīja kaut kādu “sūdu”! Apskatījos kas tas ir, un man tagad ir bloķētas visas MS W fīčas (daudzmaz, tai skaitā arī Windows updeiti), jo man esot jālegalizē savs produkts! Protams, dzīvoju rearm, jo grasos likt pilnīgi tīru un ar visiem kodiem ejošu W7P, tikai jāsaņem drosme un jāatrod laiks tam pasākumam. Smiekli sanāca par to, ka man it kā stāv uzlikts W7U RTM versija, kurai it kā atbilda keš numuri (Pats pārbaudīju ISO faila keš numurus) pēc MS izziņotajiem, bet nu re kā sanāk – labāk netici nevienam, jo kačāju šito no TPB 😀

    #228600
    Mr.Death
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    sjaize…

    man kautkas nav kaartiibaa!1!!!1!!!1

    man pazinjoja, ka atjauninaajums instaleets un neko vairaak!1!!!

    mosj man rokas liikas?!

    gribu pazinjojumu vai vismaz blakusefektus!

    iedo man ar to disku no kaa instaleeji 7tiito!! :>

    #228601
    m_janis
    Participant

    Scandal wrote:

    … labāk netici nevienam, jo kačāju šito no TPB 😀

    Nu gan sasmīdināji. Tiešām kāds vēl tik naivs, ka cer torrentos dabūt “tīru” softu:D? (Nu jā, ir, protams, “īpašas” vietas, bet par tām neviens skaļi nerunā).

    #228602
    Scandal
    Participant

    Neticu jau augšuplādētājam, kurš raksta, ka Wina ir tīra! Smiekli sanāca par to, ka M$ paziņoja, ka šitā keš kodu sistēma ir tikpat droša kā seks ar kondomu, bet kā izrādās, tad troubles hapens.

    #228603
    m_janis
    Participant

    Hmmm, man tāpat kā D_L – paziņoja, ka uzinstalēts un viss. Speciāli restartēju sistēmu, aizgāju pie M$ pēc apdeitiem – paziņoja, ka man jau visi uzinstalēti un ne vārda par legalitāti . Jūtos apdalīts :(.

    #228604
    aoma
    Participant

    Man vēl nav piedāvājis, jo kādu laiku neesmu iestartējis w7, biju aizņemts ar jauno Mintu – Helenu 🙂

    Bet noteikti izmēģināšu.

    #228605
    Imhoteps
    Participant

    aoma wrote:

    ..biju aizņemts ar jauno Mintu – Helenu..


    Ļenka tak nav vairs jauna, 28. novembrī iznāca. Aprīlī jau 9.-tais būs. LTS.

    #228606
    aoma
    Participant

    Imhoteps, man viņa ir jaunā, jo nesen tikai uzliku, 🙂 manai vecai mammai bija probzas ar GRUB2, tagad izdevās piešķilt ar vistas bootlouderi, kas modificēts ar EasyBCD2.beta

    #228607
    TokRa
    Participant

    Varbūt kādam noderēs: PKXKB KWJ6X W6CPM XQ3GX 22T7M

    [img]https://habreffect.ru/files/54f/c04a96a37/071509.jpg[/img]

    Avots: https://www.onliner.by/test/notebooks/emachines_350/

    #228608
    msh
    Participant

    Kurš letiņu warezists lieto win7 starter lai tas kods noderētu? 😀

    #228609
    reGative
    Participant

    hmm, izdzēsu Linux, i slikti. Bija vien jāpierod. Bet rīt es jau atkal sākšu pierast. 🙂 😀

    #228610
    Foxsk8
    Participant

    TokRa: Tas W7 starters ir mēsls, man pašam uz Asus EEE šis bija virsū, nu vilkās kā maita, nekas cits neatlika, kā uzmest Ultimate, iet, kā bitīte. Kas attiecās uz tiem Update, Auto updates vispār noslēdzu nost un miers, šas tad iečekoju, varbūt ko vajag atjaunot. Vispār auto updates kā tādus ir bīstami atstāt, gan tādēļ, ka visādi key čekeri var ienākt, gan arī ar laiciņu, ir savilkusies totāla draza, no kuras tā pat, nekādas jēgas nav.

    #228611
    Jaunzems
    Participant

    jāpārskata Shady testi, varbūt tur arī kaut ko var atrast 😀

    TokRa nu gan vērīgs putns – atrod telefona numurus filmās, seriāļus aparatūras testos. nez viņa pievērš uzmanību galvenai domai, ne detaļām? 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā