Iznācis iPad 2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis iPad 2

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #262933
    msh
    Participant

    Protams. Ar to ir jārēķinās ar ierīcēm, kurām ir virsū aizkosta ābola simboliņš – ka konkurentiem/alternatīvām viss ir daudz labāk, vismaz softiskā līmenī 🙂 Tu varbūt iTunes fans arī esi?

    P.N. Man patīk vēl viena starpība starp parastiem ražotājiem un aizkosto ābolu – parasti ražotāji izlaiž jaunas ierīces, tās uzlabo vai arī to sēriju izbeidz. Aizkostais ābols sāk ražot kādu sēriju, papildina dzelžus, te atkal kaut ko noņem mierīgi nost, jo priekšā esošās lielās mutes tak mācēs dorņiem iestāstīt ka tās lietas, kas noņemtas, tak viņiem patiesībā nebija vajadzīgas 😀 Kaut vai 5G vs 6G nano – iedomājieties kā cita ražotāja fani bļautu, ka nākamais modelis pazaudē video atskaņošanas funkciju [vispār jau smieklīgi ka tikai 4G un 5G no nano vien to spēj – viens no iemesliem kāpēc aizkostā ābola firmwares nekam neder] un kameru 😀

    #262934
    Jetijs
    Participant

    Jap, lietoju arī iTunes 🙂 Biju pārtraucis, kad sāka rīt simtiem MB atmiņu, bet jaunā versija atkal aizņem atmiņā kādus 35 MB un proci liek mierā. Ērti 🙂

    Un fakts, ka 6G ir uz pusi mazāks un ar skārienekrānu, atkal tev ir paslīdējis garām nemanīts 🙂

    Vispār jau tā nano filmēšanas un atskaņošanas funkcija bija arī pilnīgs idiotisms, taisni brīnums, ka Lielais Stīvs tādu akceptēja.

    #262935
    ruukjis
    Participant

    Jetijs wrote:


    Ir jau viss arī webā, piemēram, tam pašam FT ir ļoti laba web lietotne ar laikraksta skatu (izskatās toč kā drukātā avīze, ērta navigācija), bet man pie datora tāpat sanāk daudz sēdēt, parasti negribas vēl arī to lasīt. Vasarā daudz dzīvoju pie jūras, tur avīzi nesaņemu, bet būtu forši pie brokastīm palasīt.


    Kāds nocērt šitam zombijam galvu, kamēr nav sakodis kādu.

    #262936
    Jetijs
    Participant

    Ruukjis, gan jau tu pats zini, kur iet un ko darīt.

    #262937
    ruukjis
    Participant

    Jetijs wrote:

    Ruukjis, gan jau tu pats zini, kur iet un ko darīt.

    Es ļoti labprāt, bet cirvis nav pie rokas…

    #262938
    Jetijs
    Participant

    Droši vien pat cirvi nevari atļauties, tamdēļ tik neapmierināts ar dzīvi.

    #262939
    Jaunzems
    Participant

    Klasiskais Apfelistu arguments. Nav vairs smiekliigi.

    #262940
    Jetijs
    Participant

    Un kas tieši mani padara par apfelistu? Viens iPhone un interese par iPad? Plānprātiņi.

    Nav ko līst IT forumos, ja vienīgais pienesums ir nīgrums par to, ka neko no pieminētā nevar nopirkt.

    #262941
    bumbulis
    Participant

    Jaunzem, vienīgais klasiskais “Apple sūkā, jo tā ir” arguments ir Tev. Jetijs normāli pamatoja kam viņam to verķi vajadzētu un kur viņš viņu lietotu, ja līdz paurim neaiziet, ka cilvēki, vēlmes un vajadzības ir dažādi, tad nu tiešām nav vairs smieklīgi…

    #262942
    Jetijs
    Participant

    Paldies 🙂

    Es jau sāku domāt, ka forumi ir naidīga vide sarunām.

    #262943
    Evers
    Participant

    Latvieshu forumi ir, jo peedeejos gados notikushais Latvijaa ir pataisiijis taas iedziivotaajus par niigruchiem ar skaabiem giimjiem, pats ar ar citronu mutee vien dziivoju. Tas ir lieliski redzams peec brauciena uz kaadu ceriigaaku zemi, kur cilveeki ir by default prieciigi, smaidiigi, laipni nevis tikai tad kad kautkaads iipash notikums liek taadiem buut. Atgriezhoties Latvijaa uzreiz kaa ar aamuru pa galvu – visur tikai skaabas sejas, pa retam kaadi jaunieshi vai beerni veel prieciigaaki. Bet cilveeki ar nolemtiibas pilnaam peleekaam sejaam tikai ciinaas par eksistenci. Tas, ka latvieshu forumos visvisaados ir pa pilnam trollju, ir viena no taa izpausmeem.

    Rezumee: Pie taa, ka tevi lamaa par aabolzombiju, tev jaavaino Latvijas valdiiba! 😀

    #262944
    msh
    Participant

    Jetijs wrote:

    Jap, lietoju arī iTunes 🙂 Biju pārtraucis, kad sāka rīt simtiem MB atmiņu, bet jaunā versija atkal aizņem atmiņā kādus 35 MB un proci liek mierā. Ērti 🙂

    Un fakts, ka 6G ir uz pusi mazāks un ar skārienekrānu, atkal tev ir paslīdējis garām nemanīts 🙂

    Vispār jau tā nano filmēšanas un atskaņošanas funkcija bija arī pilnīgs idiotisms, taisni brīnums, ka Lielais Stīvs tādu akceptēja.


    2x mazāks un skārienjūtīgs? Vaaaau, pizģec! No divas reizes mazāka izmēra it kā vēl labums būtu, ja vien viņš nav palicis biezāks, bet kāda jēga no tās skārienjūtības? Vēl nepraktiskāk kā vecajiem modeļiem – skārienrullis un piecas pogas vismaz ir kaut cik izmantojami. Nerunājot par to, ka 6G rockbox droši vien vēl ilgi nespīdēs, ja jau free my ipod ir tikai 3 un 4 G daļēji atkoduši. Pastāsti, lūdzu, kas tad bija tur tik idiotisks kamerai un videoatskaņošanai – tiešām gribu zināt. Ar rockbox viss notiek kā pie cilvēkiem – mpeg1/2 atskaņošana, priekš īpoda speciāli nokonvertētu viņa ekrāna izšķirtspējas video atskaņo perfekti 🙂 Ar ipod video aka 5G gan tā bilde nav tik smuka – rockbox tā dzelzisko video dekoderi vēl neatbalsta – ar vienu lietu ābolfirmware vēl ir labāka.

    Evers wrote:

    Latvieshu forumi ir, jo peedeejos gados notikushais Latvijaa ir pataisiijis taas iedziivotaajus par niigruchiem ar skaabiem giimjiem, pats ar ar citronu mutee vien dziivoju. Tas ir lieliski redzams peec brauciena uz kaadu ceriigaaku zemi, kur cilveeki ir by default prieciigi, smaidiigi, laipni nevis tikai tad kad kautkaads iipash notikums liek taadiem buut. Atgriezhoties Latvijaa uzreiz kaa ar aamuru pa galvu – visur tikai skaabas sejas, pa retam kaadi jaunieshi vai beerni veel prieciigaaki. Bet cilveeki ar nolemtiibas pilnaam peleekaam sejaam tikai ciinaas par eksistenci. Tas, ka latvieshu forumos visvisaados ir pa pilnam trollju, ir viena no taa izpausmeem.

    Rezumee: Pie taa, ka tevi lamaa par aabolzombiju, tev jaavaino Latvijas valdiiba! 😀

    Kur ir tā tava cerīgā zeme – kāda holande ar zāli sapīpējušiem cilvēkiem ielās? 😀

    #262945
    bumbulis
    Participant

    msh, man tik no malas izskatās, vai tu pats ej pretrunā ar sevi? Avīzes ir domātas uz papīra lasīt, gps ir domāts priekš gps verķiem, jo ipads ir par lielu, bet video skatīties un fočēt no ipoda skaitās kruti?

    #262946
    msh
    Participant

    Ziņas lasu internetā ar kasti, GPS funkcijai izmantoju PSP [joprojām iebāžams kabatā un pusi ielas uzmanības nepiesaista], bet savu īpodu vēlos izmantot maksimāli, jo nu tas parasti ir vienīgā ierīce kas mani pavada uz darbu, varbūt tā būs jāsāk filmas skatīties, jo mājās kaut kā negribas. Fočēt es ar viņu nevaru, paldies dievam ka nav viņam tāda funkcija, 4G/5G kameru pieminēju piemēram – krapfõnu lietotāji tak kameru uzskata par svarīgu sastāvdaļu un visādi šeidiji apskatos kvalitāti piemin.

    #262947
    Kon
    Participant

    mans ideālais gadžetu kombo būtu : Kindle (vēl aizvien stāv ar pirmo prioritāti pirkumu sarakstā), mp3 pleijeris ar vismaz 80 GB atmiņu, mp3 pleijeris zen stouna lielumā skriešanai, un mobzis ar labu kameru, piemēram n78, kuru man vasarā nopizģija 😀

    #262948
    msh
    Participant

    Otrais var būt ipod mini ar 64 GB CF karteli [kopā gan tas prieks pavelk vismaz uz kādām 200 mārciņām, bet tas ir to vērts] un trešais 1G vai 2G nano, kaut gan par 2G saka ka tam esot sūdīgāka skaņa.

    #262949
    Evers
    Participant

    msh wrote:

    Kur ir tā tava cerīgā zeme – kāda holande ar zāli sapīpējušiem cilvēkiem ielās? 😀

    Ne-e.

    #262950
    Jetijs
    Participant

    msh wrote:

    Ziņas lasu internetā ar kasti, GPS funkcijai izmantoju PSP [joprojām iebāžams kabatā un pusi ielas uzmanības nepiesaista], bet savu īpodu vēlos izmantot maksimāli, jo nu tas parasti ir vienīgā ierīce kas mani pavada uz darbu, varbūt tā būs jāsāk filmas skatīties, jo mājās kaut kā negribas. Fočēt es ar viņu nevaru, paldies dievam ka nav viņam tāda funkcija, 4G/5G kameru pieminēju piemēram – krapfõnu lietotāji tak kameru uzskata par svarīgu sastāvdaļu un visādi šeidiji apskatos kvalitāti piemin.


    Labi, piemērs iz dzīves. Esmu meitas bērnudārza pasākumā, ir tur daži forši mirkļi, tādēļ izvelku telefonu un nofilmēju. Mājās pieslēdzu kompim un tīklā pārkopēju tieši uz WD TV Live. Vakarā ciemojas abas vecmāmiņas, tādēļ parādu klipiņus lielajā TV, kas tos vēl apskeilo no 720p uz 1080p – bilde ideāla.

    Tādēļ arī šeidiji to kvalitāti piemin.

    Par filmu lūrēšanu ar nano – lai nu kam, bet filmām tas 200 pikseļu ekrāns noteikti nav domāts. Izdomā tak reiz – vai esi tas oldskūlīgais vecis, kam telefons ir tikai runāšanai un dators rakstīšanai, vai arī met to tielēšanos pie malas.

    #262951
    Jetijs
    Participant

    Evers wrote:

    Rezumee: Pie taa, ka tevi lamaa par aabolzombiju, tev jaavaino Latvijas valdiiba! 😀


    Kad Latvija būs pārtikusi, varēs vainot klimatu 🙂

    No īgniem komentāriem īgnums tikai aug, nevienam labāk nepaliek.

    #262952
    msh
    Participant

    Jetijs wrote:


    Labi, piemērs iz dzīves. Esmu meitas bērnudārza pasākumā, ir tur daži forši mirkļi, tādēļ izvelku telefonu un nofilmēju. Mājās pieslēdzu kompim un tīklā pārkopēju tieši uz WD TV Live. Vakarā ciemojas abas vecmāmiņas, tādēļ parādu klipiņus lielajā TV, kas tos vēl apskeilo no 720p uz 1080p – bilde ideāla.

    Tādēļ arī šeidiji to kvalitāti piemin.

    Par filmu lūrēšanu ar nano – lai nu kam, bet filmām tas 200 pikseļu ekrāns noteikti nav domāts. Izdomā tak reiz – vai esi tas oldskūlīgais vecis, kam telefons ir tikai runāšanai un dators rakstīšanai, vai arī met to tielēšanos pie malas.


    Nezinu cik tur ir pikseļu bet zinu ka laukums tur ir teju 2x lielāks nekā 1g/2g, kam ir 176×128. Vakar iesāku ar nano skatīties zeitgeist, vienīgi slikti ka uzrakstītos tekstus gandrīz nav iespējams izlasīt.

    Ierīcei ir jābūt izturīgai un par saprātīgu cenu, un līdz ko kaut kas nevajadzīgs sāk tās divas lietas apdraudēt, tātad ierīce ir draņķis :> Piemēram tas pats īpads, par kuru tu aiz priekiem bikses slapini – ar ko viņš ir labāks par līdzvērtīgas cenas portatīvo datoru? Jo tā vietā lai tu izmantotu ērtu klaviatūru tev ir jāspeķo tā sitienjūtīgais ekrāns? Vai tas ka tur ir aizkostā ābola simbols uz korpusa? Porķikam par tām 500-600 mārciņām būs krietni stiprāki dzelži, normāliem cilvēkiem domāta OS [kaut vai sivēns – arī to nevajag lauzt lai tas palaistu kādas progas gribas], cietucis sāksies ar 160 gigiem, nevis kā stīvais zombijiem ieskalo, ka 8-16 gb tak esot pilnīgi pietiekami un 32 gb vispār esot pizģec 😀 , būs USB porti, visdrīzāk būs diskdzinis un citas lietas par ko īpada fani var nekad nesapņot. Saprastu vēl ja īpads varētu mierīgi izturēt kritienu pret betona grīdu no pāris metru augstuma, bet diez vai tāda fantastika te notiks. Labi, viena lieta tur ir normāla – ekrāns laikam ir 4:3 nevis 16:9

    Evers wrote:


    Ne-e.


    Nu, kur tad? Pa apvienoto karalisti staigājot diži nekādus smaidīgus cilvēkus neredzu.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā