Iznācis Safari 5

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Safari 5

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #237510
    reGative
    Participant

    rATRIJS – gan jau visu var piemērot arī WebKit dzinim 🙂 Nesatraucies. 😀

    #237511
    rATRIJS
    Participant

    Wa? Sorry nesapratu 🙂

    es to biju domaajis ka Webkit ir apples lolojums un TavaMaate ir sev nostaadiijis meerkji iekakaat katraa ar apple saistiitaa topika 😀

    #237512
    reGative
    Participant

    ak dievs, tad vispār datoru labāk nelietot 😀

    #237513
    Kon
    Participant

    regative idiots, jau otro reizi saku šos viedos vārdus un varbūt kāds tos arī otro reizi izdzēsīs

    Safari uz manas miskastes ir smagnējāks par hromēto, bet reader ir kkas tāds, kas man visu laiku ir trūcis pašam to neapzinoties, gribu reader uz hromētā ;(

    Ar tādu kaifu var lasīt norobežojoties no nevajadzīgajiem mēsliem.

    Un šoreiz crowisms nevajadzīgs :>

    #237514
    root
    Participant

    Ratrij, na rily? Uz .NET ir dhja i boļše lielisku aplikāciju, bet akvai, .NET laikam galvenais devs ir Microsoft. Awch, ure so upid 🙁

    #237515

    Kādreiz, kad testēju Safari 4, man nereāli pieriebās tas, ka nevarēja settingos pateikt – pie login saglabāt username, bet ne password… Š eit tas beidzot ir izlabots?

    #237516
    rATRIJS
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Ratrij, na rily? Uz .NET ir dhja i boļše lielisku aplikāciju, bet akvai, .NET laikam galvenais devs ir Microsoft. Awch, ure so upid 🙁

    Wa again? Es laikam tiešām savāds un nesapratu ko tu ar to gribi pateikt. ;(

    Tipa:

    – es: “Man garšo pankūkas!”

    – tu: “Nu vispār kalendārā arī ir vārda dienas!”

    #237517
    root
    Participant

    Laiciņš šodien forššš… 🙂

    #237518
    bezolaam
    Participant

    pa dienu pabakstīju uz windauz kastes, diezgan sakarīgs pārlūks tomēr. JA vēl arī adoni ar adbloku, tad vispāŠ— nice. žēl, ka nav linax versijas

    #237519
    cracks
    Participant

    safari vienīgā sakarīgā versija bij viena no 4tajām betām, kad draugu brainā pārējie flashu nevilka, tas vienīgais pavilka. Pēc tam tas pats flash 4to stable grāva nost, bet tad jau atkal uz ff gāja. nu tas vēl tad, kad chrome īsti nebij.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā