Iznācis Skype 4.0.0.216

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Skype 4.0.0.216

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148316
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_skype_1.jpg[/imgl]Iznākusi jauna VoIP programmas Skype versija 4.0.0.216. Bez pierastajiem zvaniem un čata starp lietotājiem ir vēl daudz papildpakalpojumu: SMS uz mobilajiem telefoniem, zvani un mobilajiem un fiksētajiem telefoniem, izdalītais numurs, lai varētu saņemt zvanus no mobilajiem un fiksētajiem telefoniem. Bez tam ir balss pasts, konferencsakari (līdz 25 cilvēkiem) u.c.

    4. versijas jaunievedumi ir

  • atjaunināts interfeiss

    visi komunikācijas veidi (video, audio, SMS forma, chat-forma) iznesti kontakta logā

    uzlabota zvanu pārvaldība – visi zvani un ziņojumi savākti vienuviet

    vienkāršota konfigurācija

    lielāks videozvanu logs


  • Lejupielāde (Windows versija) – šeit.

    Atcerieties – lietojot Skype, Jūs nopietni riskējat iedzīvoties kaitīgajā programmatūrā! Īpaši tas attiecas uz failapmaiņas lietošanu, atverot nezināmas izcelsmes failus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_skype4beta_videochat_540x404_1.jpg[/img]

#193166
elvisburdajs
Participant

1. Ļļļooooti veca ziņa. :win:

2.

Quote:

lielāks videozvanu logs


Es gandrīz nokritu no krēsla – visās iepriekšējās versijās bija video pa visu ekrānu, pietam bez kaut kādām lielām (pokemoniskām) pogām kā jaunajā versijā. :duno:

3.

Quote:

Atcerieties – lietojot Skype, Jūs nopietni riskējat iedzīvoties kaitīgajā programmatūrā! Īpaši tas attiecas uz failapmaiņas lietošanu, atverot nezināmas izcelsmes failus.


Blēņas, tad jau jebkuru progu kurai ir failu apamaiņas sistēma jāsauc par kaitīgās programmatūras pārnēsātāju… (ICQ,Live Messenger, utt.)

4. Š o rakstu notepadam gadījumā nav iesniedzis MartinsKarelis ? 😀 😀

#193167
Jusis
Participant

Es jau pāris nedēļas viņu lietoju. No sākuma likās ka nu vot tagad pa pusi ekrāna man skaips būs, bet nu tur visu var sakonfigurēt apmēram tā pat kā vecakām versijām.

#193168
elvisburdajs
Participant

Jusis: Sakonfigurēt ta var, bet viņš tā vai tā ir sliktāks! Esi apmierināts ar viņu jusi?

#193169
Wuu
Participant

Man nepatika 🙂

#193170
Loading
Participant

elvisburdajs wrote:

1. Ļļļooooti veca ziņa. :win:

Kur tad tu biji, ka pats nepublicēji ziņu par skype 4 uzrašanos?

#193171
elvisburdajs
Participant

Loading: Neuzskatīju to par nozīmīgu notikumu. Gluži vienkārši… [img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0110-tongueout.gif[/img]

#193172
vincister
Participant

Lietoju jau kopš beta stadijas, viss vienā logā rullē!

P.S. Man tracina tā versijas “promo” bilde, kur tas sīcis izskatās, kā no plastmasas.

#193173
iNFiDEViL
Participant

Sākumā man burtiski derdzās jaunais Skype. Bet nessen saņēmos un uzliku – vienas dienas laikā pieradu, un vēl pēc vienas dienas jau iepatikās. Pat nelietoju “compact view”

P.S kāpēc vispār tik ļoti veca ziņa? 😀

#193174
Loading
Participant

Un tas tev dod atļauju izteikt nekorektu kritiku par autora radīto ziņu?

#193175
elvisburdajs
Participant

Loading: Nekasies…

#193176
Loading
Participant

Tad neizsaki neatbilstošu kritiku. Kārtībai jābūt. Tik pat labi tavu pirmo ziņojumu šajā tēmā var uzskatīt par kasīšanos!!!!

#193177
deivs001
Participant

iNFiDEViL, tādēļ, ka tu mums par to nepavēstīji ātrāk, ja tev tas ir zināms, jauki, bet puse no internetā klejojošiem cilvekiem to var arī nezināt. Lai gan vairāk, ja IE lieto vairāk par pusi.

#193178
Loading
Participant

deivs001, problēma ir tajā, ka iNFiDEViL nav e-žurnālists 😉

#193179
logic
Participant

Ceturtais skaips ir labāks par iepriekšējām versijām. Versija, kad viss ir vienā logā man arī nepatīk, bet ir iespēja sakonfigurēt tā, ka ir viss atsevišķos logos.

Priecē ka ir izlabotas daudzas nepilnības. ÄŒata logs ir palicis feināks. Cepuri nost.

#193180
deivs001
Participant

Loading, nē, tā nav problēma. Ja būtu gribēšana, pats uzskatītu, ka to vajag publicēt uz karstām pēdam būtu kādam vismaz PZ aizsūtījis. Nevis šeit stāstījis savu bēdu, ka lasa vecu ziņu.

#193181
iNFiDEViL
Participant

Vispār pēdējā laikā var manīt cilvēku nepatiku pret kautko jaunu un savādāku, daudzi negrib un nespēj pieņemt pārmaiņas jaunākos softos. Tāpat kā ar pāreju no XP uz Vistu (interfeisa ziņā) , tā arī skype 3.* uz 4.* . Pats ar visu laiku esmu bijis šai skaitā, pārvarēju skype versiju barjeru, un esmu nolēmis ,lai vai kas, pāriet arī no XP uz W7 kad iznāks (Vistu izlaižu dēļ negatīvās performances) .

#193182
QueenZ
Participant

Windows only 🙁

#193183
elvisburdajs
Participant

iNFiDEViL: Es spēju pieņemt gan Vistu gan Ubuntu (Tagad lietoju W7), speciāli QueenZ’am arī Mac (softiski labs tikai neērts), bet jauno skaipu gan nē, jo viņš ir ne tikai neērts bet arī ir pilns ar lagiem un ievainojamībām.. :win:

#193184
samurajs
Participant

Tiem, kuri saka, ka šī ir veca ziņa: iepriekšējais Skype skaitījās vēl kā BETA versija. Lielajos jaunumu portālos, piem. šeit vai šeit, vai šeit – tā ir vakardienas vai šisdienas ziņa.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā